Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Konspirace zaprisahlych
Psichi
Ahoj mam hloupej dotaz, dokoncil jsem ukol Konspirace zaprisahlych ---> Z Cidhenskeho dolu nikdo neutece.
Jde o ten quest kdyz dojdete poprve do Markarthu vidite vrazdu zeny, zjistite mega moc cachru atd... Tendle ukol je zvlastni, protoze jsem vlastne zacal celkem soucitit se Zaprisahlejma.

Ale k veci na konci druheho ukolu utecete z dolu a banda kolem Madanacha se zacne probijet mestem. To se mi nelibilo tak jsem je zabil... Ma to nejakej vliv na pozdejsi deni hry? Myslim da se pak Madanach jeste nekde potkat pripadne resit ten jejich problem???

A dobrej je Jarl takova mela v jeho meste a ani to snim nehne Grin
 
Adrian_S
Máš dvě možnosti dokončit úkol "Z Cidhenského dolu nikdo neuteče...".

1) Pomůžeš Zapřísáhlým utéct z vězení i z města. To, že na konci pak zabijou Thonara Stříbrnokrevného a pár dalších strážných je v pořádku, tak to mělo být. Pak možná zaútočí na všechny, co mají zbraň (Yngvar Pěvec), ale ti by měli žít, neboť mají zapnutou nesmrtelnost.

Výhodou tohoto splnění úkolu je, že dostaneš od Madanacha unikátní zapřísáhlou zbroj (kompletní set). A dále, v Plání (přesněji na severu) se nachází dungeon "Pevnůstka Druadach", která patří Madanachovi. Kdybys tam nakráčel bez splnění úkolu, okamžitě by zaútočili, ale takhle ti nic neudělají. V podstatě se jedná o "nejbezpečnější" místo v přírodě.

2) Zabiješ Madanacha a jeho partu. Tato cesta je trochu složitější, protože musíš vědět, kdy ho chceš zabít. Když se ho pokusíš hned ve vězení, nepřežiješ.. Ostatní útočí silnými ranami a Madanach kouzlí.
Nejlepší možnost je zaútočit během útěku, kdy se střetnete s trpasličími koulemi. Tam je velká pravděpodobnost, že to vyjde.

Až vylezeš z rozvalin, u dveří už bude čekat Thronar, poděkuje ti, dá prsten jako odměnu a úkol končí. Avšak "Pevnůstka Druadach" bude nepřátelská, jako klasický dungeon.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Psichi
Super ja ho zabil az ve meste zabili mi totiz kovarku nebo toho jejiho poskoka ted nevim a jeste nekoho tak jsem to nahral a pomohl mestu je sejmout. Thronar umre pokazdy a to me vubec nevadi. Nemam rad tydle lidi v pozadi co tahaj za nitky. Tak dik bez Pevnustky to preziju. Zbroj atd jsem dostal, ale kouzlim takze ji stejne nenosim Grin Ja prave doufal ze by se pak jeste nejak mohl ten pribeh s zaprisahlejma rozvinout dal.
 
KinimodLP
Pěkný výklad Adri! Wink
 
SeveruS
JAJ!
Omlouvám se za spam, ale sakra, sakra, sakra, jsem děsnej slaboch a musím:
Celkem solidní výzvou v tomto případě je pokusit se získat obojí, jak zbroj tak prsten....... Wink
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vresove srdce Zaprisahlych Skyrim - dotazy, návody,.. 1 27.09.2016 12:22
Hledaný v Markarathu - konspirace zapřísáhlých Skyrim - dotazy, návody,.. 6 24.01.2015 20:21
Konspirace Zapřísáhlých Archív zodpovězených dotazů 31 28.07.2013 19:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist