Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Úpravy a připomínky

Přidal Diego dne 27.07.2016 22:39
#430

Adrian_S:
Zamklo, protože to tam vůbec nepatří.
Ztížit registraci (pokud to vůbec v systému jde) může jen hlavní administrátor a tím je Whirt a Hlavní admin. Můžeš jim napsat PM a požádat je o udělení postu moderátor.

Nápad o vadání novinek o velkých modifikacích je dobrý. Klidně jej zpracuj a pošli mi ho. já ho poté uvěřejním, i s tvým jménem, aby všichni věděli komu patří dík za novinku.

Uvědom si, že ikdyž je tu hodně moderátorů, tak polovina z nich, tu byla aktivních ještě před vydáním a těsně po vydání. Byli tu, aby pomohli se zvládnutím webu, jelikož v době vydání zde byl velký nápor nových členů a s nimi i hodně dotazů.

Skyrimský průvodce je vidět hned nad nápisem "Skyrim" a to dost viditelně myslím. Navíc je i na panelu vlevo, proto se domnívám, že je vše v pořádku.
Ano, dřív se tu řešilo všechno, pořád bylo o čem se bavit, ale už je to bohužel pryč. Ač s příchodem různých velkých módů, to tady ožije, ale jen chvilku, protože je to už dlouho od vydání Skyrimu. (můj názor a nenutím nikoho se s ním ztotožnit)

Dva účty mít nelze, odporuje to pravidlům webu. Ale je možné požádat o výjimku. Viz pravidla: http://skyrim.4fa...read_id=48


Aurelius:
Nezlob se, ale už to musím napsat. Vy nás zjevně máte za roboty co nemají potřebu chodit do práce, školy, učit se a věnovat se svým koníčkům, protože přesně tak to vždy vyzní z vaší reakce, když se bráníte. Promiň... Ale fakt to tak je.

Nevím kde jsi tohle zjištění sebral, ale minimálně já si to nemyslím a jsem si jistý, že ani nikdo z mých kolegů.
Na databázi módů jsem upozorňoval neustále, jak v komentářích, tak i v PMkách. Když mi někdo napsal, nasměroval jsem ho na databázi modifikací. Když jsem zjistil, že tam většina lidí nechodí a stále se ptá, kde najdou ten a ten mód, založil jsem si na to téma, stejně jako několik dalších. A bylo to o něco lepší, zvlášť když s tím začali i další. Tvůj názor ti neberu, ale jsem tu dlouho a tohle mám ověřené a pokud tomu nechceš z nějakého důvodu věřit, prosím, nebudu ti ho brát.

Moderování fóra není doživotní funkce to je pravda. Nicméně to nezáleží na mě, aby se těm co již dávno nejsou aktivní, odebrala funkce. Pokud by byla, nechal bych jim to stejně. Proč to odebírat? Něco pro web udělali a nevidím žádný důvod jim to brát.

A pokud škorp upozorňoval na nějakou modifikaci, tak ať mi napíše PM nebo můžeš i ty jestli o ní máš nějaké informace. Vždycky se posílala PM zpráva, když jste chtěli na něco upozornit nebo měli dotaz, tak nevím proč je to teď novinkou. Nejen mě, ale i ostatním kolegům psali lidé o vylepšeních, novinkách nebo když jen měli dotaz.

Zkrátka tím chci říci, že čas, práce a rodina popř. škola není vhodná výmluva, obzvláště při počtu jaký vás tu je. V tomto ohledu jsme zaneprázdněni všichni akorát v rozlišným mezích.

Na tohle ti odpovím stejně, jako Adrianovi: Uvědom si, že ikdyž je tu hodně moderátorů, tak polovina z nich, tu byla aktivních ještě před vydáním a těsně po vydání. Byli tu, aby pomohli se zvládnutím webu, jelikož v době vydání zde byl velký nápor nových členů a s nimi i hodně dotazů.....

A jestli to s remasterem ožije, tak to bude jen dobře a k prospěchu fóra.
Nojo Esbern, kdo by ho neznal :D

...

A pokud si nějakého spamera nějaký moderátor nevšimne, tak ho nahlaste. Nebo prostě jakýkoli spam můžete nahlásit PMkou moderátorovi či hl. administrátorovi (je to i v pravidlech, že se to může).

Proč Vám ta Trolling room tak najednou vadí?
Když jsem ji chtěl tehdy já zrušit, byl to velký problém a většina stálých členů se proti tomu silně ohradila.
Argument, že to nemá nic společného se Skyrimem a odporuje to pravidlům, je bezpředmětný, protože by tady takových témat bylo dost na smazání.


Pokud budete mít něco přímo na mě PM, jinak pište svá doporučení a dotazy stále sem.

Upravil/a Diego dne 27.07.2016 22:40