Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
Sarako
,,Pokud jsi tu jako nezávislý pozorovatel, ujmu se vedení. Samozřejmě pokud nikdo nebude mít nic proti tomu." pronesu s úsměvem a střídavě se podívám na ostatní
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Adrian_S
"Huh... ať už jsem zase zpátky v baru!" pronesu tiše, aby mne skoro nikdo neslyšel a vezmu si do ruky šroubovák.
Upravil/a Adrian_S dne 03.05.2016 23:35
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
,,Klidně si vel ostatním, jestli budou chtít, ale já tě poslouchat nemusím," odpoví Walterovi Muhammad.

Čtveřice se farmě a nakaženým vzdaluje. Cesta k vile probíhá bez potíží.

Když jsou zhruba ve třetině cesty, tak se odkudsi vynoří pohublý muž s plnovousem. Muhammad instinktivně popadne zbraň a namíří na něj.

Muž zvedne ruce a vyleze z houští. ,,Klid, chci si jen promluvit."

Muhammad: ,,Je slušností, se nejdřív představit..."

Muž: ,,Jsem Dan. Nějaký čas bydlím kousek odsud... V zahrádkářské kolonii..."

Muhammad: ,,Fajn, co chceš?"

Dan: ,,Slyšel jsem vaší střelbu... Doufám, že jste-"

,,Řekl jsem, abys šel k věci."

,,Vy- vypadáte, jako lidi z Montgomeryho vily... Můžu se zeptat, jestli je možné uvnitř ubytovat další dva lidi?"

,,O tohle se stará Jerred, ne já."

,,S ním jsem mluvil před dvěma dny... Odmítl mě, proto jsem-"

,,Pokud tě odmítl, tak s tím nic neudělám," odpoví Muhammad, odloží zbraň a pokyne ostatním: ,,Jdeme."

,,Počkejte!" vyjekne muž a zatarasí skupině cestu. S roztaženýma rukama od jednoho kraje silnice ke druhému, pokračuje ve snaze: ,,Co můžeme udělat pro to, abychom mohli dovnitř? Jde jen o mě a mého přítele! Zranil se a nevypadá to s ním dobře. Ale žádnej kousanec! Zlomil si nohu, potřebuje-"

,,Je mi líto, ale pochop, že s tím nic neudělám! Jsou pravidla. Buď jsi užitečný a máš čím platit, nebo pro tebe nemáme místo. Prostě nemůžeme přijímat každého tuláka."

Muž pochopí, že s Muhammadem nepochodí. Obrátí se proto na ostatní tři. ,,Prosím..."

Lord Rade přiložený následující obrázek:


[97.27kB]
Upravil/a Lord Rade dne 06.05.2016 19:48
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
"Sorry, kámo, ale tady asi nepochodíš." pronesu skromně, "Co umíš? Možná by se přeci nechal jen ukecat.." pokud na mě Muhammad koukne "zlostně", zamračím se ve tváři, "Je mi zcela u prdele, ale chci mu dát aspoň trochu naděje.."
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Jen co Raynor domluví, pronesu k Danovi: ,,Pokud se nejedná o otevřenou zlomeninu a budeš mít čím zaplatit, tak ti s radostí pomůžu. V opačným případě nechci riskovat, že na nás přiláká nakažené a pokud nemáš co Jerredovi nabídnout, bude naše snaha stejně k ničemu. Nechci podkopávat Jerredovu autoritu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Mlčky se rozhlédnu po okolí jestli někoho nezahlédnu. Mohla by to být past.
 
Lord Rade
,,Co umím? Třeba jsem doteď dokázal venku přežít... Prostě jsem se skoro od začátku potloukal světem sám a snažil se držet od lidí. Pak jsem narazil na Lukyho... Tady jsme chtěli hledat především jídlo. Nic jsme nenašli. Vaši lidé už vše podstatné sebrali... A ti ostatní, kteří nežijí přímo ve vile jsou na tom jen o trochu líp, než my. Zřejmě máte ve vile i jediné lékaře v okolí. Slyšel jsem, že jsou všichni z té polikliniky na kraji Kratova... Vypadá to, že někteří proputovali kus světa a jiní se pohnuli jen o pár kroků... Do nedávna bych řekl, že můžu nabídnout umění přežití, ale pak to skončí takhle... Stačí špatný krok a zřítíte se ze svahu. Nenechám ho takhle umřít. A spolu s tím jsem věčným cestováním vyčerpaný. Je to den ode dne obtížnější... Zásob je k nalezení míň a míň... Chci se usadit. Kdybych nebyl tak zoufalý, tak bych s vámi teď nemluvil. Opravdu jste naše jediná šance."
Raynor se opovržlivě podívá na Muhammada. Ten jen řekne: ,,Co? Máš snad na to, aby sis hrál na mecenáše? Sotva se postaráš o sebe."

