Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Úpravy a připomínky

Přidal Aurelius dne 27.07.2016 11:28
#423

@Diego napsal:
Všechno víceméně napsal Elder, ale lidi uvědomte si, jaká doba již uběhla od vydání Skyrimu. Spousta adminů už sem tak často již nechodí nebo vůbec, protože měli dříve více času na web a ted už ho prostě nemají, jelikož mají školu nebo zaměstnání. Takže vymlouvat se na adminy, že nic nedělají není zrovna hezké. Jistě se spamem je problém, ale já ho můžu akorát zamknout a nahlásit. Takže když ho uvidím, tak jej aspoň zamknu. Sice už dávno nejsem aktivní jako dřív, ale pořád sem chodím a snažím se pomoct.
Nápad jako doplnění návodů je pěkný, ale domnívám se, že je už pozdě. Je to přeci jen už nějaká doba od vydání Skyrimu, jak jsem psal výše.
Do databáze jsem módy doplňoval, ale moc lidí tam nechodil. Každý totiž raději založil téma (ověřeno), že hledá nějaký mód. Tak jsem je pak dával do vlastního tématu. Nejen já, ale i pár dalších a myslím, že to bylo asi nejlepší řešení. Nechali jsme je v sekci o módech označit, jako "hlavní" aby zůstali v popředí a byli neustále viditelné.
Dík Aureliovi, že upozornil ostatní členy, aby nesmyslně nepřispívali do témat, které tu nemají co dělat. A proto není vůbec žádný důvod do takových témat přispívat. Příspěvky Vám to stejně nepřidá.

Teď to tu zamknu, aby se tu již nešířila další diskuze. Kdyby jste ještě něco měli na srdci, tak pište sem http://skyrim.4fa...
Nebo mi můžete klidně napsat PM.
Ahoj

Nezlob se, ale už to musím napsat. Vy nás zjevně máte za roboty co nemají potřebu chodit do práce, školy, učit se a věnovat se svým koníčkům, protože přesně tak to vždy vyzní z vaší reakce, když se bráníte. Promiň... Ale fakt to tak je.

S tou databází si myslím, že byl problém úplně na jiném místě. Málo se na ní upozorňovalo. Sice je nápis hned na úvodem do fóra, ale stejně. Vždy se v případě nějaké otázky k módům odkazovalo na nexus, nikoliv na naši databázi a nebo se ihned posílal odkaz. Databáze se nezmiňovala a tak nikomu neutkvěla v paměti. Ale to už je fuk... Tehdy nás to nenapadlo :|

Moderování fóra není nutně doživotní funkce tak jako tomu bývá tu. Chápu, že je to určitá úcta vůči dávno neaktivním, ale pokud zkrátka už nechci vykonávat tuhle funkci nebo na ní nemám čas a moc dobře jsem si toho vědom tak odstoupím a předám funkci někomu aktivnímu kdo mě plnohodnotně nahradí. Pak se jednak ten dotyčný vyvaruje reakcím na to, že 'nic' nedělá a jednak tak zaručí budoucnost pro fórum, protože aktivní moderátor může psát novinky tím pádem může hlouběji upozornit na dění ve fóru, Škorpias třeba oznamoval na fóru velkou modifikaci v rozměrech DLC a žádal v příspěvku o uveřejnění jako novinku, ale nikdo z vás ho nevyslyšel. To samé odezva v tomto tématu. Čekal jsem skoro 3 měsíce na to, abych se dozvěděl, že mám napsal PM hlavnímu administrátorovi.

Zkrátka tím chci říci, že čas, práce a rodina popř. škola není vhodná výmluva, obzvláště při počtu jaký vás tu je. V tomto ohledu jsme zaneprázdněni všichni akorát v rozlišným mezích.

Na závěr si myslím, že s REMASTEREM to tu trochu ožije, protože beztak bude obsahovat chyby a halda lidí bude hledat odpovědi zde. Obzvláště pokud neopraví Esberna :D
A oni ještě zahrnou ty módy určitě... Mno a pak by tu mohlo být opravdu rušno.