Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 19.01.2017 22:25
#151

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Podíval ses na strop a rozeběhl ses do nezasypané chodby, kde postává poslední horník, snažící se sebrat meč ze země. Bez potíží ses dostal do bezpečí... sotva ses zastavil v "bezpečné části", na tvém místě spadl strop (% na obratnost - úspěch).

AKTUÁLNÍ ZDRAVÍ: 25 / 40

--

Počkal jsi na reakci ostatních, ti se rozeběhli do nezasypané chodby. Až na druhého lidského horníka, ten se snažil sebrat zasypaný meč. Protože jsi ovšem čekal delší dobu, sáh před "bezpečnou zónou" jsi spatřil, jak se ze stropu uvolňuje trocha horniny, bohužel jsi do ní vletěl, padající kamení tě shodilo na zem a středně tě zranilo (- 20 života, teče ti krev z nosu, nemáš nic zlomeného) (% na obratnost - neúspěch).

AKTUÁLNÍ ZDRAVÍ: 30 / 50

---

Mávnul jsi na horníka, aby se přemístil do "bezpečné zóny" chodby. Sám ses ale nevydal touto cestou a místo toho ses pokusil sebrat meč strážce, který byl zavalen. Snažil ses co nejrychleji odstranit suť a sebrat jej, což se ti nepovedlo. Už jsi jej měl nadosah, když náhle před tebe spadl kámen ze stropu a ty ses lekl (% na sílu - neúspěch).

Podařilo se ti bez potíží dostat do bezpečné zóny, před tebou stojí kočičí horník a na zemi leží zraněný lidský horník.

VŠICHNI: Jste v "bezpečné části" chodby, neboť na tomto místě se ze stropu už nedrolí. Zemina a kamení zcela zasypala hlavní východ.

http://imgur.com/3Mbpekt.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

(tah bude více upřesněn)

--

Seskočila jsi z vrby a opřela ses zády ke stromu na východní straně. Mokrá tráva není zrovna nejlepší podestýlka, ovšem v této chvíli je to pořád lepší, než nic. Unaveně zavíráš oči, však ještě nespíš. Jak si vede druhý elf, nemáš tušení.

OBA: Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/97NfC2V.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 20.01.2017 08:29