Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Voľné dvere-No load doors
Starec
Neviete niekto či sa dá na domoch dáko dosiahnúť, upraviť, prerobiť, aby dvere boli voľné-No load doors. Je spusta modov na rôzne domčeky či domy, lenže u všetkých po prejdení dverí ťa presunie cez obraz dovnútra. Našiel som síce aj také, ktoré majú volný vstup, bez presunu v obraze, ale mi dáko nevyhovujú, alebo sú tam chyby a nie je možný voľný pohyb pre spoločníkov. Prosím dáke návrhy, rady prípadné dáke nakopnutie, ale fakt len vážne, vtipy radšej nechajte niekde zamknuté v dome.
Vopred dííííík.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Ligos
Ono to je těžký. Vzhledem k samotné podstatě světa Skyrimu, jehož tvorba je rozdělena do dvou částí - interiér a exteriér. Vývojáři pracují v tzv. buňkách a vytvářejí zvlášť vnitřek a venek, proto je tak málo budov s volným vstupem. Jde taky o to, aby do domů nelezla kdejaká divá zvěř či banditi. Zkrátka - load je v tomto případě nutný...
Pokud jsi někdy pracoval s Construction-Setem (nebo jak se to u všech bohů píše), tak víš, o čem mluvím.... Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Game-Killer
A to sa nespomenulo že by ti to mohlo veľmi sekať, v dome je veľa predmetou čo by mohlo narobiť paseku.
Ten čo chce od života veľa, môže dostať málo.
No ten čo chce od života málo, nemusí dostať nič!

(Tomas Angelo - Mafia 1)
Radšej zomriem dobrou smrťou, ako sa navždy skrývať v tieňoch!!!
Milujem lukostreľbu, či už v živote alebo v hre.Luk
Hrám ako zlodej/lukostrelec Luk no používam ťažkú zbroj a ide sa mi v poho Cool
 
fulo77
to radšej nechci, narobilo by to určite veľa komplikácií, veď to zase až taký problém nie je prejsť cez pár dverí
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Starec
Viem-viem hoši, že to robí sem tam problémy. Trocha som googlil a preštudoval rôzne návody ohľadom Construktion Set a Creation Kit (ten mám dokonca nainštalovaný) a dalo by sa to riešiť, lenže je to fakt zložité. (Ešte ak by to bolo v CZ- tak možná by som sa nato aj podujal, ale moje ovládanie GB je totálne na nízkej úrovni) Veď nejeden mód veľkého domu kde je ozaj spústa vecí má dvojité riešenie interieru, zo zaťaženými dverami a tiež bez. Samozrejme prechod do exterieru je už zo záťažou.
Ak mód robí dáki macher, mám dojem že sa to dá riešiť, napríklad bezpečnostnou zónou okolo domu. Neviem na akom základe to funguje, ale proste cez tú bezpečnostnú zónu neprejde nik dnu ani von okrem hráča a spoločníkov. Tak je riešený napríklad mód domu Grey Ledge Manor URL: http://skyrim.nex...s/18112//? záleží že ktorú verziu si nainštaluješ.
Mňa by to ani tak nesralo, ale načo mi je dom niekde v peknej prírode, s malým hospodárstvom, prípadne bazénom na dvore a kde akými blbosťami ešte okolo, keď všetci čo do domu prídu musia čušať vo vnútri, alebo vonku. Proste je to proti logike. Dokonca niektoré domy sú tak dodrbane, že ani manželka si za boha neľahne do spoločnej postele (nútení rozvod Grin ) tak ako hneď na začiatku ak sa náhodou oženíte z Lydiou, tak bude radšej spať vedľa a nie s vami.
Takéto prkotiny by fakt Bethesda mohla dakým dobrým patch doriešiť.
Upravil/a Starec dne 25.05.2013 11:58
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Ligos
Ale ve středověku moc bazény u domů nefrčely. Grin

Já bych bral spíš to, aby vývojáři doladili okna. Zkrátka, aby bylo skleněným oknem vidět ven, jaký je počasí a co se tam děje.
Takhle si vždycky připadám, jako v nějaké krabici se světlíky.
Upravil/a Ligos dne 25.05.2013 12:02
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Starec
Samozrejme máš pravdu, ja som na to tiež myslel, len som to zabudol napísať. No a práve takéto domy čo sú bez záťaže väčšinou majú aj takéto okná, ako napríklad ako som vyššie spomenul Grey Ledge Manor. Vidíš pekne z domu všetko, západ slnka, ktorý ti samozrejme nádherne zmení vzhľad interieru, pohyb osôb okolo domu, atď.. Len kurnik ak prší tak prší tiež aj do domu. (Nedotiahnuté) S tím bazénom som to nemyslel doslovne, samozrejme do Skyrim prostredia to rozhodne nepatrí, skôr som mal na mysli dáke jazierko na osvieženie, samozrejme zo skriptom unequip na šaty ( pri veľa domoch -modoch to je) ale čo z toho ak ho nik z domu nemôže použiť. Snáď ak Bethesda bude pokračovať vo vývoji ďalej tak by naše pripomienky mohla brať do úvahy, ovšem musel by im to niekto aj navrhnúť.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Mike
Vyřešeno.
Zamykám, přesouvám do archivu, autor upozorněn pomocí soukromé zprávy.
Neaktivní téma.

V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mod Safety Load - zabraňuje padaniu hry Skyrim - modifikace 5 16.02.2016 10:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist