Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hircinovy Totemy (vlkodlak)
kodyp
Zdravim...

Mam mensi problem s nalezenim 2-heho totemu v questu pro Aleu. U prvniho totemu jsem primo na mape videl, kam mam jit, tentokrat ne. 3 dny jsem stravil prolejzanim vsech moznych dungeonu, kde by se mel nachazet (podle wiki), ale neuspesne. Podle kouzla jasnozreni me to odkazuje na jedno misto, kde se ale zaciklim -> v jednom dobe me to odkazuje na sever, po par krokach na druhou stranu -> mrtvej bod. Sad Prolezl jsem vse v okoli, pro pripad, ze by me to kouzlo odkazovalo na naky podzemi v tom bode, ale nic...

Nevite zda existuje nakej dalsi zpusob zjistit, kam konkretne jit? Uz jsem vazne zoufalej, ale stale nechci pouzit prikazy v konzoly, ale hrat "bez bezlicky". Parkrat uz me to nastvalo i tak, ze jsem Aleu zkousel zabit, ale to taky nejde. Smile Ani ted ukol nemuzu zrusit, pripadne ji poslat nekam ... pryc.

Odkazuje me teda nekam na Ostrov hltoňů, ale nikde jsem nic o tomhle miste nenasel, do anglictiny mi to nak prepnout nejde. Sad

Predem dik za jakoukoliv pomoc!
 
nagasadowcz
Koukám, že jsi už hledal i jinde. Ani já nemůžu bohůmžel nic najít. Zdá se, že jde o ojedinělý bug a pokud to chceš vyřešit, tak prostě musíš použít konzoli.

Moc nechápu, proč se tomu hráči někdy tak brání. V tomto případě to není podvod, ale opravení glitche ve hře, který zabraňuje dokončení úkolu. Co by za to konzolisté dali Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
tomaskok
ja som mal tiež podobný problém ale mne zadala najprv zabíjať zvieratá... Grin
tiež som nemohol ten totem nájsť ale keď som splnil tú úlohu tak potom so mnou šla ten totem hľadať a našiel som ho Smile
skús sa u niekoho s nich opýtať na nejakú prácu a až potom choď za Aelou Grin

ale nwm či to pomôže Frown
milujem Skyrim Wink
 
kodyp
Dik moc za odpovedi!

nagasadowcz - no branim... ja se hlavne snazil zjistit, zda jde opravdu o nejaky bug, stale jsem veril, ze nekde ten totem je. A moc zkusenosti s tim kouzlem jasnozreni zatim nemam. Co jsem hlavne na netu hledal byl ten ostrov hltonu. V anglictine bych mozna byl schopnejsi neco najit, ale takhle... Sad OK, hold pouziju tu konzoli. Uz mi vazne nebavi jak za mnou furt pobiha a strka do me. Smile Kord kdyz si stavim novej barak a porad se mi nekde neco rozsypava a povaluje po zemi.

tomaskok - jak jsem popsal vyse, quest uz mam aktivovani, vedel jsem o tom, ze nejdriv musim splnit par zabijeni zvirat (nebo tyhle ukoly odmitat a ptat se dokola, dokud nenabidne totem). Ale u prvniho jsem si to mohl zobrazit na mape, ten druhej proste ne... :/
Upravil/a kodyp dne 25.07.2014 20:29
 
tomaskok
aha Frown
milujem Skyrim Wink
 
SeveruS
A co Ostrov Hltoňů jenž je součástí jiného trochu většího ostrova, kterému se říká Solstheim, ten by nestačil???? : o )

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130208184321/elderscrolls/images/9/91/Horker_Island.png
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130211022301/elderscrolls/images/c/c9/Horker_Island_Map.png
http://elderscrol...ker_Island
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
kodyp
SeveruS - jeste vyzkousim. I kdyz tam uz jsem pravdepodobne taky byl. Ale je mozny, ze jsem nekde neco prehlidnul. Kazdopadne diky za typ!

P.S. Kecam, tam ne. Zkousel jsem jen dungeony pro druhej totem podle wiki. Koukam, ze tohle je ten ostrov pridanej v datadisku, tam jsem se zatim moc nechystal, urcite to znas, uz takhle je tech questu rozdelano moc. Smile Ale urcite to bude ono. Diky moc! Mit te u sebe chlape, tak ti vlepim hubana. Smile ... Skoda jen tech zabitejch 3 dni hledani... Sad Jeste jednou dik!
Upravil/a kodyp dne 25.07.2014 22:17
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
upír vs vlkodlak Skyrim - obecně 10 03.06.2016 16:16
Upír i vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 6 23.08.2015 16:55
Vlkodlak - jeho fyzická a magická odolnost Skyrim - dotazy, návody,.. 4 23.01.2015 17:21
Nejsem vlkodlak, ale rostou mi chlupy u uší Skyrim - obecně 9 28.04.2014 23:51
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist