Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 05.01.2021 23:55
#66

Tondulin:
,,Nemáš zač." usmála se Mihara.
Vydal jsi se přes chodbu ke schodišti na střechu. Prošel jsi dveřmi vedoucími na schodiště a ucítil jsi ránu do nosu následovanou tichým dívčím zasténáním. Na chvíli se ti zamlžilo před očima. Chtěl jsi ustoupit o krok zpět, jenže jsi patou zavadil o práh, a dopadl jsi na zadek. Před tebou seděla zelenovlasá dívka a mnula si naražené čelo.
,,Promiňte. Promiňte. Promiňte. ..." omlouvala se pořád dokola, dokud si neuvědomila, že před tebou sedí s pokrčenýma nohama tak, že jsou jí vidět kalhotky. Zalitá červení si rychle si jednou rukou stáhla lem sukně o kus níž, aby se zahalila, zatímco si druhou rukou nepřestávala mnout naražené čelo.

Na chvíli na ní bylo vidět, že neví jak na nastalou situaci zareagovat, ale než jsi stačil cokoliv říct, na schodech ze shora se objevila čtveřice studentů. Byli to Kanji, Henry, Asami a ještě nějaká dívka s růžovými vlasy.
,,Tamami, jsi v pořádku?" rozběhla se starostlivě růžovovlasá dívka za zelenovlasou.
,,Myslím, že ano Midori." odpověděla jí červení zalitá Tamami.
,,Co se tu vlastně stalo?" podivil se Kanji.
,,Všechno je to moje chyba." spustila Tamami ,,Omylem jsem pozor jsem do něj vrazila. Moc mě to mrzí."
,,A jak jsi na tom ty, Chibo?" otázala se tě Asami, když přišla k tobě a podala ti kapesník ,,Pod nosem máš trochu krve. Nemáme tě vzít na ošetřovnu?"

Aurelius:
Sbalil sis věci a s ostatními jsi vyrazil do učebny Historie.

Když jste však byli v půli schodiště ze střechy do třetího podlaží, spatřili jste přede dveřmi sedět onu zelenovlasou dívku, co jsi předtím zahlédl na střeše a Chibu, sedícího s rozbitým nosem naproti ní.
,,Tamami, jsi v pořádku?" rozběhla se starostlivě Midori za zelenovlasou dívkou.
,,Myslím, že ano Midori." odpověděla jí červení zalitá Tamami.
,,Co se tu vlastně stalo?" podivil se Kanji.
,,Všechno je to moje chyba." spustila Tamami ,,Omylem jsem pozor jsem do něj vrazila. Moc mě to mrzí."
,,A jak jsi na tom ty, Chibo?" otázala se Asami, když přišla k Chibovi a podala mu kapesník ,,Pod nosem máš trochu krve. Nemáme tě vzít na ošetřovnu?"