Vkročí do toho Walter. Dan mu odpoví: ,,Rád bych řekl, že to zranění není vážný, ale on si tu nohu poranil fakt ošklivě... Každopádně platit teď nemáme čím. Zbytky jídla nám nedávno došly, munici nemáme... Když byste se za nás uvnitř zaručili, tak bychom vám zůstali dlužní. Prosím, promyslete to."

Alyx se dívá po okolí s obavami, jestli to není léčka. V okolí poblíž silnice se nacházejí nízká křoví a o kus dál vlevo si všimne vyčnívajících chatek z kolonie, odkud Dan přišel.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
"Zavři hu..." mávnu na Muhiho marně rukou a otočím se po Danovi, "To my všichni nějak "přežíváme"."

Dám si ruce do obranného postavení (ruce překřížené nad hrudí) a jen budu sledovat další rozhovory. Pokud bude ke mne promlouvat Muhi, budu ho ignorovat.

Upravil/a Adrian_S dne 06.05.2016 23:26
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Odstrčím Dana stranou (pokud mi stojí v cestě, nebo se mi do cesty postaví) a budu pokračovat zpět k vile.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
SuperHunter
Šeptnu Walterovi "nespouštěj ho z očí." a budu následovat skupinu pokud Dana necháme stranou, vyhnu se mu ale větším obloukem, kdyby ho napadla nějaká blbost.
Upravil/a SuperHunter dne 07.05.2016 00:10
 
Adrian_S
Když začnou všichni odcházet, přidám se.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
Raynor nejprve štěkne na Muhammada a potom založí ruce a čeká na rozhodnutí ostatních. Náhle Walter vykročí a smete Dana z cesty. Alyx a Muhammad se vydají hned za ním.

Dan se za nimi se zaťatými pěstmi otočí, ale nic neřekne. Věděl, že moc šancí nemá. Zkusí to ještě naposledy na Raynora, který zůstal pozadu: ,,Opravdu ho necháte zemřít? Nepůjde něco vymyslet? Ocením jakoukoli pomoc a splatím ji jakkoli to bude možné."

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
Mlčky půjdu se skupinou. Neohlížím se za sebe. Budu se snažit dohnat "prvního" vpředu.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Mlčky pokračuji k vile, přitom věnuji pozornost okolí. Dan je neozbrojený, ale z poza stromů kolem se mohou odněkud objevit nakažení (nehledě na ty, kteří se za námi táhnou od statku).
Upravil/a Sarako dne 07.05.2016 09:34
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Lord Rade
Nakonec nepomůže Danovi nikdo. Dan se za nimi chvíli dívá a potom vykročí ke kolonii.

,,Nebudeme se o tom bavit," řekne Muhammad. Zřejmě to neudělal rád.

Walter pozoruje okolí. Sem tam v dáli nakažený mířící směrem k farmě. Nic s čím by si měl dělat starosti.

19:25. Sobota. Říjen. 2020.


Skupina se v pořádku vrátila k vile.

,,K dokonalosti tomu kus chybí..." řekne před bránou Muhammad. ,,Ale práci jste odvedli. Půjdeme rovnou k Jerredovi. Nejdřív mu sdělím zprávy a pak si s vámi nejspíš bude chtít promluvit."

Za chvíli všichni čtyři stojí v Jerredově kanceláři. Mohl by sem přidat židle pro hosty, ale nejspíš k tomu má nějaký důvod.
,,Tak?" zeptá se Jerred a nedočkavě poklepá prsty o stůl.

,,Oba jsou mrtví. Chcete slyšet detaily?" odpoví mladík.

,,Samozřejmě! Na co čekáš?" rozhodí rukama.

,,Cesta tam proběhla bez potíží. Raynor dokázal odemknout zámek, takže jsme na sebe neupoutali pozornost. Walter s Alyx vešli dovnitř. Oba je ale zabil sám Walter. Střelbou z brokovnice."

