Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bratrstvo vyvrhelů

Přidal DragonOzzy dne 16.02.2013 19:59
#33

Pro dnešek ještě jeden díl, dostal jsem hodně debilní nápad na odlehčenou a nechce se mi kvůli tomu zakládat další téma, možná se do toho zaplete Zarath, možná ne :D

Er-forma

Lokál u Včely a Žihadlazel prázdnotou. Většina obyvatel Riftenu byla buďto v práci, nebo buzerovala ty pracující. Jiní se snažili prodávat na tržišti a jiní házeli do jezera ty, kteří byli Černošípkům nepohodlní. Den jako každý jiný.
Jediní, kdo v lokále narušovali atmosféru hřbitova byl chlápek v čírem a copánkem, oden v oblečení kdysi patřící nějakému Thalmorovi, a naproti němu sedící až moc energetický stařík.
"Pojdme podniknout nějakou kravinu Ozzy."
"Ne Shreogorathe, už si toho moc vypil."
"Jsi měkkej."
"Nejsem měkkej!!! Ale i Daedra má zodpovědnost, nemůžu páchat dolik kravin kdy se ti zamane, narušil bych rovnováhu!!!"
"Pořád jsi v depkách že ti Lidie dala kopačky a šla dělat bordel s tím zvlášním stvořením s portal gunem... Jakou Chell bo co..."
Ozzy nasraně třiskl prázdnou flaškou o stůl, až se všude rozletěly střepy. Agroniané to však ignorovali, zabraní do četby agroniánsko-orkských pornopovídek.
"NEMŮŽU ZA TO ŽE TA ČUBKA BYLA JEJÍ VYVOLENÁ!!!! KTEROU POTŘEBUJE PRO NĚJAKÝ TEN SVŮJ PLÁN BO CO!!!" Ozzy si mnul hlavu.
"Aspoň jsem neudělal největší chybu svého života. Aspoň jsem si našel ženu která se ke mě hodí."
"Ty ses ženil? Proč si mne nepozval?" Naštval se Shreogorath.
"Měla to být svatba, ne pohřeb." Ozzy se sebe oprášil kousky skla.
"Saadie je dobrá manželka."
"Myslíš tu svini co zaprodala město v Hammerfellu thalmorům a následně utekla do Skyrimu kde se skrývala, přišli si pro ni Alik-r a když se jim Dovakhin pokoušel pomoct dosáhnout zpravedlnosti, zabil jsi Kematua, utekl se Saadie do Riftenu na zahrádku "Dobrosrdečného sirotčince" kde sis to s ní následně rozdal na hrobě Grelod Laskavé a adoptoal všechny děti?"
Ozzy kývl.
"Dagonovi prej chutnaly moc dobře. Ale jedno si nechal Hircine, chce vyšlechtit nový druh vlkodlaka, tato nová verze má být výkonnější, stabilnější, šílenější, a krvelačnější, a má být odolnější vůči tomu, co používají ti Stendarovi teplouši. Necháváme si to patentovat. A Saadie se věčný život jako manželky Daedrického prince zamlouvá. Vařit fakt umí. A v posteli taky není špatná."
Do místnosti zrovna vstoupili Černošípci. Taková povedená mafiánská rodinka, co měla Riften pod palcem. Ve Skyrimu téměř ojedinělý druh, ale v jistém světě existovala země zvaná "Česká republika" kde takových pobíhaly stovky. Česká republika údajně byla místem tak ohavně pochmurným, že se tam bály i Daedry.
"A hele, Maven. Stará vrásčitá "vykonávačka nejstaršího povolání na světě"."
"Jop. Ona a její děcka, takový malý ho*na v Riftenském mafiánském rybníku plným mafiánských s*aček." Ozzy si začal pohrávat se snubákem.
"Začínaj mne dost s*át. Jsou v těch svých praktikách málo vynalézaví. Málo zlí. Málo tvrdí. Musím zasáhnout..." Shreogorath nevěřil svým uším.
"Jdeme do toho? Spácháme kravinu? Pod záminkou pomoci lidem Riftenu?" Ozzy přikývl.
"Zařídíme, aby Riftenští měli proč brečet a Černošípci poznají, jaké to je nas*at Ozzyho." Ozzy luskl prsty a ukázal na barda, sedícího v rohu. Byl plešatý a měl bradku, měl na stole srp a kladivo, jelikož kromě zpívání si musel přivydělávat ještě na poli a řemeslničením. Zrovna v momentě, kdy na něj Ozzy ukázal, ho něco trklo. Vstal a vyběhl na nádvoří Riftenu.
"Zblbnul si jehnoho chlapa ne vše..."
"Dočkej času..." Ozzy začal počítat.
"Tři, dva... Jedna..."

"LIDE RIFTENU, UTLAČOVANÝ PROLETARIÁTE!!! ROKY ŽIJEME POD VLÁDOU MAFIÁNŮ A TUNELÁŘŮ, KTEŘÍ PLIVOU NA NÁS!!! JSME ZNEUŽÍVÁNÍ A PRACUJEME PRO JEJICH BLAHO, ZATÍMCO ONI NA NAŠE BLAHO PLIVOU!!! VŠICHNI JSME BYTOSTI Z MASA A KOSTÍ, VŠICHNI DÝCHÁME STEJNÝ VZDUCH, ALE ONI ŽIJÍ JAKO BOHOVÉ A MY JAKO SPODINA!!! MY PRACUJEME A HLADOVÍME, ZATÍMCO ONI SE POVALUJÍ, NEMUSÍ SE HNOUT A SYPOU SE JIM PENÍZE!!! PROLETARIÁTE RIFTENU, TOHLE SI NECHÁŠ LÍBIT?!!!"