Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Realističtější Skyrim

Přidal Aurelius dne 25.07.2016 16:01
#5

@EldeR: Když máš sto chutí mazat tak smaž prosím tě SPAM, který se tu poslední dobou docela hojně objevuje. Protože se sem tam stává, že je to tu pěkně dlouho a leze mi to na nervy. Obzvláště když do toho ještě ostatní přispívají a kvůli nim to furt svítí. V poslední řadě to nedělá dobré jméno vám, protože vás tu je 14 + 2 Administátoři a ono to tu je klidně týden, ale to je detail :D

A kdyby se sem tam aktualizovala databáze módů na fóru tak by se tomhle taky předešlo. Protože každý by si tam našel něco zajímavého. Teď je otázka jestli o té databázi vůbec někdo ví :D

Na závěr je třeba říci, že jsou prázdniny a fůra členů je na dovče a každý kdo už tu nějakou dobu je ví, že není možné se sem přihlásit ze zahraničí, proto je taky snížena aktivita. Třeba takový AH, který se módy zabývá nemohl reagovat na toto téma dříve než dnes. Proto jsou reakce pomalejší.

Vyhledávat zdejším vyhledávačem není žádný med. Kolikrát hledám něco v Hrozbě a stejně to nenajdu a přitom vím jaké přesné slovo či jméno s v daném příspěvku nacházelo. Prohlížeč najde jen záznamy na posledních 10 stránek. Občas účel splní. Občas nikoliv.. Většinou bohužel tu druhé.
@Filipes
Já používám tyhle. Osvědčené jsou. Fungují bez problémů a s CZ sem také problém neměl. K některým je dokonce i český překlad, takže se není čeho bát.

Potřeba jíst, pít a spát:
Realistic Needs and Diseases - (CZ) nebo alternativa, kterou používám já a jsem spokojen iNeed - Food Water and Sleep, ale tento mód je bez CZ překladu. Naštěstí není nijak těžké ho pochopit. A možná mi přišel i o něco lepší než ten první.

Stavba stanů, tábora
Campfire - Complete Camping System český překlad k dispozici není, ale pokud rád cestuješ, hraješ RP a chceš něco lepšího než jen v noci zmáčknout T a čekat, až noc uteče jako voda tak je tento mód ideální.

Ostatní
Wet and Cold - (CZ) Wet and Cold - Ashes - (CZ) módy přidávající otisky bot do sněhu a popelu pokud jím proběhneš. A na závěr Holidays mód ve kterém se slaví svátky a na nový rok střílí petardy. Bohužel není v CZ, ale opět nic těžkého na pochopení. To je asi tak vše co mě teď momentálně z hlavy napadlo. Pokud si vzpomenu na další tak ti je sem doplním.

Nevím jak zkušený v instalaci módů jsi, ale drtivá většina těchto módů vyžaduje SkyUI a SKSE takže si je přednostně nainstaluj pokud si tak neučinil. Toť asi vše.