Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 12.01.2021 20:58
#3570

→ Tah 853

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Děkuji.“ usmál se Belius po tvých slovech, „Mějte se.“ mávl na rozloučenou a odebral se pryč z místnosti. Když za ním cvakly dveře Rolstonová se podívala na Klarga, který jen kývnutím potvrdil tvá vyřčená slova.
„Dojdu pro něj.“ řekla, otočila se a stejně jako Belius opustila místnost. Opět zavládlo ticho, které přerušil až Klargus.
„Plánuji se ho zeptat i na Morrowind, protože mi jeho mlživé až podezřelé chování moc nesedí. Tarn má totiž v něčem pravdu, Benoch a Univerzita něco skrývají a já potřebuji vědět co. Nerad bych zažil nějaké nepříjemné překvapení až se bude hlasovat o magické reformě.“ připustil Klargus a otočil se na tebe, „Mám na tohle navázat sám nebo s tím chcete začít vy? Přeci jen vám je Morrowind jako provincie bližší.“ zeptal se.
(Valindor Benoch dorazí následující příspěvek)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tondulin
„Já vím.“ zasmála se Mirabelle, když jsi ustal s tancem. Objal jsi ji a chtěl Mirabelle vyprovodit na její místo u stolu, ale ona to odmítla, „Nemusíš. Půjdu si popovídat se Selenou a Fairwen. Užij si to a nešlapej Carwen moc na nohy.“ zasmála se a vymanila se z tvého sevření. Zatímco tvé kroky po jejích slovech směřovaly rovnou za Carwen hovořící s Anitou, Mirabelle odkráčela za dvojici profesorek, k nimž se ihned usadila.

Z tichého rozhovoru mezi Carwen a Anitou se ti podařilo zaslechnout jen zlomek, „To strachování je zbytečné.“ ujišťoval ji Carwen, „Není se vůbec čeho bát a uvidíte, že to zvládnete.“ pokračovala dokud si nevšimla tvého příchodu, poté se podívala tvým směrem a další slova zjevně polkla.
„Děkuji.“ poděkovala Anita.
„Dejte si něco na kuráž. To pomůže.“ dala Carwen ještě jednu poslední radu odcházející Anitě, která se chtěla vrátit ke svému stolu, ale byla vyrušena příchodem Belia, který jí ihned vedl k pokračování v tanci. Chvilku po Beliovi dorazila i Rolstonová, která si tentokrát vyžádala Benocha. Benoch opouštěl svoji partnerku neochotně, ale nakonec Rolstonovou následoval. Silverwoodová se tak vrátila ke svým kolegyním, kterých se zjevně optala na nějaký alkohol, protože po krátkém rozhovoru zamířila ke stolku rozlít víno.

S přihlouplým výrazem ve tváři a groteskní poklonou jsi požádal Carwen o tanec. Bosmerka jen zakroutila hlavou s vážným výrazem ve tváři, který vzápětí změnila v pobavený.
„Pojďme.“ řekla bez delšího rozmýšlení, popadla tě za ruku a odvedla na taneční parket mezi admirála Lania a kancléře Talariana, kteří si mezi sebou vyměnili nakrátko partnerky, ale není už opět tančili s původními. „Vypadáte s Mirabelle jako dvě malé zamilované hrdličky. Tvé obavy jsou tedy zcela rozptýleny.“ konstatovala tiše ještě předtím, než jste se pustili do tance.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Vše co vám vyklopí ať už dobrovolně nebo nedobrovolně si pečlivě zapamatujte. Potom mi to při hlášení přetlumočíte a buď se od toho odrazíme nebo budeme opět na počátku. Teď běžte. Najděte důstojníka Stormia, dá vám vybavení a někoho k ruce, abyste na to nebyla sama.“ řekl na závěr Gerrick, „Pro větší slávu Aldmerského spolku a Thalmoru.“ poznamenal tiše a gestem ti neznačil, že máš odejít z jeho komnaty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy