Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
vlkodlak a upir
Portak
Ahoj, moje první postava je mág breton zhruba na 20 lvl ... druha je bojovnik nord na 16 a stal sem se vlkodlakem... a přemýšlim, že počase bych založil vraha a udělal bych ho upírem, akorát nikde sem se nedočet jaký výhody to má... jen samí nevýhody...


jako vlkodlak nejsem nikterak omezenej a mam navíc odolnost proti nemocem a nakazam a 1x denně se můžu přeměnit (všimly ste si že když ste přeměnění, tak na vás neútočí vlci :-D? )

mohl by prosim někdo popsat schopnosti upíra ?? ... děkuju Smile
 
Authan
Máš resistence proti jedům a ledu,plížení je o 25 procent lepsí a más nejaky nova kouzla.Ale jsi zranitelnějsi vuci ohni.
 
Xsanca
Hele tak me napada, skouseli ste nekdo bejt oboje ? vlkodlak a zaroven vampir ?? bych do toho urcite sel :-DD ale nedostal jsem se jeste k zande moznosti se pripojit k upirum.. to se mam od nejakeho nahodne potkaneho nechat zabit ze me pak kousne ??
 
Portak
¨jedina moznost ktera me napada je pridat se k druznikum jako upir Smile .. pani .. to by bylo monstrum... upirodlak, nebo vlkopír.... ted nevim :-d
 
Xsanca
Portak napsal:
¨jedina moznost ktera me napada je pridat se k druznikum jako upir Smile .. pani .. to by bylo monstrum... upirodlak, nebo vlkopír.... ted nevim :-d


hele a kde na ne narazim ?? nevim totis moc o cem mluvis :-D ale urcite to chcu vyskouset, jen sem zatim na zadneho vampira nenarazil..
 
Kresuky
v morthalu nebo jak,prostě tam jsou velký bažinySmile,kde,když půjdeš do takového hodně rozbořeného domu se ti napíše do deníku quest.zeptej se na to jarlky(taková čarodějniceGrin) a plň pro ní ten quest.až ty všechny informace zjistíš.máš jít zabít upírského mistra a tam jich je nějakej 20 upírůWink
Ork
 
Xsanca
Kresuky napsal:
v morthalu nebo jak,prostě tam jsou velký bažinySmile,kde,když půjdeš do takového hodně rozbořeného domu se ti napíše do deníku quest.zeptej se na to jarlky(taková čarodějniceGrin) a plň pro ní ten quest.až ty všechny informace zjistíš.máš jít zabít upírského mistra a tam jich je nějakej 20 upírůWink


a postup jak se nakazit ?? mam se jima nechat zabit ? nebo nejak nakazit a pak utect ?

a jedna posledni otazka jak je to s dennim svetlem zhorim na nem ?
 
Xsanca
ups

tak jakmile jsem vlkodlak tak upir nemuzu byt

docetl jsem se

Výhodou vlkodlaka je že tě nemůže nic nakazit ani onemocnět.Máš 100% ochranu proti nemocem a nákaze.

naopak to ale jde ale ne permanentne
kdyz upir zabije vlkodlaka a vypije jeho krev tak se muze 1razove zmenit ....

skoda zadni hybridi nebudou :-(
 
Kenny161
A když jsem vlkodlak , můžu se toho nějak zbavit? ..
 
Akersh
Sice sám jsem to nezkoušel, ale když budeš plnit úkoly za Družiníky tak budeš mít možnost si to odebrat (možná). Cool
Lower the gates...
 
castle
Já jsem se k družiníkům zatím jen připojil, ale úkoly za ně jsem ještě nedělal, ledový draci jsou bestije a jsem zvědaví zda se dají za vlkodlaka zabít lehko, středně, nebo hodně těžko jako normálně?Grin Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
ZeRen
upíry lze najít východně od Falkreathu ve zřícenině

ale sou to hnusný bestyje ti mágové své padlé znovu oživý
 
scorpioncz
no ale 2x je oživit nemůžou ne?Frown
 
martin228
Nevim jak urobit upira uz som zabil asi 20 upirov a nenakazili ma a nemam ani imunitu voči nemociam a niesom ani vlkodlak nejake typy?
 
HOGOS
Ahoj jde se nějak zbavit toho abych byl upír na mě najednou začli všichni útočit a to se mi moc nelíbí
 
ZeRen
scorpioncz napsal:
no ale 2x je oživit nemůžou ne?Frown


mužou teprve až se promění v prach tak už ne
 
nervin99
Nazdar, ja som sa nejako náhodov stal upírom a vobec mi to nevyhovuje, neviem či len mne ale sa mi vobec neobnovuje zdravie ani výdrž ani mana, je to uplne na nič, ale hrám to len cca 12 hod čidtého času ale aj tak si mi to už nechce znovu začínať, Dá sa toho upírovania zbaviť??
 
Cimbal
Jestli je upír stejnej jako v oblivionu a jako že asi jo tak jdou jeho výhody ruku v ruce s nevýhodama
tzn. upír dostane nová kouzla a dostává silnější čím déle nepozřel krev. Ale čím déle nepozřel krev tím víc mu ubližuje denní svělo a lidi na něj mohou začít utočit.
 
Mara
newim taky sem se toho nemohl zbavit tak sem se nastval a levl 18 sem bymazal a zacnu od znova ...ale staci kdyz se nakrmite ... nesmite bejt nekolik dnu bez krve ... kdyz se nakrmite tak na vas nebudou utocit
Mááára
 
Barbar
Jsem vlkodlak a právě jsem se nakazil vampírismem...Tedy ta imunita moc nefunguje !
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
upír vs vlkodlak Skyrim - obecně 10 03.06.2016 16:16
Upír i vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 6 23.08.2015 16:55
Vlkodlak - jeho fyzická a magická odolnost Skyrim - dotazy, návody,.. 4 23.01.2015 17:21
Hircinovy Totemy (vlkodlak) Skyrim - dotazy, návody,.. 7 25.07.2014 22:06
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist