Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 19.10.2016 21:13
#187

Tondulin
Pozvolným tempem se přiblížíš mezi řídkým podrostem u horní části pláže k místu odkud se předtím ozývala střelba. Z "bezpečné" vzdálenosti (cca 150m) zpozoruješ šestičlenou skupinku pirátů. Dva z nich prohledávají nějaké mrtvé tělo, zatímco jejich důstojník stojí nad nimi a kouří cigaretu. Další pirát chodí kolem se samopalem v ruce a hlídkuje. Zbylí dva sedí na boku jednoho ze dvou motorových člunů (částečně vytažených na břeh) a pokuřují stejně, jako jejich důstojník.
,,To u sebe ten tlustej negr nemohl mít něco lepšího, než balíšek sušenek a dvě tabulky čokolády?" pronese znechuceně jeden z pirátů obírajících mrtvé tělo.
,,Ty sušenky nepočítej! Měl je načatý, takže nejspíš budou samá krev a sádlo." poznamená druhý pirát obírající mrtvé tělo.
,,Stačí, že měl u sebe dost peněz. Ani ty jeho značkový hodinky nejsou špatný." pronese důstojník, přitom vypustí z úst obláček kouře.
,,Jenže ty hodinky určitě budou Vaše a polovina těch peněz taky." utrousí k důstojníkovi druhý pirát obírající mrtvé tělo.
Dva piráti jsou vyzbrojeni samopaly 1A1 (hlídkující a jeden ze sedících na boku člunu), třetí má brokovnici (druhý posedávající na boku člunu) a ostatní piráti (včetně důstojníka) mají útočné pušky Norinco. Důstojník je navíc oblečený do vesty s kovovými pláty a vojenských kalhot.

SuperHunter + Aurelius + KinimodLP
,,Dobrá." kývne hlavou Hitomi a vyrazí k verandě, kde pospává David. Párkrát do něj šťouchne prstem, a když rozespale otevře oči, promluví k němu: ,,Nerada tě budím, ale ztratil se nám Scott. Neviděl jsi ho někam odcházet? Jinak před chvílí jsme tu zaslechly několik výstřelů, takže ti budeme vděční za jakoukoliv informaci."
Mezitím vyjde Lin rychlým krokem z pagody a mírně roztřeseným hlasem pronese: ,,Doufám, že jsme tady v bezpečí. K pláži totiž dorazili dva pirátské čluny a po někom stříleli."

Upravil/a Sarako dne 19.10.2016 21:14