Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Úpravy a připomínky

Přidal matthew074 dne 27.07.2016 19:04
#428

Čo sa borítě do našaho kůta chlani?! (RPG1)

Aurelius pořád nezapomněl na Secreho vylomeniny a pořád to zazlívá mně. Secre si teď někde drbe pupek smíchy a tobě to akorát i potom čase co uběhl stále leze na nervy. Přísahám, na Radeho knírek, že jsem s tím nic společného neměl, tak nás nech žíít.

Stejně jako Mopidu (bo kdo ) založil Anime koutek(nikdo jí tam nechodí !@#%§vat, že to je zbytečnost či to nemá nic společného se Skyrimem a je to jen jeden z příkladů, témat je tu jak...), tak my máme "Trolling Room" kde se dá vypustit ta pára. Někdo tu špinavou trollskou práci dělat musí a Rade slouží řádu již mnoho let.

Aneb jak už to na fórech chodí, tak se musí každej sle!@#%§nec roztahat po celým dvorku a přinejlepším se k tomu vyjádří celá vesnice.

V tom, že by z Aureliuse nebo Adriana byli moderátoři problém nevidím, spíš bych to uvítal (i když mi je aktivita fóra celkem u ritě). Ať se o to klidně starají, když jim to udělá radost a neaktivním moderátorům ušetří čas, který by zbytečně strávili procházením fóra, na které beztak nemají náladu či ten čas.

Upravil/a matthew074 dne 27.07.2016 19:04