Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 11.12.2016 13:16
#60

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

"A co teda chceš dělat?" zastavil se elf a jen na tebe zíral.

Během rozhovoru s ním jsi mimo hlasů strážců zaslechl vzdálené praskání čehosi kamenného, ale nemáš tušení, co to je.

--

Trpaslík se zastavil a jen zíral nad sebe, jak se prasklina zvětšovala. Ustoupil několik kroků vedle, avšak každým pohybem se místo zvětšovalo a kamení se více sypalo.

"Když zdrhneme, stráže nás zabijou. A když zůstaneme, tak nás to tu zasype.. Zatraceně!" vyhrkl ze sebe.

---

Společník se zastavil a chvíli poslouchal, "Se jen o něčem baví. Možná nám dávají více času na odklízení." otočil se ke zdi a pokračoval v kopání.

VŠICHNI: Během svých činností slyšíte kromě hlasů strážců také jakési vzdálené křupání v zemině (výjimkou je Aurelius, u něj je zvuk intenzivní).

http://imgur.com/nDsnJEq.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako

Jdeš se podívat k moři a rozhlížíš se do dálky, abys našel nějaký "výchozí bod". Kromě moře za tvými zády, se rozprostírá po stranách písečná pláž, táhnoucí se snad kilometry daleko. Před tebou je les, vypadá, že je smíšený a kupodivu jsou stromy ve stejné výšce. Jestli je to tak uděláno přirozeně nebo uměle, nemáš zdání, ale něco ti říká, že nemůžete zůstat na pláži.

Vydáváš se společně s Dominigem po pláži, najít nějaké klacky a liány. Bohužel, tvůj zrak nenašel žádnou větší větev, která by se dala použít jako hůl nebo kyj, pouze různě zprohýbané suché větve, hodící se dobře na podpal (% na štěstí - neúspěch). Zamířil jsi k lesu s nadějí, že najdeš nějakou popínavou rostlinu. Na jednom vyvráceném pařezu bylo namotáno několik sáhů suché liány, ovšem vypadá pevně (lze použít jako lano).

--

Cestou k lesu jsi našel další kamenný výstupek s ostrou hranou, tentokrát je o něco málo větší (pokud by ti to vyšlo, mohl by se použít i jako pazourek), sebral jsi jej a vydal se k lesu (% na štěstí - úspěch). Dostal se na okraj lesa a začal hledat rovné klacky, bohužel na zemi ležely pouze různě zprohýbané větve nebo tak krátké, že by se daly použít pouze na podpal (% na štěstí - neúspěch). Na jednom listnatném stromu je jedna větev velmi rovná a nízká (mohl bys použít svou sílu, abys jí zlomil).

Manuální zručnost (lvl 1) ti bude bohatě stačit na výrobu primitivního oštěpu. Sice vydrží max. 2 použití, ale tohle budeš schopen vyrobit. Pokud bys chtěl vrhat pazourek po někom nebo něčem, bude se to brát jako "Střelectví").

OBA: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete. Máte navíc zhruba hodinu, než zapadne Slunce a nastane tma. Stále je vám zima.

http://imgur.com/yk4FSFq.jpg


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Rozhlídl ses kolem, ale nic zvláštního jsi nespatřil. Maximálně jen stoupající mlhu z mokřad a intenzivnější červánky na obloze.

--

Nabrala jsi nový dech a s odhodláním se dostat k paroží ses vydala jiným směrem. Protože jsi nevěděla, do čeho jdeš, zvolila si klidnější pochod po mokřadu. Rašelina se sice hýbala, nicméně tě udržela a dostala ses na potopenou kládu, která vede k ostrůvku s mršinou (% na štěstí - úspěch). Jakmile jsi vstoupila na kládu, uklouzla ti noha, ale udržela ses na ní. Dostat se na ostrůvek bude trochu obtížnější. (můžeš použít schopnost "Akrobat", se kterým by ses měla dostat na ostrov snadněji).

Ovšem z tohoto místa vidíš na mršinu, jedná se o mladého jelena, břicho má otevřené, že mu jsou vidět žebra. Má na sobě trochu srsti, paroží vypadá zachovale.

OBA: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete. Mapka uvedená níže vám ukazuje, co vidíte. Pokud budete zkoumat terén a hledat tak možnou cestu skrze močál, znázorním vám to. Máte navíc zhruba hodinu, než zapadne Slunce a nastane tma. Stále je vám zima.

http://imgur.com/vH740E1.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 11.12.2016 15:07