Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé
Adrian_S
Když jsem se díval po kamenných obchodech s hry, tak jsem většinou nacházel buď zákl. Skyrim nebo LE. Na samostatné DLC jsem nenarazil a pokud ano, tak už bylo vyprodáno..

Takhle jsem to myslel, Huntere...
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
SuperHunter
Tady v JRC třeba DLCéčka normálně prodávaj. Většinou je nemaj vystavený.
Jinak na Steamu se to dá sehnat vždycky levně
 
Lord Rade
To jo, ale stahovatelné verze jsou k dostání. Jen jsou předražené a nevyplatí se je kupovat samostatně. To už raději LE.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
Ano to je účel LE...když si jí koupíš dostaneš to se všemi DLC levněji jak samostatně
 
Adrian_S
Ono logicky, SET se prodá levněji než JEDNOTLIVÉ kusy.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
Tak u nás ve Zlíně (né, že bych tam bydlel, já radši přírodu) prodávají i DLC samostaně. Teď jsem tam byl a nestačil jsem se divit, kolik teď pořídili DA Inq.....

Ale teď k tématu: OK, díky za pomoc.
To sdílení knihoven já moc rád nemám Wink.

Já budu LE kupovat na Vánoce z Key4You.
Tady je pěkně v češtině: http://www.key4yo...dition-cz/
Aktuální cena je kolem pětistovky, ale majitel stránky tam dává furt slevy, takže počítám s tím, že to bude slevněné. A když ne tak neva. I tak mi vyjdou prachy. Když jsem se totiž díval ve Zlíně, tak jsem myslel, že mě omejou. Osm stovek bych jim za to nedal, na to bych se jim vys*al (bez pradonu!).
Upravil/a MightRider dne 23.11.2014 17:34
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
SuperHunter
Nevm jak Steam pobere LE když už mášSkyrim, ale myslim že ti to dá DLC ale Skyrim (základ) ti propadne. Takhle to maj v podmínkách pro sety her
 
Ligos
Lord Rade napsal:

(Ale za viníka bych prohlásil Ligose, jelikož tohle všechno spustil Grin )


http://www.homersimpson.cz/index_clip_image002.jpg

No nevím, každej, kdo umí číst, si domyslí, kdo tu rozepři spustil... Pfft
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Wow... překvapuje mě, kolik inteligentních lidí se nechává strhnout levicovými myšlenkami o rovnosti, kolik rozumných lidí si myslí, že Islám je v pořádku, že to je jen pár extrémistů. Kolik lidí se nechává manipulovat médii jaksi opačně - nechtějí věřit ani do očí bijícím faktům médii prezentovanými, protože médiím a priori nevěří. A docela dost mě to děsí... ISLÁM JE PRO NAŠI SPOLEČNOST A KULTURU ZLO, KTERÉ NESMÍ DOSTAT PROSTOR K TOMU, ABY SE ROZVINULO!!! Křesťanství takové NENÍ! Katolická církev páchala zvěrstva V ROZPORU S KŘESŤANSTVÍM, Islámisté je konají S POŽEHNÁNÍM KORÁNU. To je ten skutečně zásadní rozdíl mezi těmito dvěma náboženstvími a násilnostmi konanými pod jejich záštitou.

LR: Nechápu, proč se tu opíráš do Liga, který nic neudělal...

Whirt: Jo, ty podpisy bych asi taky nechal být Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 23.11.2014 18:03
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
Ligos napsal:
Lord Rade napsal:

(Ale za viníka bych prohlásil Ligose, jelikož tohle všechno spustil Grin )


http://www.homersimpson.cz/index_clip_image002.jpg

No nevím, každej, kdo umí číst, si domyslí, kdo tu rozepři spustil... Pfft


Souhlasím ^^
 
Lord Rade
No ty přeci! Grin Pfft
A nechtěj, abych proti tobě podnítil pranýřování
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140308161653/unanything/images/f/f5/Tomatoes.jpg

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Nerevar
nagasadowcz napsal:
Wow... překvapuje mě, kolik inteligentních lidí se nechává strhnout levicovými myšlenkami o rovnosti, kolik rozumných lidí si myslí, že Islám je v pořádku, že to je jen pár extrémistů. Kolik lidí se nechává manipulovat médii jaksi opačně - nechtějí věřit ani do očí bijícím faktům médii prezentovanými, protože médiím a priori nevěří. A docela dost mě to děsí... ISLÁM JE PRO NAŠI SPOLEČNOST A KULTURU ZLO, KTERÉ NESMÍ DOSTAT PROSTOR K TOMU, ABY SE ROZVINULO!!! Křesťanství takové NENÍ! Katolická církev páchala zvěrstva V ROZPORU S KŘESŤANSTVÍM, Islámisté je konají S POŽEHNÁNÍM KORÁNU. To je ten skutečně zásadní rozdíl mezi těmito dvěma náboženstvími a násilnostmi konanými pod jejich záštitou.



Nooo, jako pozor. Ani to křesťanství neni tak svatý Smile
Ne že bych někdy četl Bibli, ale jistý úseky sou docela hustý. Mimochodem, až bude mít někdo z tvejch známejch nedělní směnu, tak ho po příchodu domů ukamenuj, hajzla! A jeho rodinu zotroč a prodej Svatoušek
Upravil/a Nerevar dne 23.11.2014 18:14
 
Whirt
Nerevar napsal:
Nooo, jako pozor. Ani to křesťanství neni tak svatý Smile
Ne že bych někdy četl Bibli, ale jistý úseky sou docela hustý. Mimochodem, až bude mít někdo z tvejch známejch nedělní směnu, tak ho po příchodu domů ukamenuj, hajzla!

