Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 12.02.2021 00:44
#3647

→ Tah 877

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Budeme.“ kývla Silverwoodová, přitiskla se k Benochovi a společně tě pak opustili, aby si dopřáli krátkou procházku ve dvou. Netrvalo ti dlouho vyhledat hraběnku, seděla u stolu a ujídala sladký zdobený pokrm. Pomalu si došel až k ní, nebylo to těžké, neboť většina hostů byla rozmístěna na svých místech nebo v hloučcích a nebylo nutné se mezi nimi šikovně prodírat jako když tančili. Hraběnka si tvého příchodu všimla, dojedla sousto, otřela si ústa a otočila se na tebe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„To byl vtip.“ zazubil se Belius, „Snad sis nemyslel, že bych kvůli ní vstával po tak vydatném dni brzo ráno a klepal ji na dveře…“ poznamenal zatímco vytahoval jednu ze židlí, oprášil ji a posadil se na ní.

„Nějaké asi jsou… obvykle může dojít k alergické reakci, nevolnosti, bolesti hlavy, problémům s… no.“ znejistěla Adrianna a přemýšlela jak se vyjádřit.
„Chudák Mirabelle.“ konstatoval tiše Belius a začal se houpat na dřevěné židli, která se mezitím rozvrzala, „Takovou dlouhou cestu vážila.“
„To jsem zrovna nemyslela… myslela jsem spíš problémy s vyprazdňováním, kakání a tak.“ vysvětlila mu Anna.
„No… To je asi horší. Ranní sraní, krásně při východu slunce… Mno, to je prostě něco.“ přikývl Belius, „Takový ranní rituál a Aedan může z té tvé kejdy dostat zaražené prdy.“ rozesmál se, „Chudák.“
„To se nestane.“ zakroutila hlavou, „Věř mi.“ koukla na tebe vážně, „Vedlejší účinky nastat mohou, ale neboj se… Jsem tu, kdyžtak zasáhnu a případné problémy zavčasu vyřešíme. Ale jestliže si neměl ani v minulosti nějaké problémy s používáním lektvarů tak šance, že se vyvrbí zrovna teď něco extra závažného je malá.“ podívala se na lektvar, uvolnila víčko a chtěla ti podat lektvar, ale zastavila se, „Myslím, že musíš na něco myslet. Jestli si lektvar nepletu s jiným tak tvá mysl musí být upoutána k nějaké myšlence, myšlence na mrtvou osobu… Mělo by nějakým způsobem vzhledem k tomu rozpolcení nebo rozptylu dojít k… No zkrátka… Je to lektvar kartářek a šarlatánek… Zkus to a uvidíš.“ podala ti lektvar. „Zkus myslet na někoho kdo je mrtev, ale opravdu na někoho kdo skutečně mrtev je… jinak kdoví co to udělá.“ Popadl jsi jej a naklopil obsah do sebe.

Belius zastavil své houpání a hleděl co s tebou lektvar udělá. Adrianna rovněž netrpělivě očekávala co s tebou lektvar udělá, působila nervózně, když se chvilku po vypití nedostavovali žádné viditelné účinky. Anna pro jistotu vzala lavičku z tvé ruky, a i nadále tě nespouštěla z očí.
„Účinky nebudou asi hned…“
„Zatím se nic neděje… možná ten chlast neutralizoval účinky. Na lektvary se pít nemá, ne?“ pronesl Belius směrem k Adrianně, která jeho poznámku ignorovala.

Účinek si začal pociťovat, začal jsi vidět rozmazaně a po chvilce jsi pocítil, jak se ti točí hlava, brzy se ti zatemnilo před očima a ztratil jsi přehled o denní kolem tebe. Netrvalo dlouho a opět se ti povedlo vymanit se ze zdánlivého bezvědomý, otevřel si oči a uslyšel ve své hlavě hlas. Vše si viděl rozmazaně, nedokázal si rozeznat kde se přesně nacházíš, hlava se ti točila a zdálo se ti, že vše kolem tebe nebezpečně krouží, ale nedokázal jsi rozeznat oč jde.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Ta by měla každou chvilku dorazit… podat hlášení. Kdepak se zase zatoulala?“ rozhlédl se kolem, ale Zeniru přicházet neviděl. „Nebojte. Ona dorazí. Dochvilnost v misích má přesnou, ale jakmile jde o podání hlášení ve stanovený čas už to trošku vázne.“ promnul si ruce, „Napadá vás ještě něco co budete potřebovat? Obstaral bych vám to… Jestli se do toho plánujete pustit už dnes není čas otálet.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy