Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 01.06.2016 22:19
#53

KinimodLP
Obtloustlý afroameričan sedí na kraji pláže a zírá směrem k Huanovi. Předtím se cpal bramborovými lupínky, z nichž má několik rozsypaných po klíně. Než se ti však podaří dostat k Lin, padne první výstřel.
(pokračování o kus níž ...)

Aurelius
Než ti Hitomi stačí odpovědět padne první výstřel.
(pokračování o kus níž ...)

SuperHunter
Povede se ti nepozorovaně zmizet v hustém tropickém podrostu. Chvíli na to padne první výstřel.
(pokračování o kus níž ...)

KinimodLP + Aurelius + SuperHunter
Sotva asiat v saku spatří, že Scott sahá po zbrani, stoupne si tak, aby svým tělem chránil Huana, vytáhne pistoli, kterou měl už připravenou s prstem na spoušti v kapse, namíří na Scotta a chystá se zmáčknout spoušť. Scott je však rychlejší, vystřelí a trefí asiata v saku do břicha. Asiat vystřelí, ale mine. V tu samou chvíli vystřelí i Huan po Irčanovi, a ten se skácí s prostřelenou hlavou k zemi a s pistolí v ruce se otočí směrem ke Scottovi tak, aby asiatovy v saku mohl střílet přes rameno.
,,Dopr*ele! Dopr*ele!" slyšíte křik obtloustlého afroameričana a jeho dupot, jak se snaží utéci do bezpečí.

Tondulin
Sotva asiat v saku spatří, že saháš po zbrani, stoupne si tak, aby svým tělem chránil Huana, vytáhne pistoli, kterou měl už připravenou s prstem na spoušti v kapse, namíří na tebe a chystá se zmáčknout spoušť. Ty jsi však rychlejší, vystřelíš a trefíš asiata v saku do břicha. Asiat vystřelí, ale mine. V tu samou chvíli vystřelí i Huan po Irčanovi, a ten se skácí s prostřelenou hlavou k zemi. Huan se otočí a s pistolí v ruce se otočí směrem k tobě tak, aby mu asiat v saku zároveň poskytl ochranu před tvojí střelbou a mohl mu střílet přes rameno (pokud budeš chtít vystřelit po Huanovi, můžeš mířit pouze na hlavu: -5 k zásahu).
,,Dopr*ele! Dopr*ele!" zaslechneš křik obtloustlého afroameričana a jeho dupot, jak se snaží utéci do bezpečí.

Stav NPC na konci tahu
Huan: 8/10 životů, Asiat v saku: 3/12 životů, Edgar: MRTVÝ

Upravil/a Sarako dne 01.06.2016 22:25