Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 09.10.2016 21:05
#1

Tondulin
,,Na mapu se poptej Wan Phounga v čajovně, zná zdejší ostrovy lépe než kdokoliv jiný z naší vesnice. Když budeš mít štěstí, najdeš ho tam nasávat saké. V opačném případě bude na cestě k bojovníkům z klanu Noční bouře. Phoung jim ode mě občas přeprodává munici a některé z pušek. Kdysi prý bojoval po jejich boku, než ho démoni z hory zmrzačily." odpoví Nam, zatímco si přepočítává peníze.
Najednou zaslechneš několik vzdálených výstřelů.

SuperHunter + Aurelius
,,Lin využila toho, že jí mnich dovolil projít si pagodu. Zmiňovala, že shora toho musí být hodně vidět, takže se teď nejspíš rozhlíží po okolí. A jelikož David spí tamhle, tak bych řekla, že nikdo další z naší skupiny nejspíš nechybí." odpoví Hitomi na Jamesovu otázku, přitom ukáže směrem k verandě a dodá: ,,Možná že David bude vědět víc. Nevzbudíme ho?"
Než však kdokoliv z vás stihne na Hitomin návrh odpovědět, zaslechnete několik vzdálených výstřelů.
,,Slyšeli jste to taky?" zeptá se po chvíli Hitomi.

KinimodLP
(spíš)

Inventáře byly aktualizovány ...

Přidal Tondulin dne 09.10.2016 22:38
#2

Vezmu galil s municí, v rychlosti poděkuju. Rychle vyjdu z krámku a poběžím směrem odkud se ozvali výstřely.

Přidal Sarako dne 15.10.2016 12:30
#3

Tondulin
,,Nemáš zač gringo." pronese na tvé poděkování Nam, zatímco opouštíš jeho obchůdek s Galilem v ruce.
Sotva vyjdeš ven, uslyšíš Nori ukazující směrem k pláži pod horou Lat-Qei: ,,Střílelo se tamhle odtud."
Rozběhneš se směrem k pláži pod horou. Když už máš vesnici v zádech, postupně slyšíš i zvuky motorových člunů. Opět zaslechneš sérii výstřelů. Tentokrát již o něco znatelněji.
(k místu přestřelky doběhneš příští příspěvek)

SuperHunter + Aurelius
,,Lin využila toho, že jí mnich dovolil projít si pagodu. Zmiňovala, že shora toho musí být hodně vidět, takže se teď nejspíš rozhlíží po okolí. A jelikož David spí tamhle, tak bych řekla, že nikdo další z naší skupiny nejspíš nechybí." odpoví Hitomi na Jamesovu otázku, přitom ukáže směrem k verandě a dodá: ,,Možná že David bude vědět víc. Nevzbudíme ho?"
Než však kdokoliv z vás stihne na Hitomin návrh odpovědět, zaslechnete několik vzdálených výstřelů.
,,Slyšeli jste to taky?" zeptá se po chvíli Hitomi.

KinimodLP
(spíš)

Inventáře byly aktualizovány ...

Přidal Aurelius dne 16.10.2016 21:34
#4

„Jo...“ kývnu hlavou na Hitominu otázku, „Mnich říkal, že jsme tu v bezpečí. Neměli bychom se za těmi výstřely hnát. Je to riskantní. Vzbudíme Davida a zeptáme se ho jestli neví něco o tom Rambovi. Co myslíš Laro?“ zakončím rozhovor pohledem na Laru.

Přidal Tondulin dne 16.10.2016 22:55
#5

Trochu zvolním na tempu a budu se snažit na místo přestřelky dostat hlavně nezpozorován.

Přidal SuperHunter dne 19.10.2016 19:06
#6

"Něco by mohl vědět." odpovím Jamesovi.

"Mohli by jsme pak ještě na rychlo skočit do toho městečka, o kterém ten mnich mluvil. Ale to může počkat." navrhnu.

Přidal Sarako dne 19.10.2016 21:13
#7

Tondulin
Pozvolným tempem se přiblížíš mezi řídkým podrostem u horní části pláže k místu odkud se předtím ozývala střelba. Z "bezpečné" vzdálenosti (cca 150m) zpozoruješ šestičlenou skupinku pirátů. Dva z nich prohledávají nějaké mrtvé tělo, zatímco jejich důstojník stojí nad nimi a kouří cigaretu. Další pirát chodí kolem se samopalem v ruce a hlídkuje. Zbylí dva sedí na boku jednoho ze dvou motorových člunů (částečně vytažených na břeh) a pokuřují stejně, jako jejich důstojník.
,,To u sebe ten tlustej negr nemohl mít něco lepšího, než balíšek sušenek a dvě tabulky čokolády?" pronese znechuceně jeden z pirátů obírajících mrtvé tělo.
,,Ty sušenky nepočítej! Měl je načatý, takže nejspíš budou samá krev a sádlo." poznamená druhý pirát obírající mrtvé tělo.
,,Stačí, že měl u sebe dost peněz. Ani ty jeho značkový hodinky nejsou špatný." pronese důstojník, přitom vypustí z úst obláček kouře.
,,Jenže ty hodinky určitě budou Vaše a polovina těch peněz taky." utrousí k důstojníkovi druhý pirát obírající mrtvé tělo.
Dva piráti jsou vyzbrojeni samopaly 1A1 (hlídkující a jeden ze sedících na boku člunu), třetí má brokovnici (druhý posedávající na boku člunu) a ostatní piráti (včetně důstojníka) mají útočné pušky Norinco. Důstojník je navíc oblečený do vesty s kovovými pláty a vojenských kalhot.

