Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Better Vampires Mod
Nexro
Zdravíčko...

Začnu asi u instalace,normálně jsem vše udělal jak se má podle návodu,při instalaci je na výber ze 4 souboru a z toho Dawnguard,Dawnguard ML (double damage),No dawnguard a No Dawnguard ML...Na poprvé jsem si to neuvědomil a dal tam No Dawnguard přitom když mám všechny DLC ve Skyrimu..PAk jsem si rozehrál novou hru někde na 9 lvlu jsem si to aktivoval dělal kampan Dawnguard a zdálo se ,že mi to normálně funguje i přes to,že jsem tam vložil udajně tedy špatný soubor,po hladovění se mi normálně měnily stage..Problém nastal v tom,kdy jsem se začal hrabat v nastavení a nějak to pokazil,od tý doby co jsem si restartoval mod,už mi to nefungovalo,neměnily se mi stage po 24 h jak jsem to měl nastavené a prostě nic,a přitom jediný co mi asi tak šlo byla možnost použít u mrtvoly Extract Blood,a Feed,ale co se týče schopností ty se mi neměnily..Tak jsem se v tom štoural a pak zjistil,že tam mám špatný soubor,tak jsem to změnil,ale stejně to nefunguje,už mi to docela záčíná lézt na nervy..Neví někdo čím by to mohlo být ?
 
SuperHunter
Hrabat v nastavení ? Nastavení hry nebo MCM menu ?
 
Nexro
Myslel jsem nastavení modu,tudíž MCM
 
KinimodLP
Moc se v tom nevyznám Grin Ale nezkoušel jsi kompletní přeinstalování módu?
 
Adrian_S
Mě by spíš zajímalo, co se tím módem vylepší.. Já jen.. abych byl v obraze...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
@Adrian: Si to zjisti Grin http://www.nexusm...ods/9717/?

@Nexro: Neni tam něco jako Uninstall, Reinstall, reset ? To většinou vyřeší tyhle problémy
 
Nexro
KinimodLP:Zkoušel jsem reinstalovat celej skyrim znovu i s tím modem...Začínám si myslet,že jsem asi jen blbej já,protože ty některý věci,co si tam nastavím jakoby fungujou,ale prostě se mi neměnej stavy když hladovím a tak....

Super Hunter: Jo tam je restart modu normálně v MCM v nastavení Better Vampires,to jsem právě už dělal tolikrát že to nespočítám...Restartoval jsem si i vampirismus,že jsem se přes ten mod nechal vylečit a znova nakazit a nic....Napadá mě jen,že ta postava je už nějak domr*ana těma modama s prominutím,že to prostě nejde,nebo jsem jen blbej já..
Upravil/a Nexro dne 12.04.2015 21:58
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Better Vampires - CZ Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 23.09.2013 23:10
Better Vampires 6.31 Skyrim - modifikace 1 08.09.2013 14:28
Odstranění kouzel a mod Better Vampires Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 08.09.2013 14:27
Better Vampires - pomoc s instalací Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 06.09.2013 20:56
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist