Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 31.05.2016 21:28
#42

KinimodLP
V místě levého spánku má Scott hlubší šrám (zdravotní stav: 14/24 životů). Můžeš mu zranění vyčistit, vydezinfikovat, zašít a zalepit (1x použití lékárničky, ale jeho stav bude 22/24, z čehož by se měl do zítřka dostat i odpočinkem), nebo si dát na práci víc záležet, přidat pár stehů a na místo náplasti použít obvazy (Scott bude vyléčen úplně, ale spotřeba léčiv bude dvojnásobná - 2x použití lékárničky).

Aurelius
Vypadá to, jako by Hitomi plakala a přitom Huana prosila o odpuštění. Asiat v saku podá Huanovi pistoli, kterou měl schovanou u sebe. Huan přiloží pistoli Hitomi k hlavě. Hitomi se podívá svýma vyděšenýma očima na Huana ve snaze aby si to rozmyslel. Huan se na ní chvíli dívá. Potom schová pistoli, vrazí Hitomi další pohlavek a vyrazí kulhavým krokem v doprovodu asiata k Edgarovi, který o ničem nemá ani tušení, protože zrovna prohlíží obsah jedné z lékárniček. Hitomi klečí se svěšenou hlavou a obličejem v dlaních.
V tu chvíli se vrací Lara v kožených kalhotách, které si převlékla mezitím ve křoví.

SuperHunter
Ve křoví si vyměníš kalhoty. Když se vracíš, spatříš Huana, jak jde kulhavým krokem v doprovodu asiata v saku přímo k Edgarovi.

Tondulin
Muž s lékárničkou si chvíli beze slova prohlíží tvou ránu. Irčan vezme do rukou jednu z lékárniček, otevře jí a kontroluje její obsah. Najednou spatříš oba asiaty, jak jdou přímo k němu.

Upravil/a Sarako dne 31.05.2016 22:07