Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Tondulin
Nadále budu z povzdálí pozorovat obchod s lampou.
 
Aurelius
→ Tah 37.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Světlana se rovněž zasmála tvé poznámce, „Náhodou povozem se velmi dobře přepravují šatníky. A my mágyně si na dobrém vzhledu potrpíme.“ dodala a následovala tě ke dveřím, které jsi po chvilce hledání objevil. Uchopil jsi kliku a pokusil se je otevřít. Nepovedlo se.
„Asi už dlouho neměli hosty, kteří by přišli touto cestou.“ povzdechla si a naklonila se ke klíčové dírce, zamumlala zaklínadlo a dveře otevřela. „Kdyby něco bylo odemčeno. Tímhle kouzlem není radno se chlubit.“ dodala a otevřela dveře.

Jakmile jsi v doprovodu tety prošel dveřmi naskytl se ti pohled na velkou zdobenou chodbu, která vedla od mohutných vstupních dveřích až ke schodišti, které bezpochyby vedlo do trůní místnosti. Od vstupních dveřích až k trůní místnosti byl položen úzký žlutý koberec a na zdech vyselo hned několik symbolů města. U dvou ze třech sloupů postávali stráže oděné do kroužkových zbrojích se žlutým erbem Brumy.

Prošel jsi mezi dvojicí sloupů a stanul na žlutém koberci. Dveře do trůnního sálu byly otevřené, ale nikdo na trůnu nebyl z tvé pozice vidět. „Asi bychom se měli ohlásit.“ poznamenala Světlana a šla se přihlásit k jednomu ze stráží. Ten si tě po jejím požadavku očima prohlédl a nakonec vás poprosil, aby jste jej následovali. Jakmile jste tak učinili odvedl vás do trůnního sálu kde vám oznámil, aby jste vyčkali do příchodu dvorního mága.
„Mluvit s hraběnkou jsem ještě to potěšení neměla. U nás ve Skyrimu jsou akorát Jarlové a ty vůči nám mágům většinou bývají nedůvěřivý až nepřátelští. Obzvláště po té tragédii v Ledohradu.“ promluvila Světlana a očima si prohlížela interiér v sálu.

O proti chodbě zde bylo znát i mírné orientování na kulturu Skyrimu. Ze sněmu si pamatuješ, že oba panovníci jsou norské rasy a již podle stylu oblečení ve kterém na sněmu vystupovali si na své kultuře a tradicích velmi zakládají. Bude nějakou dobu trvat než stráž oznámí vaši přítomnost hraběnce/hraběti či dvornímu mágovi. Mezitím můžeš volně komunikovat se Světlanou.

http://i.imgur.com/zwfq9Rh.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Máte asi ještě patnáct možná dvacet minut čas. Hlavně ji nezmeškejte. Teď mě napadlo, že má jen pětiminutovou pauzu a pak jde znovu přednášet. Dneska má hodně nabitý den.“ řekl cestou z pokoje Globullus a začal ti vysvětlovat cestu ke knihovně po které jsi pak vyrazil. Cestou jsi otevřel dopis od mrtvého pašeráka a začetl se do něj.


Sekáme se v přístavním hostinci s úderem desáté hodiny večerní. Den poté co převezmeš zboží. Hlavně neudělej žádnou blbost. Víš moc dobře jak jsou teď stoky nebezpečné!

K.



Dočetl jsi dopis, schoval jej zpět do brašny a vešel do knihovny. Byla to podlouhlá místnost plná knihoven. Ty nejstarší knihy byly schované ve skleněných vitrínách do nichž směli jen pověření profesoři a Arcimág. Knihovna je rozdělena na dvě části. Jedna část je přístupná novicům a veřejnosti a druhá část pouze vybraným novicům a profesorům. Uprostřed místnosti se nachází kulatý stůl u něhož se zpravidla sedává a studuje z výpůjčních knih. U tohoto stolku právě sedí mladý novic začtený do knihy o nemrtvých.

→ Pokud budeš chtít navázat rozhovor s postavou Adriho klidně můžeš. Komunikovat spolu můžete až do chvíle než budete potřebovat můj zásah.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
V průběhu čtení kdosi vešel do knihovny. Koutkem oka jsi zahlédl pouze jeho oděv. Pravděpodobně se bude jednat o nějakého novice neboť na sobě má roucho.

