Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ta hra je moc lehká :(

Přidal Cimmeran dne 08.12.2011 19:42
#89

No tohle s tim zrovna moc nesouvisí ta destrukční magie, tam přeci jen aspon něco zabíjíš a tíím laveluješ a body do perků by si díky tomu měl.
Tady jde především o tu kovařinu, jak jinak chceš dostat kovařinu na 100, nežli kováním ? Tam jde o to především vyrábět ty šperky a dýky. Kdyby si měl kovaní zvednout normálně, tak vyrobíš jednu zbroj a co dál ? Jinou zbroj už nepotřebuješ, ale potřebuješ vyšší kovařinu, aby si se dostal k lepší zbroji, jak jinak se k ní dostaneš ? Jedině tupým kovaním dyk a všeho co nepotřebuješ.

Kdyby to bylo jako ve Faloutu:NV tak normálně děláš qvesty, za to dostaváš zkušenosti, zabjíš monstra, další zkušenosti a pak si dáváš body do kovařiny, nebo do čeho chceš. Tohle je prostě špatný systém,, co je ve skyrimu. Kdyby tam nebyl, tak by to pak byla RPG hra století, třeba výjde nějaký mod. Uvidíme. :)

Nehledě na to že F:NV byla a je mnohem lepší hra než je tohle. Mnohem zajímavější ukoly, lepší hlavní příběhová linie a tak o hodně více otevřenější svět, lepší systém lavelování atd.

Upravil/a Cimmeran dne 08.12.2011 19:57