Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Úpravy a připomínky

Přidal Adrian_S dne 26.07.2016 22:50
#422

Tož teda, když se zamklo vlákno o "realističtějším Skyrimu - pomocí módů", tak tedy musím napsat sem.

Je fajn, že se někteří moderátoři probudili z hlubokého spánku a my všichni víme, jaké to je, když zkrátka není na úpravu fóra a hlídání členů (rozlišovaní Spamerů) čas.

To, že se objevují spameři (promiňte za ten výraz, ale to už slušně nejde) NESERE jen mě, ale i ostatní členy (díky, Aure). Bojovat proti nim je sice těžké, ale přeci jen, nemá náhodou administrátor nějakou pravomoc, která by "ztížila" registraci na tyto stránky? (Kontrolní otázka, mazání neaktivních členů po nějaké době, horší přístup ze zahraničí, ...)

Druhá věc, kterou jsem převážně zmiňoval jen JÁ...
Ano, Skyrim vyšel v roce 2011 a během 2 let to byl prostě "BOOM" ve světě. Jenže čas uplynul, stránky fóra začaly upadat a neaktivita členů či neochota některých lidí (přeberte si to sami) způsobila to, kde jsme nyní... Kromě "Zdejších kobek" a "Vašeho Světa" tu pomalu není žádná jiná aktivita... Články nějak vymizely, novinky, reporty, doměnky, jak by mohl vypadat příští díl atd...

Když se podívám na historii tohoto fóra, téměř každý (tý)den se tu něco nového řešilo. Lidi bavilo sem chodit, tlachat o svých představách a rozvíjet nové nápady (třeba váš mini-komix "Totálně epické svitky" ... vzpomínáte?)

Skončil rok 2015 a celé fórum zmlklo... definitivně. Poslední novinka je o Falloutu 4. Co třeba oznámení o "remaku" Skyrimu? Nebo že se někteří lidé pokoušejí zprovoznit díky módů "Cyrodiil ve Skyrimu"? Atd.. atd..

Nebo, jak jsem tam v předchozím vláknu psal.. doplnit fórum o další informace.. Polovina věcí tu chybí (třeba bestiář, lokace, frakce atd..). Sakra, vždyť i fórum na Morrowind je "plnější" než tohle! (a to jsem tam zamířil jen pákrát).
To, že tyto nápady, které jsem napsal zde, už jsou např. ve Skyrimském průvodci, je sice pěkné.. ale ten odkaz je tak nějak.. ehm.. "málo viditelný"?

Docela mě mrzí, že staří matadoři to už zabalili a věnují se "důležitějším" věcem (práce, rodina, škola, atd..) a ti, co by to tu chtěli vylepšit, byť už éra Skyrimu odezněla, nemají zkrátka možnost, protože když něco vytvoří, tak není vidět ona odezva.
(Kdysi dávno tu psal jistý člen.. "Aragorn999" ? o výhodách vampýrismu a lykantropii.. a nic.)

Nehledě na to, že v některých článcích jsou různé překlepy, pravopisné chyby atd... Prosím vás, chápu, že pro hráče či čtenáře to není tak důležité, jak je to napsané.. ale DĚLÁ TO VIZITKU FÓRA!

Nechci na Vás nadávat.. urážet, zesměšňovat či si stěžovat. Beru to jako zpětnou reakci.. jakožto dlouhodobý pravidelný fóran jen upozorňuji na jisté nedostatky, které bych klidně (ve svém volném čase) upravil.
Dlouhou dobu píšu povídky, takže s pravopisem jsme kamarádi. Pokud chcete nějaké obrázky, není problém, pokusím se nějaké vytvořit, pro vylepšení daného článku atd...

Jsem tady a klidně vám pomůžu toto fórum upravit. Pokud ovšem budete chtít mou pomoc. Nic za to nechci (to je to hlavní). A takovou to "výmluvu", že jsme "neoficiální fórum, kde nezáleží na chybách", já nehraju.

To už si prostě přeberte sami, jestli se vám tento text líbí nebo ne. Jen se snažím pomoct. Pokud o to nestojíte, pak se vrátím do tichých vod a budu si hledět svého... já se nenabízím dvakrát.. ;)

Toť asi vše. Díky.