Kniha: Přízraky, Nemrtví od Gorlaje z Vysokoskalí

→ Pokud budeš chtít navázat rozhovor s postavou Saraka klidně můžeš. Komunikovat spolu můžete až do chvíle než budete potřebovat můj zásah.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Dobrá…“ usmála se Důstojnice, „Ale já nehledám nic kouzelného. Moje maminka má zítra narozeni a tak bych jí ráda koupila něco 'neobvyklého' a tohle se mi vcelku líbí. Nedal by jste mi jí za sto-padesát?“
„Za sto-padesát?“ vydechl redguard a promnul si čelo, „Vážená paní tohle má daleko větší hodnotu než si myslíte. Pod méně jak dvě stovky nepůjdu.“
„Platí!“ zvolala Bosmerka a sáhla do brašny, vytáhla měšec, přepočítala peníze a koupila zlatou lampu za dohodnutou hodnotu. Poté požádala obchodníka, aby jí zabalil a v průběhu balení se věnovala prohlížení dalšího zboží. Zatím co chlapec si pohrával s dřevěnou figurkou. Carwen bude nějakou dobu trvat než zkontroluje Nivrel a vrátí se zpět. Mezitím si můžeš dělat co chceš a volně komunikovat s kým chceš.
Peněz máš u sebe celkem 440 Septimů. Směnit je můžeš buď v administrativní budově a nebo u stánku
na trhu kde někteří obchodníci (cizinci) berou i Septimy.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leneren
„To je obchodní tajemství…“ odpověděl pohotově muž a otočil se k tobě zády kráčejíc zpět k otevřenému oknu. Opřel se o dřevěný parapet a hleděl na noční město. „Prozradím vám jen tohle. Do srdcích místních jsem už teror a strach zasel. Vaše teta moc dobře ví čeho jsem schopen.“ následovalo ticho, které bylo přerušeno až úderem hodin odbíjejících půlnoc.


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 04.07.2016 22:15
 
Adrian_S
Smutně zavřu knihu a jen tiše pronesu, "Tohle je ztráta času... Všechny tyhle spisy znám. Huh..." vstanu ze židle, vrátím knihu zpět do knihovny a předtím, než se vydám za Mirabelle, zamířím na přicházejícího nováčka, "Potřebuješ s něčím pomoct?"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Sháním knihu pojednávající o kouzlu telekineze." na chvíli se odmlčím, zhluboka se nadechnu a pokračuji: ,,Popravdě, kouzla jsem doposud sesílal jen za pomoci svitků. Rád bych se naučil nějaká teleportační kouzla, ale nejprve si musím osvojit základy magie mysticismu, než se pustím do přesunu něčeho živého. Když mi s hledáním té knihy pomůžeš, budu ti dost vděčný. Za patnáct minut se mám totiž sejít s profesorkou Silverwoodovou." potom se pustím do hledání knihy s kouzlem telekineze, přitom si dávám pozor, aby mi novic neviděl do tváře.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Tak se na to podíváme..." kouknu po knihovně a zajdu do sekce "magie Proměny". Až tam dojdeme, začnu hledat knihu, obsahující pokročilejší kouzla.

EDIT: Upraven tah. Poslední dobou zapomínávám číst reakce ostatních.. :/ safra
Upravil/a Adrian_S dne 05.07.2016 00:25
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
scorpioncz
"Nejprve jsem očekával, že nás to teleportuje do starého cechu mágů, upřímně tím teleportem jsem předtím nikdy necestoval. Ale je to tu hezké, uvnitř hradu jsem taky nikdy nebyl ... Mimochodem, až to tu skončíme, půjdeme se věnovat tomu meči? Určitě tu bude nějaká místnost a prostor ... jinak znáš osobně toho mága?" pozeptám se na několik věcí.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Postavím se kousek od důstojnice a taktéž si začnu prohlížet obchodníkovu nabídku.
 
Sarako
Naposledy se ohlédnu za odcházející novicem a dám se do hledání oné knihy.
Adri: Teď na to koukám, když ve skyrimu zmizela magie Mysticismu (stejně jako můj oblíbený skill Akrobacie), většina kouzel, která v předchozích dílech TES patřila pod Mysticismus, byla přesunuta pod Proměny, absorbující kouzla byla přesunuta do Ničení a zrcadlící kouzla zmizela úplně (nehledě na to, že teleportační kouzla zmizela už v Oblivionu, vznikem Fast-travelu).