Palec hore Grin
Takovej krásnej paradox "křesťanství není svatý" Grin
 
SuperHunter
No né teď se tu strhne náboženská hádka...dneska to tu je zajímaví ^_^
 
Lord Rade
Jinak jsi vedle, jak ta jedle. Islám sám o sobě není zlo, to jen určitá skupina ho z něj dělá.
Upravil/a Nerevar dne 23.11.2014 18:23
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
@LR: Jsi "zlý" člověk Grin Grin
 
Nerevar
Omlouvám se za překlep. Nechtěl sem tě editovat LR
...

Tady je můj post:
Takže ten prorok Mohamed, co při svých cestách zabil a znásilnil stovky lidí, včetně dětí, je podle tebe frajer? Korán jakožto knížka, která nakazuje muslům, aby 'bezvěrce byli šavlemi a jejich rodiny zabili nebo prodali levně do otroctví', je podle tebe fajn, s tim, že špatnou věc z toho dělaj jen teroristi?
Nedavno sem viděl video, kde byli muslata, co se považovali na zcela normální muslata, žádný extrémisty. Dokonce uměli mluvit! Shock A všichni se přihlásili, že ani jeden z nich by si s ženou nesedl k jednomu stolu. A nejen to. Je toho spousta dalšího, ale sem zaneprázdněn přípravou do školy, takže to nebudu rozvíjet... Sorry.

Muslimové sou prostě zvířata a ženský, co dobrovolně konvertujou k Islámu, sou zrádkyně civilizace a sebe samých!

Tady si můžete v syrový podobě přečíst spooousty zpráv o tom, jak je to 'náboženství míru'
https://www.faceb...rn?fref=ts

Howgh...
Upravil/a Nerevar dne 23.11.2014 18:26
 
nagasadowcz
Pozor, nepleť si, prosím, křesťanství s ortodoxním judaismem! Jistě sám znáš historku o Ježíši, kdy zachránil ženu, která měla být ukamenována, se slavnými slovy "Ty, kdož jsi bez viny, hoď kamenem." Já jsem odpůrce všeho náboženství, a to samozřejmě včetně křesťanství, jak jistě víte, ale Ježíšovo učení zachycené v Bibli je prostě morálně nesrovnatelně čistší, než učení Mohameda. Pokud křesťan narazí na nekřesťana, má mu povědět o Ježíši. Pokud nekřesťan nekonvertuje, křesťan se za něj pomodlí. Když to nepomůže, nekřesťan půjde do pekla a křesťanovi to ještě bude líto. Pokud muslim narazí na nemuslima, musí ho obeznámit s Islámem. Poté již nemuslim o Islámu ví a jeho bezvěrství tedy není náhoda, ale jeho svobodné rozhodnutí. Nerozhodne-li se konvertovat, je hříšníkem a muslim má právo ho zabít. Myslím, že rozdíl je to velmi patrný.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
nagasadowcz napsal:
Pozor, nepleť si, prosím, křesťanství s ortodoxním judaismem! Jistě sám znáš historku o Ježíši, kdy zachránil ženu, která měla být ukamenována, se slavnými slovy "Ty, kdož jsi bez viny, hoď kamenem." Já jsem odpůrce všeho náboženství, a to samozřejmě včetně křesťanství, jak jistě víte, ale Ježíšovo učení zachycené v Bibli je prostě morálně nesrovnatelně čistší, než učení Mohameda. Pokud křesťan narazí na nekřesťana, má mu povědět o Ježíši. Pokud nekřesťan nekonvertuje, křesťan se za něj pomodlí. Když to nepomůže, nekřesťan půjde do pekla a křesťanovi to ještě bude líto. Pokud muslim narazí na nemuslima, musí ho obeznámit s Islámem. Poté již nemuslim o Islámu ví a jeho bezvěrství tedy není náhoda, ale jeho svobodné rozhodnutí. Nerozhodne-li se konvertovat, je hříšníkem a muslim má právo ho zabít. Myslím, že rozdíl je to velmi patrný.


Takhle, abych byl upřímnej, tak se v Bibli ani Koránu nijak nevyznám... Jen vim o nějakých pasážích, co trochu víc odporujou s listinou základních lidských práv... A zatimco křesťanství se za staletí změnilo do víceméně přijatelný podoby, islám zůstal ve středověku a furt si vesele vraždí ve jménu Alláha a jeho proroka Mohameda... Proto sem PROTI tomu náboženství. Ostatní sem ještě schopnej skousnout. Smile
 
Lord Rade
Pořád to nechápete, co? Islámské země nejsou tak pokrokové, jako ty křesťanské, ale to z nich nedělá zaostalce. Muslimové nevraždí ve jménu Alláha, to dělá jen malé pomatené procento.
N: Jinak nevím, jak se ti mohlo povést mi smazat část příspěvku, ale to je jedno. Už jsem vše řekl a zbytek si případně dořeším s Ligosem ve zprávách.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4105 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8073 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5495 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4667 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12507 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7352 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6422 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6240 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7436 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist