Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 14.01.2017 18:51
#144

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Velice zklamaně jsi odešel od zasypaného trpaslíka a v zápalu ještě stačil sebrat větší kámen, který jsi hodil po strážném. Jaká náhoda, když jsi ho trefil přesně do podpaždí, když se napřahoval mečem po třetím horníku.

--

Vykřikl jsi na kočičího horníka svou reakci a vyběhl jsi směrem k východu dolu...

---

Strážný se k tobě vydal rázným krokem a připravenou zbraní. Napřahoval se k mocnému útoku, ale než stačil pustit zbraň, do jeho zbroje padl vržený kámen, který mu rozhodil rovnováhu.

VŠICHNI: Nad vašimi hlavami se odlamovalo stále více horniny, až přišla konečná fáze důlního zhroucení. Všichni, jenž měli namířeno ven z dolu, se těsně před nimi zřítil strop a zasypal tak možný východ. Překvapením spadli na zem.

Ti, kteří se chtěli podílet na boji se strážcem, nemuseli nic dělat. Jakmile na onoho ozbrojence padl vržený kámen, otočil se směrem hodu a než stačil cokoli udělat, na hlavu mu spadl strop a zcela zasypal. Leží na zemi, zespod helmice vytéká krev a zbraň leží částečně zasypaná.

Všichni jste v pořádku... zatím, než i nad vašimi hlavami spadne strop. Máte přesně jeden tah, abyste si nějak zachránili životy. Zpět jít nemůžete, východ dolu je zasypaný.

http://imgur.com/YrwqQtk.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako

Odcházíš od ohně a vydáváš se na okraj lesa, kde se nachází suchý porost. Nacházíš několik suchých klacků jak na podpal, tak i jeden, který se dá použít jako hůl. Avšak nenacházíš žádný ostrý kámen.

V jednu chvíli, kdy jsi zašel o kus hlouběji do lesa, jsi našel malý trs traviny, ve kterém se nacházel "Samorostlík" (Samorostlík se běžně nacházel na okrajích Erythijských lesů a strání. Kořenářky a alchymisté používali tuto bylinu nejen pro doplnění many, ale i jako repelent. Avšak tato rostlina je nejedlá (nikoli jedovatá!)).

Natrhal jsi jej a vydal se zpět k ohni.

--

Přiložil jsi do ohně, natáhl ses blíže k ohni a s kručejícím břichem jsi usnul. Jak dlouho budeš spát závisí nejen na tobě, ale i na okolnostech (jako něčí příchod, vliv počasí, atd..).

OBA: Můžete spolu komunikovat, pokud chcete. Ve vašich hrudích vám kručí.

http://imgur.com/FyoITmx.jpg


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

OBA: Společně se bavíte. Co chcete dělat?

http://imgur.com/97NfC2V.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 14.01.2017 18:53