Upravil/a Sarako dne 05.07.2016 00:13
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 38.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Většina těchto teleportů se přesunula krátce poté co padl cech mágů v Cyrodiilu. Ve Skyrimu tento cech snad ani pořádně nebyl. Ale co jsem měla možnost vidět tu tak většina budov patřících cechu se buď rozpadla a nebo je odkoupili bohatí podnikatelé a předělali na něco jiného.“ začala vypravovat v průběhu čekání Světlana, „Když slyším jak jsi na ten meč natěšený bude to asi první věc, kterou tu pořádně podnikneme.“ usmála se, „A ano. Znám se s tím mágem osobně.“ kývla hlavou.

Chvilku poté se ozvaly zvuky chůze a o několik minut později před vámi stanul starý vrásčitý mág. Opírajíc se o svoji magickou hůl, která nesla četné známky používání. Podle vzhledu usuzuješ, že hlavním zaměřením tohoto mága bude magie Iluzí. (graf. vzhled - zde) Stráž, který ho přivedl se ihned odebral zpět na své stanoviště a ponechal vás tak v trůnním sálů osamotě.

„Ah! Světlano jsi to ty?“ zvolal radostně stařec a tím prokázal, že jeho ústa ještě nejsou zcela bezzubá. Světlana jen mlčky kývla a uklonila se. „Ani trošku jsi se nezměnila. A toto?“ podíval se na tebe svou vrásčitou tváří.
„To je můj synovec Škorpias. Studuje magickou Univerzitu v Cyrodiilu a už jsem ti o něm kdysi dávno říkala.“ představila tě teta a stařec jen spokojeně přikývl.
„Ach ano. Vzpomínám si. Furius Salvio, dvorní mág hravství Brumského.“ kýval hlavou. „Chceš se stát mým učněm?“ zeptal se a střídavě koukal na tebe na Světlanu.

http://i.imgur.com/zwfq9Rh.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Adrian_S
Oba jste se přesunuli k sekci magie Proměny a začali hledat. V regálu jich mnoho nebylo. Zůstalo zde akorát několik starších vydání pojednávajících akorát o principu magie, ale nijak v nich nebylo vysvětleno sesílání či kouzelné formule kouzel. Fallenovi se povedlo nalézt následující knihy: 'Magie Proměny: Mysticizmus', 'Magie Proměny: Základní kouzla', 'Magie Proměny: Pokročilejší kouzla' a Marcusovi se povedlo nalézt: 'Magie Proměny: Základní kouzla', 'Praktická kouzla z magie Proměny', 'Hlubší význam telekineze'.

→ Můžete volně komunikovat až do chvíle než budete potřebovat můj zásah.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Postavil jsi se vedle Důstojnice a malého Bosmera hrajícího si s figurkou válečníka. Obchodník z Hammerfellu nabízel všelijaké cetky, přívěšky se symboly z domovské provincie. Rovněž nabízel několik srolovaných koberců a několik stříbrných lamp, které byly o dost levnější než zlatá, kterou si koupila elfka. Na dřevěné figuríně byla pověšená pozlacená šupinová zbroj, kulatý štít se symbolem jednoho z měst v Hammerfellu a zdobená sekera se slonovinovou rukojetí.

„Podívej…“ vyrušila chlapce z hraní a uchopila jednu z cínových figurek, která vypodobňovala Hammerfellského válečníka. „Máš už něco takového ve své sbírce?“ zeptala se s úsměvem. A chlapec jen mlčky zakroutil hlavou. „Prosím zabalte mi tam i toto.“ zvolala na obchodníka a ten ihned ochotně inkasoval peníze a začal balit další zakoupenou věc.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leneren
„To je obchodní tajemství…“ odpověděl pohotově muž a otočil se k tobě zády kráčejíc zpět k otevřenému oknu. Opřel se o dřevěný parapet a hleděl na noční město. „Prozradím vám jen tohle. Do srdcích místních jsem už teror a strach zasel. Vaše teta moc dobře ví čeho jsem schopen.“ následovalo ticho, které bylo přerušeno až úderem hodin odbíjejících půlnoc.


