Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Často kladené dotazy
fulo77
mám dojem, že by sa malo dať vyjsť nejako na poschodie, hľadaj po bokoch... istý som není
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Starec
Páku nehľadaj, je to iba tlačítko na stene. Dobre ti poradil @fulo77 vyjdi po drevených schodoch na poschodie, pokračuj myslím doprava, potom pokračuj po chodbe a po pár odbočkách by to tlačítko tam malo byť.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
fulo77
Starec napsal:
Páku nehľadaj, je to iba tlačítko na stene. Dobre ti poradil @fulo77 vyjdi po drevených schodoch na poschodie, pokračuj myslím doprava, potom pokračuj po chodbe a po pár odbočkách by to tlačítko tam malo byť.


spráááávne, už si spomínam Smile je tam tlačítko Pfft
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Marty041
taky potřebuji pomoc Grin ten esbern v krysí díře ten mi t y dveře neotevře, a skoro vůbec nemluví................... a potom ještě s magnovou holí.... ten boss na M ji u sebe nemá má jen tu masku
 
MightRider
Příště se lépe podívej po fóru Wink

http://skyrim.4fa...ead_id=846

"1) BUG: Hlavní dějová linie - NPC Esbern - Riften

1. stáhněte program http://www.tesnex...
2. extrahujte soubor Skyrim - VoicesExtra.bsa do složky Data
3. Esberna uslyšíte mluvit (někdy se stane, že ho neslyšíte), ale titulky poběží normálně.

- odlišný postup -

4. Promluv s Esbernem
5. Esbern díky bugu neotevře (musíte tak minutu počkat, on je otvírá a dlouho u toho povídá, že mu to nejde, ale i tak se někdy stane, že je neotevře)
6. Neotevřel je, tak dejte rychlý save a hned rychlý load
7. Nepomohlo? Tak opakuj tzn. dej save a hned load
8. Dveře mi takto otevřel až na 15 pokus s tím, že ostatní pokusy vykazovaly jen zvuk odemykaných dveří, to ale nestačí. Musí je úplně otevřít.
9. Esbern na Vás nemluví? Opět save a load
10. Dorazíte s Esbernem do Vorařova a tam se situace opakuje? Opět save a load"
- Úryvek z tématu Bugy a jejich řešení

Upravil/a MightRider dne 20.10.2015 17:13
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Gik
MightRider, nevím, jestli je to jenom u mě, ale ten odkaz u 1. stáhněte program nejde otevřít Frown.

A Marty041, pokud máš origo a my pevně věříme, že máš, mělo by ti stačit nainstalovat aktuální patch, tedy 1.9. To by mělo řešit i problém s Magnovou holí, co jsi tu někde psal.
ZÁKLADOVKA: Gigabyte Intel P55 | PROCESOR: Intel Core i7 860 => 2,80GHz + GELID Solution Tranquillo | GRAFIKA: Gigabite GeForce GTX 680 => 2GB | RAMKY: 12GB Kingston DDR3 => 1600MHz | HDD: SSD Crucial M500 240GB + Seagate Barracuda 3TB + Western Digital Caviar Blue 1TB | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770HD 27'' => 16:9 | KLÁVESNICE: Logitech G15 | MYŠ: Razer Naga 2014 Expert MMO (left) => 8200 DPI
 
skeve
Mám dotaz ohledně dělání úkolů pro cech zlodějů. Dostal jsem za úkol ukrást v Havraní skále zboží za 500 zlatek a už jsem tak ukradl skoro všechno co nebylo přibyté a úkol né a né se splnit. Vím že mohu tento úkol zrušit, ale jsem poctivej zloděj a nechce se mi to. Stalo se to ještě někomu a je na to nějaký návod? Děkuji za odpověď.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
ElisWolf
Dobrý den mám dotaz mám dostat magnovu hůl ale en blbec má jen masku a goldy a aani cheat cos gasmoke mi vůbec nepomáhá nwm co mám dělat poradíte mi?
 
KinimodLP
ElisWolf napsal:
Dobrý den mám dotaz mám dostat magnovu hůl ale en blbec má jen masku a goldy a aani cheat cos gasmoke mi vůbec nepomáhá nwm co mám dělat poradíte mi?


Máš originální hru? Smile
 
Thief
Zdá sa mi, že sa to aj niekde riešilo, a tuším aj nejaký človek s origo hrou mal tento problém. Vyrieši to iná čeština, len už neviem presne ktorá. To by si musel nájsť ten starý topic.
Pull up a seat...
Have a drink.

