Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Už nelze koupit dům v Markarth

Přidal Paia dne 19.02.2013 11:31
#1

Před mnoha týdny, kdy jsem splnil pár úkolů v Markarthu, jsem měl možnost si koupit dům, jenže na něj nebyly peníze, tak jsem to nechal být. Po nějaký době, když už jsem si "vydělal", tak jsem si chtěl ten dům konečně koupit, ale při rozhovoru s pobočníkem už tam ta věta o koupi domu není, přičemž ale stále zůstává koupě v seznamu jako vedlejší úkol. Co teď s tím? Dvě možnosti:
1) Nějak znovu aktivovat možnost koupě u pobočníka (jak?)
2) Vyhodit úkol ze seznamu úkolů (jak?)

Jo a krom toho mi tam ještě svítí úkol "Promluv si s Degainem" (opilec v Markarthu) a taky to teď už nic nedělá, můžu mu akorát tak dát zlatku nebo chlast.

Úkol "Konspirace zapřisáhlých" nemám dokončenej, protože jak jsem nakonec přišel po zjištění totožnosti 'N' k tomu dědkovi, tak po rozhovoru se na mě vrhl a všichni okolo taky a navíc přiběhli i strážníci a pokaždý mě zabili, takže jsem se pak vrátil k savu před dveře a za dědkem jsem nešel. Ale bezprostředně po tomhle ten dům koupit ještě šel (jen nebylo za co). Myslím, že pak jsem dělal ten daedrickej úkol ve 'strašidelným domě', tak jestli tohle mi tu koupi nezablokovalo...