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 05.07.2016 00:45
 
scorpioncz
"Těší mě." řeknu při představování a mírně se ukloním po vzoru svojí tety. "Jistě, přál bych si jím být. Výuka na univerzitě je sice fajn, ale učit se přímo od mistra je mnohem cennější zkušenost."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Myslím, že tohle bude ono." pronesu a vyndám knihu s nápisem 'Praktická kouzla z magie Proměny', posadím se ke stolu a dodám: ,,Díky za pomoc s hledáním. Od chvíle, co mi zemřela kouzelnice, jsem nenašel nikoho, kdo by jí nahradil, tak mi nezbývá nic jiného, než se pustit do studia. Pokud jsi zručný v cestovních kouzlech, můžeme se domluvit." otevřu knihu a začnu v ní hledat kouzlo Telekineze.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Sáhnu po knize "Magie Proměn - Pokročilejší kouzla" a rychle nahlédnu do seznamu, která kouzla se tam nachází.

"Promiň, cestovní kouzla neznám... Leda, jestli bys nechtěl nějakou ochranu nebo něco odemknout." začtu se do knihy.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,A zvládl bys spolehlivě otevřít i ten nejtěžší zámek? Někdo takový by se mi mohl hodit. Dnes po setmění vyrážím se svou společnicí do Chorrolu, kde hodláme chytit jednoho prastarého upíra, který je přímo napojený na Temné bratrstvo. Arterius mi před svým zmizením byl v tomhle velmi nápomocný." pronesu, přitom nepřestávám hledat v knize zmíněné kouzlo.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Jakej zámek máš na mysli, novici?" zeptám se, "Potřebuješ se někam dostat?"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Nic zajímavého pro mě." pomyslím si a pomalu odejdu od stánku. Trochu se porozhlídnu po vesnici, až můj pohled utkví na budově cechu bojovníků. "Mohl bych se tam jít podívat, přece jen mám ještě chvilku." řeknu si a zamířím směrem k budově.
 
Sarako
,,Otázka spíš zní, jestli jsi ochoten riskovat život a pomoct mi se zničením Temného bratrstva. O odměnu, kterou za to obdržíme od císařství, se potom spravedlivě rozdělíme a krom toho ti mohu nechat vyplatit 200 septimů, jen co se setkám s Chorrolským komořím. Tak co, jak složitý zámek dokážeš za pomoci svých kouzel zdolat?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Trochu se zarazím nad jistou žádostí.

"Abych ti mohl víc pomoct, musím vědět, co chceš po mne otevřít. Takhle ti to nedokážu říct. Znám kouzlo, které dokáže prolomit jakýkoli zámek.. a ten umím dokonale." Na moment odvrátím zrak od knihy a zahledím se pořádně na kápi, "Je mi zcela jedno, jestli jseš trestanec nebo dobroděj. Dám ti návrh... za pomoc mi poskytneš malé odškodnění, protože mám v této chvíli málo magické síly. Takže budu mít nejspíše jen jeden pokus. A pokud se mi povede ti poskytnout službičku, rád bych tě třeba později někdy využil.. Služba za službu.. Bereš?"

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Zní to zajímavě, ale musím odmítnout. Dlužil bych laskavost na můj vkus příliš mnoha lidem." prolistuji knihu až do konce a se slovy: ,,Stendarr s tebou, možná se ještě někdy potkáme." vstanu od stolu a vydám se za profesorkou Silverwoodovou. Pokud v knize najdu návod ke kouzlu Telekineze, vezmu si jí s sebou, abych se na ní mohl později podívat v Arvenině pokoji.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
Než neznámý odejde, pronesu skromně, "Budiž...", zrak vrátím zpět do knihy a pokusím se najít nějaké nové kouzlo z Proměn. Až ho najdu, pokusím se ho naučit (předpokládám, že s mou současnou magickou silou mám jen jeden pokus na seslání).

Až si zkusím kouzlo vyvolat a naučit se, vrátím knihu a vydám se ke Globullovu kabinetu. Budu doufat, že ho zastihnu.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Killiaden09
Pomalu vyrazím k sídlu Valeriů a přitom si budu všímat okolí a hledat cestu na střechu.
I dig
You dig
We dig
He dig
She dig
They dig

Now ... it's not very beatiful poem ... But it's quite deep...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist