Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Úpravy a připomínky

Přidal Adrian_S dne 27.07.2016 23:35
#431

Některým reakcím se musím smát.. :D Ale ok... trochu to uvedu na pravou míru..

1) Trolling room

Já nevím jak vy, jestli jste slepí nebo jen já... ale pravidla mluví jasně:

1.4 Spam - neboli nesmyslného posílání nesmyslných příspěvků.
Každý uživatel odpovídá za každý svůj příspěvek, za který nese plnou odpovědnost, vůči těmto pravidlům. Jakýkoli post (příspěvek) může být smazán, bude-li shledán závadným administrátorem, a/nebo moderátorem fóra.
1.4.1 - kategorie A - spam kat. A je jakýkoliv příspěvěk, který nemá co dočinění s názvem tématu (topicu). Dále jsou to nemístné otázky do témat vytvořené registrovaným členem za účelem rady - jiné otázky.
1.4.2 - kategorie B - spam kat. B je jakýkoliv příspvěk postrádající jakoukoliv stopu rozumu - nesmyslný text, urážky, rasistické projevy a vše co je v rozporu se zákony ČR a SR.


Jestliže tato "nesmyslná" kategorie je uvedena na fóru, kde se řeší ohledně "The Elder Scrolls V: Skyrim" a dalším návážejícím se dílům (starším i mladším), pak tohle tady nemá co dělat! V tomto vlákně se nejen "uráží", projevuje bezmezně sakrazmus a "nedej-bože" (byť jsem zapřísáhlej ateista) nějakej rasismus... ale tohle už vážně přeháníte! Kdysi tu byli lidé peskováni za to, že si udělali "lehká šprťouchlata". A nyní se jede ve velkém a ještě k tomu moderátoři radši "drží hubu", než aby zakročili. Proč? Protože tito členové jsou tu už několik let (vlastně už před vydáním Skyrimu) a "pomáhali" na rozrůstání tohoto fóra.. Ale kam je jejich kroky dovedly? Vidíte, s čím se tady musejí obyčejní fórané potýkat? Mě se poslední půlrok zdálo, že jsem nebyl mezi slušnými uživateli a hráči okouzlující TES série.. ale spíše jen mezi nějakou vybranou smetánkou, kde si mohli dělat co chtěli, aniž by se museli stydět nebo řešit své následky. Veškeré reakce, názory a touhy jsem potlačoval, jen abych těmto "lidem" udělal dobře a neozýval se tak, jak by si oni přáli.

Že jsou někdy upřímní (teď to vezmu konkrétně... Lorde Rade), je pro mne osobně OK. Já radši upřímné lidi, než ty "falešné".. Ale že budou nějakým způsobem obcházet pravidla, dělat si, co chtějí, byť to není v jejich pravomoci.. Třeba kdysi, když se tu řešilo ocenění pro Mopidu... konkrétně ocenění "Vrah", jako pisálek.. Do teď s tím nesouhlasím, nechápu a nikdy nepřijmu, byť jde o "blbost".. ale nejde mi jen o nějaký "puntík" pod jménem. Mně jde o princip.. Tady se lidé snaží něco změnit či na sebe nějak upozornit, ale místo toho jsou oceňováni ti, co jen "trollí" nesmyslnými výrazy, které stejně nepatří do těchto sekcí.

Jestliže vás tohle obtěžuje, fajn.. běžte si jinam.. třeba na chat, který zařídila Mop nebo přes PM-ka.. to je jedno.. Nezajímá mě, co se tu dělo v minulosti, protože jsem u toho nebyl a neměl jsem možnost nijak zasáhnout či rozhodnout.. Mně jde o současnost a budoucnost tohoto fóra, aby neupadlo v zapomnění. Skyrima jsem hrál několik let, prožil jsem příběh s několika postavami a pořád je i po 5 letech stále co objevovat, byť už všichni řekli, že "objevili všechno"... Nepřišel jsem na tyhle stránky jen proto, abych se podíval na rady a kouknul na nesmyslná vlákna, která vůbec nepatří k danému tématu.

Že Mopino "Anime" vlákno je v Pokecu.. ok, je to vlákno, kde se řeší vše, co není od TES... Ale jako "trolling room".. Nezlob se Rade, ale to je stejné, jako přijít za papežem do Vatikánu a říct mu, aby ti nasadil kondom, protože si to teď chceš rozdat s nějakou a nechceš pociťovat následky.. :/
Dost troufalé a prostě... já už ani nemám na to slova.

Fórum je mrtvé. Bez "Vašeho světa", "Zdejších kobek" a "Her" (ano, na ty jsem zapomenul při posledním příspěvku) by se tu nikdo neobjevil a neozval.

Pořád máme fórané možnost změnit tuto situaci a zlepšit fórum. Lze dokázat, aby "starý" Skyrim opět ožil. Ovšem, nelze to učinit, pokud budete všichni tak zatvrdlí, bezcitní a neochotní spolupracovat. Zní to jako zatracený "komunismus", kdy se každý musel na něčem podílet.. ne, já nechci vytvářet takovéto rozpory. Jen Vás žádám, abyste si uvědomili, co tu činíte a jaký to může mít dopad. Někdy mám sto chutí se ozvat na jisté téma a říct své, ale pak si to rozmyslím a jen řeknu, "Jasně.. ozvi se a sežerou tě za živa." (bohužel, takovýchto případů nebylo málo).

Zamyslete se nad sebou a řekněte si, jestli opravdu chcete "mrtvé fórum", než "trochu živé".. Je stále o čem diskutovat.. je stále co vylepšovat, pochlubit se nebo vymyslet teorie na herní děje... Ať už kobkami, nebo povídkami.

To Diego: Pokud by bylo možné a vy byste to uvítali, rád bych požádal o výjimku k udílení "moderátorství". Více kdyžtak v PM, pokud pošlete. Když ne, beru to jako uzavřenou věc.