SuperHunter + Aurelius + KinimodLP
,,Dobrá." kývne hlavou Hitomi a vyrazí k verandě, kde pospává David. Párkrát do něj šťouchne prstem, a když rozespale otevře oči, promluví k němu: ,,Nerada tě budím, ale ztratil se nám Scott. Neviděl jsi ho někam odcházet? Jinak před chvílí jsme tu zaslechly několik výstřelů, takže ti budeme vděční za jakoukoliv informaci."
Mezitím vyjde Lin rychlým krokem z pagody a mírně roztřeseným hlasem pronese: ,,Doufám, že jsme tady v bezpečí. K pláži totiž dorazili dva pirátské čluny a po někom stříleli."

Upravil/a Sarako dne 19.10.2016 21:14

Přidal KinimodLP dne 19.10.2016 22:12
#8

„Co?“ zamručím a rozhlédnu se kolem sebe. „Šel s tou holkou dolů do vesnice.“ odpovím, zívnu si a i přes varování o pirátských člunech se uložím zpět ke spánku.

Přidal Tondulin dne 20.10.2016 00:15
#9

"Konečně jsou tady, nemohl jsem se dočkat." Pousměju se a rychle se vrátím zpět k mnichovu domku varovat ostatní.

Přidal Aurelius dne 02.11.2016 20:34
#10

„Dva čluny?“ zopakuji, „S jakou dívkou?“ zeptám se, ale vzápětí si sám odpovím na otázku, „Už vím se kterou...“ zamyslím se, „Hledat ho jít nemůžeme. Tím bychom ohrozili sami sebe a hlavně už dávno nemusí být v té vesničce. Nemůžeme si dovolit riskovat... Snad jsme tu v bezpečí jak říkal mnich prve, ale stejně bych raději zůstal ve střehu. Co myslíte?“ kouknu střídavě na všechny přítomné.

Přidal Sarako dne 08.12.2016 17:23
#11

Tondulin
Nezpozorován se vytratíš pryč a zamíříš zpět za ostatními.
(cesta zpět na horu 1/3)

Aurelius + SuperHunter
,,Zvýšená pozornost neuškodí, ale nepočítejte s tím, že budu bojovat." odvětí Lin ,,Nikdy jsem nedržela zbraň v ruce a nevím, jestli bych s ní dokázala někoho zabít."
,,Já jsem taky se zbraní neumím moc zacházet, přesto bych si klidně nějakou vzala na obranu." pronese Hitomi a podívá se na Jamese: ,,Nějaký plán, pro případ, že by sem piráti vtrhly?"

KinimodLP
(spíš)

Přidal Aurelius dne 09.12.2016 21:11
#12

„Neboj. To jsem od tebe požadovat nechtěl.“ odvětím Lin, „Plán samozřejmě nějaký mám... ale prozatím si ho nechám ještě pro sebe, abych měl šanci vyladit jisté nedostatky. Kdyby šlo do tuhého včas vám ho sdělím.“

Přidal Sarako dne 11.02.2017 13:37
#13

Tondulin
(cesta zpět na horu Lat Quei 2/3)

Aurelius + SuperHunter
,,Dobře, spolehneme se na tvůj plán." dodá Hitomi, a Lin jen souhlasně přikývne.
,,Jednoho dne se jistě ve zdraví vrátíte domů." zazní mnichův hlas směrem od pagody ,,Přinejmenším alespoň ti jejich víra bude pevná jako skála. Buddha zachránil tuto horu i vesnici pod ní v časech kdy hora Sung chrlila popel, ušetřil nás nájezdů Kai Langových pirátů a jsem si jist, že nás bude ochraňovat i nadále." mnich pomalu dojde až k vám a pokračuje: ,,Brzy se setmí. Nachystám vám nějaké deky a žíněnky na spaní." přitom pokyne rukou, aby jste ho následovaly k jeho domku.

KinimodLP
(spíš)

Přidal SuperHunter dne 11.02.2017 13:58
#14

Budu pomalu následovat mnicha.