Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 11.01.2021 20:52
#3566

→ Tah 852

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Asi jste o nic nepřišel. Není to čtení pro nás nepříliš do magie zasvěcené lidi.“ usmál se Klargus a opřel se o opěradlo židle, „Tak kde je ta Rolstonová ať to můžeme uzavřít.“ povzdechl si, když se Rolstonová dlouho nevracela.

Nakonec se, ale dveře přeci jen otevřely a vešel Belius s Rolstonovou, která vypadala trochu nakrknutě.
„Chtěl jsi se mnou mluvit otče?“ zeptal se Belius, když vešel.
„Konečně.“ oddechl si Klargus a vstal ze židle, „Chtěl. Potřebuji, abys podepsal tenhle dekret.“ vysvětlil a převzal dekret ležící na stole a posunul ho směrem k Beliovi, který se nad něj jen naklonil.
„To je všechno? Mám něco podepsat a pak můžu zase jít?“ povzdechl si Belius a otočil dekret na druhou stranu jako by očekával, že tam snad ještě něco dalšího bude psáno. „Je to docela dost slov… musím to číst?“ zeptal se následně.
„Ne. Nemusíš. Stačí když to podepíšeš.“ odpověděl mu Klargus.
„Výborně. Hoď mi nějaké brko Delmi ať můžu za svojí nevěstou…“ prohlásil Belius a převzal od Delmuse brk i inkoust, „Takže jeden podpis…“ řekl sám sobě.
„Sem.“ ukázal mu pro jistotu Klargus.
„Samozřejmě.“ usmál se Belius a opatřil dekret svým podpisem, „Hotovo.“ odložil brk a navrátil listinu Klargovi, který ji jen očima zkontroloval.
„Teď můžeš jít.“
„Výborně. Díky. Mějte se.“ rozloučil se Belius a vykročil k odchodu, ale zastavil se a otočil. „Hlavně.“ nadechl se ke slovu, „Pamatujte. Dvorní čarodějkou bude Světlana, kterou bude do jejího příjezdu zastupovat Anna. A jako velitele armádních sil Chorrolu nebo jak se té funkci říká… Tak tam chci Aedana a Chocholku ideálně na post zdejšího pokladníka.“ navrátil se stolu.
„Světlanu a Aedana jsem ochoten akceptovat, ale Chocholku…“ reagoval Klargus, „Toho proradného argoniana zrovna dvakrát nemusím a nevěřím mu.“
„To je fuk. Aedana a Světlanu… tam neustoupím, ale zbylé posty si obsaďte, jak chcete.“ řekl Belius, „Jestli je to vše… tak teď už opravdu půjdu.“ usmál se na všechny přítomné a vyčkával jestli se někdo ozve.
Delmus, Klargus ani Rolstonová nic dalšího na srdci neměli, a tak jeho zrak spočinul na tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tondulin
Mirabelle se rozesmála, „Jistě. Promiň.“ omluvila se ti následně se značným pobavením nad tvojí odpovědí, „Myslím, že spíš pane veliteli nebo kapitáne. Něco v tomhle smyslu… komandére zní hrozně zvláštně.“

„To už stačí.“ rozhodla Rolstonová a zamířila na taneční parket, aby odchytla Belia tančícího se svou ženou. Belius, který ji spatřil přicházet přestal tančit a s viditelným povzdechem očekával co mu bude žena chtít. „Tvůj otec s tebou potřebuje mluvit.“ řekla bez jakýchkoliv okolků napřímo.
„Achjo… A já doufal, že nás jdeš pochválit, jak nám to spolu krásně jde.“ zazubil se na ní Belius, „To tančení.“ doplnil. Rolstonová se zatvářila nevzrušeně a rozhlédla se po okolí jako by chtěla mít jistotu, že nikdo nekuje žádnou levárnu. „Tak běž ať na tebe otec nečeká.“ vybídla Anita Belia, „Tanec počká.“
„Ty mě má drahá vydáš této….“ zasekl se neboť na něj Rolstonová koukla s nevraživým výrazem, který jakoby mu přísně říkal ať volí správná slova, „Kolegyni.“ řekl nakonec. Anita přikývla, Belius si nespokojeně povzdechl a zamířil neochotně s Rolstonovou.
„Netvař se jako kdybych tě vedla na popraviště.“ reagovala Rolstonová směrem k Beliovi, když procházeli kolem vás.
„Jdu s tebou za otcem… To vyjde skoro nastejno.“ odvětil jí Belius, „Ty vole Flavie! Zdar brachu!“ zařval na Flavia, když kolem něj procházel a ihned se s ním zamířil přivítat. Rolstonová jen protočila oči.
„Nazdar Belie.“ usmál se Flavius.
„Támhle je pivo, chlast a jídlo. Najez se a dej se do kupy. Vypadáš děsně. Já budu hned zpět… Jen co s Rolstonkou něco pořešíme.“
„Rolstonkou?!“ zazněl nevěřícně hlas Rolstonové.
„Už musím. Měj se Flavie.“ rozloučil se Belius a pokračoval dál s Rolstonovou. Flavius oproti tomu zamířil ke stolku, který mu Belius doporučil.

Anita, která nyní neměla žádného tanečního partnera se opatrně vytratila z tanečního parketu ke Carwen a dala se s ní do tichého rozhovoru.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Výtečně.“ řekl Gerrick, „Samozřejmě, že vám dáme někoho k ruce. Promluvte si se Stormiem. Někoho vám určitě přidělí nebo doporučí. Ale jak říkám… Musíte jednat nenápadně, aby nás nikdo nepodezříval.“ pokračoval, „Ale Stormio je s celou misí seznámen. Řekne vám podrobnosti a pokusí se s vámi vyladit vaše vybavení.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy