Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Realističtější Skyrim

Přidal Diego dne 26.07.2016 22:22
#13

Všechno víceméně napsal Elder, ale lidi uvědomte si, jaká doba již uběhla od vydání Skyrimu. Spousta adminů už sem tak často již nechodí nebo vůbec, protože měli dříve více času na web a ted už ho prostě nemají, jelikož mají školu nebo zaměstnání. Takže vymlouvat se na adminy, že nic nedělají není zrovna hezké. Jistě se spamem je problém, ale já ho můžu akorát zamknout a nahlásit. Takže když ho uvidím, tak jej aspoň zamknu. Sice už dávno nejsem aktivní jako dřív, ale pořád sem chodím a snažím se pomoct.
Nápad jako doplnění návodů je pěkný, ale domnívám se, že je už pozdě. Je to přeci jen už nějaká doba od vydání Skyrimu, jak jsem psal výše.
Do databáze jsem módy doplňoval, ale moc lidí tam nechodil. Každý totiž raději založil téma (ověřeno), že hledá nějaký mód. Tak jsem je pak dával do vlastního tématu. Nejen já, ale i pár dalších a myslím, že to bylo asi nejlepší řešení. Nechali jsme je v sekci o módech označit, jako "hlavní" aby zůstali v popředí a byli neustále viditelné.
Dík Aureliovi, že upozornil ostatní členy, aby nesmyslně nepřispívali do témat, které tu nemají co dělat. A proto není vůbec žádný důvod do takových témat přispívat. Příspěvky Vám to stejně nepřidá.

Teď to tu zamknu, aby se tu již nešířila další diskuze. Kdyby jste ještě něco měli na srdci, tak pište sem http://skyrim.4fa...rowstart=0
Nebo mi můžete klidně napsat PM.
Ahoj