Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté

Přidal nagasadowcz dne 17.09.2013 17:16
#5572

@Tasemnice: Tak oni tam vždycky řeknou, že obvykle to a to, ale objevil se jeden případ, který všem vyrazil dech, právě proto že je tak vzácný. Takže v tom bych ani tak problém neviděl. Ale ten afektovaný vypravěč mě opravdu irituje.

@Parrot: A mi to bylo u p*dele :D

@4FAN: ad politika - Monarchisty bych v životě nevolil a monarchie je pro naši zem v dnešní době naprostý nesmysl. Znamenalo by to jediné - naprosto zbytečné výdaje, na kterých by se opět přiživila spousta šikulů a veselé kamaradšofty s královskou rodinou, aby se celebritky a politici a lobbysti cítili zas o něco líp. A skutečný dopad na společnost? Prvních pár let bychom byli strašně hrdí, že máme krále, měli díky tomu falešný pocit, že jsme se od socialismu zase o kus distancovali a že jsme se snad i přiblížili k zemím ke kterým můžeme vzhlížet. Dopad na politiku? NULA. Dopad na ekonomiku? NULA - lidé budou dále prahnout po demokracii dlouho zavedené a skutečně vlivné (především VB ) a na naši českou se budou moct vykašlat. Takže cestovní ruch nám to určitě nezvedne. A jelikož takový král by nemohl být řádně zvolen, tak je to pro mě úplný středověk. A ano, taky mám kapku modré krve - prabábi patřila k maďarskému šlechtickému rodu, než přišli komanči.

A co se týče voleb, já mám jasno už léta - Strana Svobodných občanů je moje volba. Přesně totiž splňují mé požadavky, přesně odpovídají mému chápání státu, demokracie, individuality a svobody.

K R-U: Myslím, že to nejhorší, co mohlo naši zemi potkat, byl rozpad této mocnosti.

Upravil/a nagasadowcz dne 17.09.2013 17:18