Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Deník khajiita

Přidal sirPavoucek456 dne 30.04.2015 14:27
#41

pro Rety115: No... jen aby jsi to trochu nepřehnal s tou chválou, zas tak mega dobrej nejsem, vydal jsem jenom 13 dílů, což je zatím málo, ale nekončím a počítám minimálně s třiceti díly

pro Adrian_S: Pokračovat určitě chci, to hlasování bylo a je spíš jen abych věděl, jestli ostatní chtějí, abych pokračoval. To, že jsem neznámý je trochu pravda, (a neházím na nikoho vinu) snad na tom budu podobně jako Ty a taky se stanu více známým po finále deníku (samozřejmě se ale budu muset ukazovat a být aktivní všude možně na fóru).
Jinak, J' Zeny může být drakorozený, psal jsem (a to asi určitě předělám) že mu je deset let (tak nějak jsem si po čase uvědomil, že to je málo, takže mu dám tak 15) a deník se odehrává deset let před příchodem Alduina, takže až přijde, tak J' Zenymu bude 20, což není zrovna moc (jestli to předělám, tak 25 a to je furt v normalu)
K Ulfrickovi, myslím, že ve hře je starší jak deset let (ve hře vypadá tak na 35-45 let) takže by to tak mohlo být, navíc Ulfrick byl v Legii ve Velké válce a vzbouřil se, když císař podepsal Zlatobílý kondorát (a já nikde nenašel dobu, před jakou ta Velká válka byla) a navíc z toho, co říkal patron klanu Bojemilů v Bílém Průsmyku, tak Ulfrick se vzbouřil, pak ho dostali, takže byl klid a pak na popravě utekl, to zrovna začínala hra. A já si myslím, že musel být chvíli mír, protože ze slov:
Do zapomnění s těmi Šedovlasými! Chtěli zpátky Bouřné Hávy, tak dostali to, co chtěli
vyplývá to, že Ulfrick byl nějáký čas mimo boj.

jinak ty chybky jsem opravil

a zítra se těšte na další díl;)

Upravil/a sirPavoucek456 dne 30.04.2015 14:27