__________________

http://i.imgur.com/mv7znYk.jpg
 
www.insane-freakk.blogspot.sk
Shercan
Zdrávím předem se omlouvám zda tento dotaz již padl ale nic jsem nenašel.
V tuhle chvíli vlastním TES:Skyrim a DLC Hearthfire, mám samozřejmě v planu dokoupit všechna DLC ale mám dotaz když mám ted rozehranou hru a časem přidám Dawnguard a Dragonborn načtou se mi DLC již do rezehrané hry nebo budu muset založit novou a začít od začátku? předem díky za odpověd. Smile
 
Adrian_S
Shercan napsal:
Zdrávím předem se omlouvám zda tento dotaz již padl ale nic jsem nenašel.
V tuhle chvíli vlastním TES:Skyrim a DLC Hearthfire, mám samozřejmě v planu dokoupit všechna DLC ale mám dotaz když mám ted rozehranou hru a časem přidám Dawnguard a Dragonborn načtou se mi DLC již do rezehrané hry nebo budu muset založit novou a začít od začátku? předem díky za odpověd. Smile


Nebudeš muset začínat odznova. DLC se přidají do hry, bez vlivu na tvůj současný stav ve hře.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Mělo by ti to jít bez problému Wink
Upravil/a SuperHunter dne 29.10.2015 23:22
 
skeve
Ahojky mám dotaz. Ty šmejdi upíři zabili v Bílém průsmyku Belethora a tím pádem jeho obchod zůstal zavřený. Je nějaká možnost ho znovu oživit a otevřít tak jeho obchod? Nebo to může převzít za něho někdo jiný? V kovárně zabili kovářku a v obchodu pokračuje její manžel, ale tady není asi nikdo, kdo by to za něho vzal. Konzolový příkaz resurrect nefunguje, protože se asi změnil v hromádku prachu a bohužel nemám starší uložení, abych se ho pokusil zachránit. Děkuji všem za rady.
Upravil/a skeve dne 23.04.2016 14:54
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Lord Rade
Zkus příkaz na spawnutí novýho Belethora.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
U Belethora by to měl vzít jeho malý pomocníček (jak se jmenuje? Sigurd? Pořád štípe dřevo).

Pokud chceš konzolový příkaz na Belethora, tak použij toto: player.placeatme 00013BA1

To samé u kovářky, měl by to za ní vzít Ulfred (nebo jak se jmenuje).

Konzolový příkaz pro kovářku (Adrianne Avenicci): player.placeatme 00013BB9

Pokud ti mohu doporučit (a tedy, jestli to ještě nemáš), stáhni si mód, který přinutí obyvatele se schovat, pokud město/osadu/vesnici napadnou upíři nebo draci.

Draci - http://www.nexusm...ds/23906/?
Upíři - http://www.nexusm...ds/28235/?
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
skeve
Děkuji za rady, vyzkouším. A co jsem našel na Wiki tak by to měla převzít Ysolda, ale ta se k tomu nemá. A Sigurd pořád jenom štípe dříví, jako by se nic nestalo.
Upravil/a skeve dne 23.04.2016 19:57
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
skeve
edit: Tak kovářka po oživení normálně zaujala svojí pozici u kovárny a v nabídce mám i obchodování. Belethor po oživení vleze do hokynářství, ale to je i nadále zamčené. Po vstupu dovnitř na mě začne řvát, ať okamžitě vypadnu, nebo na mě zavolá stráže, tak se zdekuji a vylezu (nenechám na sebe řvát) a pak znovu vlezu do obchodu, který je už odemčený a Belethor normálně stojí u pultu ale možnost s ním obchodovat mě nenaběhne. Tak znovu vylezu a on za mnou, poté znovu zaleze do krámu a je znovu zamčeno. Zkusil jsem počkat do nového dne, jestli normálně otevře, ale pešek. Krám zavřenej a uvnitř uřvanej Belethor. To by ho člověk znovu zabil. A ta pipina Ysolda ne a né převzít kšeft. Asi se stanu hromadným vrahem.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Adrian_S
Zkus odcestovat do jiné lokace a znova se vrátit.. Když ani to nepomůže... zkus obchodovat v Riftenu Wink

Cech Zlodějů to jistí..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
skeve
Mám ještě jeden dotaz. Existuje nějaký mod, který přidává písně bardům v hospodě? Hledal jsem na Nexusu, ale nic jsem nenašel. Děkuji za odpověď.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Všeobecné dotazy Skyrim - dotazy, návody,.. 20 03.06.2017 23:33
Ostrovy zatracených: Inventáře, Statistiky a Dotazy Zdejší kobky 2 27.05.2016 22:34
Výroční vědomostní soutěž 2014 - info, dotazy Skyrim.4fan.cz 12 22.08.2014 18:26
Cech zlodějů + další dotazy Archív zodpovězených dotazů 34 02.03.2014 13:28
Pravidla pro - Skyrim dotazy, návody... Skyrim - dotazy, návody,.. 3 01.03.2014 13:13
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist