Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 09.12.2016 22:15
#46

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

Přišel jsi k lucerně a rozbil sklo, při vší smůle svíčka zhasla (% na štěstí - neúspěch), ale na zem spadly kousky skla. Hluk tříštící se lucerny nebyl slyšet.

"Co to děláš?!" zašeptal elf.

--

Vidíš, jak se trpaslíkův krumpáč zasekl do skály a nelze ho vytáhnout.

"Pojď mi pomoct! Nechce jít ven..." pobízí tě ku pomoci a čeká, až přijdeš.

Pokud mu chceš pomoct, budeš muset použít svou sílu. V tomto případě budu házet % na sílu s tím, že započítám i trpaslíkovu sílu. Pakliže se do této akce nechceš pouštět, uveď jiný úkon v dalším tahu.

---

Pustil ses do odklízení zeminy, u zbořeného místa se snažíš vytáhnout ty největší kusy, ale nejde ti to, jsou příliš těžké (% na sílu - neúspěch). Tak mezitím vybíráš menší úlomky a části a házíš je stranou, ruka mrtvoly se pomalu odkrývá. V jedné části je vidět dokonce kost, ze které ještě teče krev.

"Nemohli bychom zůstat v tichosti?" zeptal se tě nesměle společník, "Stráže nás mohou slyšet, jak se bavíme a já nechci kvůli tobě přijít o kejhák!"

http://imgur.com/9DEV9eK.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako

Pouta padla na zem a tvé ruce se osvobodily (% na sílu - úspěch).

--

Přeřezal jsi pouta a tvůj kámen se začíná drolit (odhaduješ, že vydrží ještě jedno řezání) (% na sílu - úspěch).

Jakmile jsi dopověděl svou historku, vydal ses na obhlídku pláže. Na některých částech leží suché klády (pokud bys zamířil k lesu, najdeš i liány), odnést je na počáteční místo nebude problém.

(Pokud máš v plánu chytit rybu, bude se brát v potaz stat "Štěstí", neboť nemáš tušení, zda vůbec něco chytíš. Dovednost "Vaření" se používá k přípravě jídla JAKÝMKOLIV způsobem. V tomto případě, pokud bys chtěl usušit rybu nad ohněm, ji sice usušíš, ale neodhadneš její syrovost. Proto také nebude chutnat a málo tě zasytí (Vaření level 0 = zasytíš se na 1 hodinu).)

OBA: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/96jbCUE.jpg


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Zabral jsi za suchý kořen, ale neulomil's jej (% na sílu - neúspěch). Přesto, když ses skrčil, všiml sis, že u rožštěpené části je jedna hrana trochu ostřejší a zkusil si přeřezat pouta, to se ti ovšem také nepovedlo (% na sílu - neúspěch).

Během neúspěšných pokusů se díváš po elfce. Když zakleješ nad nepovedeným přeřezáním, slyšíš od ní jakési šplouchnutí.

--

Snažíš se přenést sílu do druhé nohy, ale bažina nepovoluje, naopak, tvou zapadlou končetinu ještě více pohltila - už tam máš celé stehno (% na obratnost - neúspěch). Pohnula ses jen o několik coulů.

(Jsi ve velkém nebezpečí! Z mokřadu se můžeš pokusit dostat svou obratností, ovšem pokud se ti ani následující pokus nepodaří, můžeš spadnout zbytkem těla do rašeliny! Za této situace budeš mít max. 2 tahy, aby ses zachránila (s / bez) pomoci.)

OBA: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete. Mapka uvedená níže vám ukazuje, co vidíte. Pokud budete zkoumat terén a hledat tak možnou cestu skrze močál, znázorním vám to.

http://imgur.com/vH740E1.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 09.12.2016 22:17