Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Realističtější Skyrim

Přidal Adrian_S dne 25.07.2016 18:33
#6

Aurelius napsal:
@EldeR: Když máš sto chutí mazat tak smaž prosím tě SPAM, který se tu poslední dobou docela hojně objevuje. Protože se sem tam stává, že je to tu pěkně dlouho a leze mi to na nervy. Obzvláště když do toho ještě ostatní přispívají a kvůli nim to furt svítí. V poslední řadě to nedělá dobré jméno vám, protože vás tu je 14 + 2 Administátoři a ono to tu je klidně týden, ale to je detail :D

A kdyby se sem tam aktualizovala databáze módů na fóru tak by se tomhle taky předešlo. Protože každý by si tam našel něco zajímavého. Teď je otázka jestli o té databázi vůbec někdo ví :D

Na závěr je třeba říci, že jsou prázdniny a fůra členů je na dovče a každý kdo už tu nějakou dobu je ví, že není možné se sem přihlásit ze zahraničí, proto je taky snížena aktivita. Třeba takový AH, který se módy zabývá nemohl reagovat na toto téma dříve než dnes. Proto jsou reakce pomalejší.

Vyhledávat zdejším vyhledávačem není žádný med. Kolikrát hledám něco v Hrozbě a stejně to nenajdu a přitom vím jaké přesné slovo či jméno s v daném příspěvku nacházelo. Prohlížeč najde jen záznamy na posledních 10 stránek. Občas účel splní. Občas nikoliv.. Většinou bohužel tu druhé.


Souhlas v plném rozsahu. Taky mě už s*rou ty otravné SPAMY a administrátoři nic nedělají.. a když jo, tak až za dlouhou dobu (chápu, že jsou prázdniny, ale zase na druhou stranu, kolik vás je?).

Pokud by chtěli moderátoři pomoct s vylepšením fóra, klidně jim pomůžu... třeba doplnění informací, ohledně úkolů. Je tu vlákno, kde jsou napsány všechny (nepovinné) úkoly, ale nic k nim není. Tak by nebylo na škodu to doplnit a to bych mohl obstarat.. ;)

Nebo třeba opravit různé pravopisné chyby ve článcích a tématech. Jsem pro... pokud máte zájem, juknu na to a opravíme to ;)

To Filipes: Módů je hodně, ale poradit ti, co by se ti líbilo, nebudu dělat. Já používám spíše takové ty "zkrášlející" - třeba "pláště", "stopy ve sněhu", "přírodní bouřka", "krveprolití", atd...

Pokud tě tohle zajímá, zajdi si do tohoto tématu (tam mám poslední dávku "nových" módů):
http://skyrim.4fa...ad_id=5194