Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 08.01.2021 13:15
#75

Tondulin:
Většina studentů pomalu opustila třídu, až na Kaie, který ještě chvíli sledoval odcházející Kannu a poté si to zamířil rovnou k tobě.
,,Tak co, jak jsi se rozhodl? Půjdeš se dneska podívat do našeho klubu?" zeptal se Kai, když s batohem přes rameno došel před tvojí lavici ,,Máš v sobě potenciál, kterej bys mohl rozvíjet."

Aurelius:
,,Dobře." přikývla Asami ,,Počkám na tebe v šatně u vstupu do školy. Ale pospěš si. Mamku by asi kleplo, kdyby jsme se s prohlídkou okolí moc zdrželi a dorazili by jsme domů až za tmy." vstala a za tvého doprovodu vyrazila ze třídy.

Pomalu jsi sešel s Asami do prvního podlaží a poté jste zamířili rovnou do šaten.
,,Ty jsi ten anglán, co byl drzý na mé kamarádky?" ozval se za tebou pohrdavý dívčí hlas.
Otočil jsi se a spatřil jsi dívku vyzdobenou šperky v doprovodu Akari a nějaké menší blonďaté dívenky.
,,H-Henry, se mě jenom zastal." snažila se Asami urovnat situaci.
,,Vážně? Misuzu mi říkala něco jiného. Chceš mi snad naznačit, že by mi má nejlepší kamarádka lhala?" osopila se na Asami šperky vyzdobená dívka.
,,N-Ne, Kiraro." zakroutila hlavou Asami.
Kirara se jen pohrdavě usmála: ,,To bych řekla." a podívala se na tebe ,,Budu na tebe hodná jenom kvůli Asami, aby nepřišla o svýho kluka hned první den." dívky stojící za Kirarou se začali hihňat a Asami, které nebylo příjemné, jak jí takhle rozebírají na školní chodbě, jen sklopila hlavu a začala se červenat ,,Ale jestli se mým kámoškám neomluvíš a nekoupíš jim nějaké pěkné dárky na usmířenou, tak bude Asami dávat dohromady místo svých figurek tebe. Rozumíme si?"

Upravil/a Sarako dne 08.01.2021 13:34