,,Nebylo by praktičtější je prostě podřezat ve spánku?" zeptá se Jerred. ,,Pokračuj..."

,,Hlídal jsem venku. Hluk přilákal jen pár kulháků... Ostatní prohledávali farmu. Trvalo jim to trochu dýl, tak jsem je šel dovnitř popohnat a spolu s tím zkontrolovat jejich práci. Cestou jsem vklouznul k nim do místnosti a vzal si několik hygienických potřeb... V tu chvíli jsem zjistil, že Walter jednomu z nich neprostřelil hlavu."

,,I když jsi říkal, že jsi lidi ještě nezabíjel, tak jsem předpokládal, že to každý ví," řekne Jerred s úšklebkem. Walter mu chce odpovědět, ale on ho zarazí a nechá Muhammada pokračovat.

,,Přesně tak... Vstal. Zavřeli jsme se teda uvnitř koupelny a plánovali jak ho zabít. Jakmile jsme se rozhodli, tak plán zkazil Raynor. Zpanikařil, vběhl do budovy a přilákal nakaženýho na sebe. Kdybychom rychle nezareagovali, tak by natáhl bačkory."

Jerred jen zamyšleně kýve hlavou.

,,Cesta zpět proběhla taky v pohodě. Teda, narazili jsme na jednoho otrapu... Říkal, že se jmenuje Dan a prý s tebou před dvěma dny mluvil."

Jerred pokrčí rameny. ,,To mě už nezajímá." Obrátí se k ostatním: ,,Máte šanci k tomu něco říct."


*Upraveny detaily na mapě*
Lord Rade přiložený následující obrázek:


[104.74kB]
Upravil/a Lord Rade dne 07.05.2016 13:32
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
Sem odpovídal na předchozí tah a nejspíš si při tom napsal ten současnej :D

Nemám k tomu co říct.
 
Adrian_S
Budu mlčet.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Podívám se na ostatní a když nikdo nic neřekne, pronesu jenom:,,Myslím, že Muhammad už vše vylíčil takže k tomu není co dodat." a nechám Jerreda pokračovat.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Lord Rade
Alyx s Raynorem mlčí. Walter řekne jen, že vše již bylo řečeno a nechá Jerreda pokračovat.

,,Fajn. Pokud se nechcete dohadovat, tak se vším souhlasíte..." odpoví Jerred. ,,Vážím si toho. Proto Walterovi - jmenuješ se Walter, že jo? Proto ti tu chybu prominu... To samé se nedá říct o Raynorovi. Ode dneška máš zakázané jakékoliv výpravy. Přidělím ti několik učňů a do té doby, dokud je nenaučíš svému řemeslu, tak vilu neopustíš."

Raynor ví, co to znamená. Jakmile přestane být užitečný, tak nebude mít ve vile místo.

,,A nakonec Alyx... Alyx, Alyx... Vypadá to, že sis počínala nejlépe. Teda alespoň jsi nic nezkazila... Dnes si s tebou chci popovídat soukromě. Nejez ty blafy v jídelně a počkej na mé pozvání k večeři."

Jerred se na chvíli odmlčí a nakonec řekne: ,,Teď, když jsme všechny záležitosti v klidu vyřešili, tak odevzdejte podíl. Čtvrtinu toho, co jste venku našli. Vybere ji od vás váš nový přítel Muhammad. Spolu s tím vám ukáže "vaše dočasné pokoje". Můžete jít."

,,Rozumím, pane Montgomery," řekne Muhammad a vydá se k odchodu.


*Máte možnost zakročit, nebo následovat Muhammada.*
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
Protože vím, kde mám "pokoj" a vzpomenul jsem si na "dluh" u barmana, vydám se bez řečí za ním. Určitě bude mít nějaké sarkastické narážky, tak mu skromně pronesu, že mu nesu něco drobného na zaplacení a předám mu paličku.

"To je vše, co jsem našel na výpravě. Nic lepšího nemám... třeba si to můžeš pověsit nad bar a ukazovat ostatním hostům, že "na paličku se nedává"." Pak jen mírně pokrčím v ramenou (bude mít určitě narážku, že mě s ní majzne) a odejdu pryč do pokoje, kde si lehnu do postele.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12491 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7331 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7422 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist