Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Temný Londýn

Přidal Diego dne 12.03.2013 18:44
#1

Temný Londýn

Prolog...


Končí rok 1879 a týden po smrti Luciuse, se schyluje k velkému shromáždění, všech velkých světových velmocí. S jedinným cílem k projednání, co s Anglií?
Luciuse jsme poslaly na lodi po Temži, v jeho obleku, plášti, krunýři, klobouku, botech a masce a pak zapálily, tak to chtěl... "Jeho" plavbu sledovalo tisíce lidí a vojáků, každý před ním smekl a vzdal mu zaslouženou úctu. A Samael? Speciálně pro něj byla vystavěna hluboko v podzemí hrobka, kde byla následně umístěna jeho mrtvola. Všechny vstupy do hrobky byly následně pečlivě zapečetěny speciálními zámky, aby nikdo nemohl dovnitř ani ven z ní. Byl to upír a jeho srdce zůstalo nedotčeno, tudíž si nikdo nebyl jist zda-li nemůže obživnout, proto ty zámky. Jen já vím, jak se otevírají, jednou tohle břemeno předám dětem, až na to budou dost staří.

Město vypadá, jako kdyby umíralo, mnoho mrtvol se ještě stále válí po ulicích Londýna, mnoho domů je zbořených nebo ohořelých. Opravy budou stát nemalé úsilí. Ani tisíce francouzských vojáků nedokáže rychle uklízet "zbytky" bojů. Navíc začíná po nocích sněžit, s příchodem konce roku nám přichází na návštěvu zima. To jen všechnu snahu zpomalí, už teď se našlo pár lidí s příznaky moru a jiných nemocí....

Po měsíci od smrti ...


Dnes, kdy píšu tyto řádky je přesně 31. prosince roku. V tento den se do Londýna sjela smetánka předních světových velmocí. Jednání budou probíhat v paláci na náměstí. Přijely sem hlavy těchto států, USA, Francie, Německo, Itálie, Nizozemsko a nově zvolená hlava státu Ruska. Belgie se odmítla účastnit, nechtějí prý mít s námi nic společného. Jednání začne v 16:00, teď je 12:00 a já se právě prohrabuju v Nathanielových věcech, v domění, že najdu nějaké vodítko k nalezení Charllese a ostatních, Jacka, Samuela a Johnsona. Zatím jsem našla jen nějaké plány, ale vpodstatě ještě nevím k čemu jsou... "Tohle bude dlouhé hledání... Ach, Luciusi proč jen si musel umřít..." řekla jsem si.


Nathaniel Black: Narodil se 1840/ Úmrtí 1879 - 39 let

......
Je to jen prolog, tudíž uvedení do víru dění, takže proto je to tak krátké, leč snad i tak dobré.

Upravil/a Diego dne 14.03.2013 18:02