Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Amonius - aneb povídka na přání
Ligos
Merundin Thuri napsal:
Amonius

Bartoloměj. Karina. Miloš


Já ti dám Miloše! Grin Ale jinak máš malé bezvýznamné PLUS Wink

EDIT:

Jinak, HLASOVÁNÍ STÁLE PROBÍHÁ!
Upravil/a Ligos dne 14.12.2012 01:08
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Já moc nevidím důvod, proč by je nechával sledovat, zdá se, že podezření zrovna nepojal a stopu sleduje úplně jinou... Já jsem teda pro B!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Jsem taky pro B.
Jinak by mě zajímalo kolik je Amoniovi let. Zdá se mi že káždou kapitolou stárne.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Asiel z Ponurvalu
Přesně, na to jsem se chtěla zeptat taky...kolik je mu vůbec let? Připadá mi, že v posledních dílech nějak zestárnul. Grin
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Ligos
Otázku Amoniova věku nechám prozatím uzavřenou, protože si sám vůbec nejsem jistý Shock Přiznávám, že s každou kapitolou, jakoby zestárnul o několik let, což je ovšem blbost. Časové rozmezí mezi kapitolami je maximálně několik dnů, minimálně pár minut. Možná to bude tím jeho "posednutím"?
Ale je dobré, že jste mě na to upozornili, zkusím otázku věku začlenit do další kapitoly...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Ligos
Bude ještě někdo hlasovat? Já že bych to už ukončil, protože jsem hrozně zvědavý na vaši tvorbu postav! (pokud se teda zúčastníte...)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Altazar
Já sem zvědavej na soutěžní otázku, pro mně by to byla osobní záležitost kdyby se postava kterou sem před lety stvořil objevila i v Amoniovi. Snad už se hlasovat nebude, stejně je vítěz jasnej, jedině kdyby hlasovali ještě 3
 
Ligos
To je fakt. Kdyby se náhodou ještě někdo našel, tak se mu tímto omlouvám, ale je tu KONEC HLASOVÁNÍ!

Celkem hlasujících: 11

Pro to, aby byli Karina s Amoniem tajně sledováni (A), bylo 6 lidí.

Pro to, aby byl Bartoloměj uvězněn (B), hlasovali 4 lidé.

Pro to, aby Karinu s Amoniem lidé z Balmory udali, hlasoval jeden člověk.

________________________________________________________

A je tu otázka do "soutěže" o tvorbu postavy (pro začátek velmi jednoduchá):

Čím se živili Amoniovi rodiče?

Nezapomínejte posílat PM. Čas je do zítřejších 18:00 hod...
Upravil/a Ligos dne 14.12.2012 19:08
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
jindrle8
Oba jeho rodiče pracovali na hradě místního pána. Matka jako kuchařka, otec jako stájník a podkoní.
 
Altazar
to ale nepiš sem ale do PM!! Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Ligos
PŘEČTĚTE SI PROSÍM PRAVIDLA! odkaz na ně můžete najít v mém podpisu pod obrázkem! Myslím, že jsou celkem jasně srozumitelná...


Hmm, a teď babo raď, co s tím.... Prozradil jsi odpověď všem....

Dobrá... Stále platí, že přijímám PM, jiné odpovědi jsou neplatné. Stále platí čas do dnešních 18:00...

A jelikož správná odpověď byla vyzrazena, předpokládám, že všichni budou úspěšní Grin Aspoň se bude losovat z více lidí...

Ačkoli, zatím moc velký zájem není...Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Ligos
Hele lidi, snad vám nebude vadit, když započítám i hlas Jidrleho, (snad to píšu správně)... Stejně je otázka jednoduchá, takže všichni by odpověděli správně tak jako tak. Navíc prostě nemám to srdce ho z losování vyloučit Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Altazar
To je hotová katastrofa Grin ale ne nevadí mi že bude zapojenej do slosování, snad si ale příště dá o trochu větší pozor Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Ligos
Pozor pozor! Do 18:00 hod. jste měli možnost posílat mi PM s odpověďmi na otázku.

První soutěže se zúčastnilo 5 lidí. Všichni kupodivu odpověděli správně, a to tak, že Amoniova matka byla kuchařka, Amoniův otec podkoní a stájník. Oba pracovali na hradě blíže neurčeného šlechtice...

O výherci rozhodla kostka.

Zvítězilo pořadové č. 4...

A VÍTĚZEM JE:


Gratuluji. Pošli mi prosím PM s údaji o tvé postavě, nebo je zveřejni přímo zde. Děkuji. Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
Sakra já zapomněl! Jsem myslel bych musel hned tu postavu vymyslet a ono stačilo jen odpovědět. Grin Tak příště, teď dopřeju radosti někomu jinému.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Altazar
Gratuluju vítěziKnight
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Asiel z Ponurvalu
Bojím se, bojím, co s tím mým chudákem Ligos provede. Přežije aspoň? Grin
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
nagasadowcz
Gratulace, Asiel! Jelikož dámy mají přednost, vlastně se Ligosova kostka držela společenských pravidel Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Musím říct, že Asiel vytvořila opravdu zajímavou postavu a taky je to celkem oříšek Grin

Takže se nechte překvapit!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Ligos
Zdravím, přátelé!
Jen jsem vás chtěl ujistit, že jsem se na psaní nijak nevykašlal, jak se může nyní zdát. Jen přes tohle Vánoční martyrium na to prostě není moc času. Vždycky, když se už posadím k PC,že něco napíšu, něco mi do toho skočí, takže další kapitolu skládám do slova po jednotlivých větách...
Ale vězte, že část je už na světě a další kapitola vyjde co nevidět.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej » Skyrim - Váš svět 7 13.01.2018 23:10
Ohledně Adriho povídek » Skyrim - Váš svět 5 15.12.2017 22:06
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Adriho povídky I - Ruka zloděje » Skyrim - Váš svět 25 03.06.2017 17:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7329 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist