Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Pomohol Vám tento plugin na padenie hry
Áno Áno 50%[4 Hlasy]
Neviem posúdiť Neviem posúdiť 38%[3 Hlasy]
Nie Nie 13%[1 Hlas]
Počet hlasů : 8
 Tisk diskuze
Mod Safety Load - zabraňuje padaniu hry
Starec
Safety Load - Dovolené zatížení http://skyrim.nex...s/46465//?
Skyrim » Bug fixes
...........................................................................................................................


Stručný Popis
----------------------------------------------------------------------
Tento frajer blokuje "nekonečný nakládaní obrazovkové" štěnice a herní mrazení během hry.
Spíše než chyba nákladu, "nekonečný nakládací obrazovky" je způsobená chybou v rozvržení pamětích.
Tento frajer modifikuje funkci rozvržení pamětí a bloku veškerého mrazení kvůli selhání rozvržení pamětí.


Tak trocha po našom: proste ak sa vyrovnávacia pamäť nedokáže včas uvolniť, môže dojsť k padaniu hry do deskopu. Zvlášť ak používate viacej modov, prípadne ak mate malú ramku.
Ja používam asi 60 modov, dáke HD texturi, ramku mám síce 4GB +4GB ReadyBoost z USB kľúča a v poslednej dobe mi dosť často hra padala do Windowsu. Už som tu chcel pýtať aj radu, ale držím sa zásady: pomôž si sám, ak sa to dá a tak som natrafil na túto utilitku, ktorá cez SKSE dokáže včas registrovať preťaženie vyrovnávacej pamäte a postarať sa o nápravu. Mám to nahodené dva dni a hra mi odvtedy do windowsu nespadla. Takže asi plní dokonale svoju funkciu. Za vyskúšanie určite stojí, je to len jeden malí plugin, tak ak by niekomu nepomohol, stačí ho vymazať. Snáď pomôže tým čo sa sťažujú na padanie a môže to spôsobovať preťaženie vyr.pamäte. Užite si.

Upravil/a Starec dne 09.11.2013 15:43
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Nightwings
hra se mi sekala lehce v hodně obydlených oblastech jako je hlavní město atd Smile ale s tímto modem se mi to vždy seklo uplně Smile instaloval sem to dle návodu ale prostě tímto modem se to zasekalo tak o 200%
 
Starec
Tak to jednoducho ho stade vymaž.
V inštrukciách o tomto plugine je aj zmienka, že záleží aj na tom, koľko máš Ram a tiež, že ak máš v hre veľa Modov ( nie je uvedené koľko) tak to môže robiť problémy. Takže kľudne môže ísť o tvoj prípad. Hlasovalo zatiaľ iba pár ľudí a z toho trom to pomohlo, no a ak to tebe robí problém, jednoducho plugin vymaž a budeš tam kde si bol doteraz.
Ešte ma tak napadlo, pligin potrebuje bežať pod patch 1.9.32.08 a SKSE 1.06.16 a byť spustení aj cez to. Tak možná je chyba u teba.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Pavelev
Řek bych že to docela pomohlo, ne úplně ale to přičítám módům že mi hra občas spadne, mám jich kolem 30.
 
Shirolian
Módů mám přes 300 a tahle věcička je prostě nutnost Grin
Slepota odděluje lidi od věcí, hluchota od lidí. Bohužel Bůh mi nadělil to druhé Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Voľné dvere-No load doors Archív zodpovězených dotazů 8 28.07.2013 23:32
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist