Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Pochmurná Anglie

Přidal Diego dne 07.01.2013 20:50
#1

Příběh začíná v roce 1878 v Anglii, konkrétně v Londýně. Vzbouřenci postupně ničily a zabíjely ty, kteří se jim postavily do cesty. Poddávali se jim menší města, vesnice až na řadu přišlo to největší v Anglii, Londýn. Neproběhla krvavá bitva s velkým množstvím padlých, nýbřž podlá lest s jediným cílem, zabít krále Anglie. Samael jakožto vůdce vzbouřenců, se přestrojil za kněze a žádal audienci u krále. Všechny stráže jej pustily, až úplně ke králi. Ten jej samozřejmě zabil a všechny další, kteří se mu opovážily vzdorovat, teď byl králem Samael. Následovaly popravy odpůrců, ať už to bylo upálení, šibenice nebo gilotina. Pak už se mu a jeho ohromné armádě nikdo neopovážil odporovat. Ikdyž v duši jej nesnášely, nechtěli zemřít a tak si "zamkli pusu na zámek" a mlčeli a poslouchali.

Začíná rok 1880

Ale jeden se svou po několika letech shromážděnou partou bývalých vojáků, se jim postavil, sice nenápadně, ale za to účinně. Opět po dlouhé době se spojily a dali si za cíl, vymazat Samaelovu krutovládu. A začíná krutá lednová zima....

Více v příběhu "Hlas Anglie"


Způsob hraní a styl:

Ve hře bude možné šplhat po všem možném, rozuměji: po budovách, stromech, prostě po čemkoliv. Dále se zde budou vyskytovat (pochopitelně) náboje do střelných zbraní, které bude možní získat buďto ze základny, nebo z mrtvých vojáků a důstojníků, ovšem za předpokladu, jen že daná oběť nosila podobnou zbraň. Přece není možné, aby jste získali náboje do velkých pušek od vojáků, kteří nosily revolvery.;)
Mnich a drtič nemohou šplhat(ze zjevných důvodů). Mnich může proklouznout do nepřátelského sídla jako.....mnich(překvapivě!:D) Za předpokladu, že jej tam pustí.
Můžete protivníka z koně srazit a ujet mu na jeho koni. Jestli jej zabijete nebo necháte žít, je na vás.
Na koni mohou jezdit všechny povolání. Drtič může sloužit i jako prorážeč dveří, a řad vojáků, unese velká břemena.
Nekladu vám žádné meze v brutalitě nebo lechtivých(:P) věcech.

Kdyby něco chybělo, prosím upozorněte mne.

Něco o nepřátelích:
Je zde mnoho druhů nepřátel, typy: Důstojníci:

Major(vede zvláštní útvar).
Generál(nechodí přímo do bojů, ale ovládá Chytače). Drží se zpátky a často utíká z boje, když jde do tuhého.
Poručík(velí vždy jedné legii o počtu deseti až patnácti vojáků).
Kapitán(jezdí na koni a má sebou elitní vojáky).
Další klidně doplňte.

Vojáci: V jedné legii chodí vždy různorodé typy vojáků.

Běžní řadoví vojáci, nosící šavli a pušky.
Chytači: Nosící pár nožů nebo revolverů, nejméně starostí s nimi bude mít běžec, ale utéci jim nemůže. Hrdlořez: Svalnatý voják, chodící s velkou obouruční zbraní. Občas chodí i dva v jedné legii.
Zvláštní útvar: Nosí šavli, lehkou zbroj, dva revolvery a jsou speciálně cvičení na přepady ze zálohy a doražení nepřítele.
Elitní vojáci nebo-li Rváči: Mohou jezdit na koni, jsou rychlí(ne však tak jako chytači). Nosí šavli, nůž, pár revolverů a slouží k prorážení řad vojáků i davu nespokojených občanů.

Teď ti nepřátelé, kteří mohou šplhat na budovy a podobně: Chytači, Zvláštní útvar, a jejich velící důstojníci.

Zvěř: Psy a koně, pejsci vás v převleku mohou odhalit. Koně slouží jako vaše i nepřítelova doprava.

Kdyby něco chybělo, prosím upozorněte mne.

Zatím se můžete přihlašovat, pokud se vám prostředí staré anglie líbí.


Vaše inventáře:

Co máte u sebe:
hRDLA: Máš šavli, která má vyrytý nápis tvého jména na jílci. Revolver a celkem dvacet nábojů. Sto zlatých.
Norbi: Máš tři bomby určené na dálkové odpálení, jednu časovku, pouzdra na bomby u pasu a nástražné dráty. Pak jen dýku na obranu zblízka. Sto zlatých.
Sanued: Máš svou odstřelovací pušku, dýku. V batohu máš: Obvazy, kožené rukavice, pár věcí na udržování chodu tvé pušky a náhraní zaměřovač. Padesát zlatých.

Nerevar: V batohu u Samuela máš kožené rukavice a dýku. U sebe máš házecí nože(10), a jednu větší dýku. Stopadesát zlatých.
Leneren: Máš dýky(házecí - 8), dýku na laně a nůž se kterým bojuješ. U pasu máš prázdné pouzdro na další nůž, aby jsi třeba mohl bojovat se dvěma noži naráz. Dvě stě zlatých.
Lord Rade: Dva stříbrné revolvery, dýku. Sto zlatých a pár věcí na opravování a udržování zbraní.

Časem dodám info o nábojích. Zatím jsou neomezené, ale počet určuji při střelbě já.

Přihlášky:

1) Jméno
2) Povolání
3) Životopis(stačí pár řádků)


Jména jsou jen na Vás, ale rád bych, aby měli něco společného s angličtinou, př. William, Samuel, Jeff.....

Povolání: V závorkách je napsáno v čem dané povolání vyniká.

1)Střelec
(nosí a vyniká v opravování a používání malých střelných zbraní, může použít třeba pár revolverů naráz)

2)Odstřelovač
(pozor! neplést si se střelcem, tohle povolání znamená, že bude mít velkou zbraň na dálku a ovládat ji bude výborně)

3)Bojovník
(používá hlavně meče/šavle, je obratný. Má tajnou zbraň, v podobě dýky na laně a díky ní si může přitáhnout nebo oběsit nepřítele.)

4)Důstojník
(ovládá šavli a pistoli a je velmi obratný)

5)Specialista
(umí vyrábět a používat výbušniny, má nůž a revolver, je pomalý v boji, ale zato rychle klade bomdy)

6)Drtič
(bravurně zachází se sekyrami, jakéhokoliv původu, na blízko je velice silný)

7)Běžec

(ovládá práci s noži a může potichu a rychle zabíjet nepřátele, z krytu. Má tajnou zbraň, v podobě dýky na laně a díky ní si může přitáhnout nebo oběsit nepřítele. Jde sakra těžko dohnat.)

8)Mnich

(umí léčit sebe i ostatní, může mít masku a dýku)

Pokud máte návrh nebo žádost o nějaké jiné povolání, napište mi.


Životopis:

Měl by obsahovat nějaké informace, co postava dělala od rozpuštění královské osobní gardy, při vpádu Samaela do Londýna až po současnost. Jestli byly "zlí" nebo "hodní" nechám jen na Vás.

Příklad životopisu: " Po tom co se posledních několik z nás rozešlo, s cílem se až bude potřeba vrátit a opět pomáhat hájit spravedlost. Jsem se uchýlil do ústranní v jedné vesnici, několik desítek kilometrů od Londýna a přitom skoro u pobřeží. Chytal jsem tam ryby s osadníky vesničky, žil si v poklidu. Měl jsem svůj vlastní domeček, ve kterém se nacházela i má trénovací místnost, byly tam terče, figuríny, mnou vytvořené zbraně a podobně. Po večer jsem dlouho do noci procvičoval své dovednosti, abych nevyšel ze cviku. Na pobřeží byl klid a pohoda, jen do té doby, než přijela horda těch rádoby policistů a vypálily téměř všechny domy. Bránil jsem "svou" vesnici co to šlo, přežilo jen pár rodin, díky mě. Několika policajtům se podařilo utéci, ale většina padla a nejen mou rukou. Musely jsme všichni pryč, zabezpečil jsem svůj domek, který jako jeden z mála neshořel a vyrazily do Londýna. Kde jsem uviděl značku, naší značku a já věděl o co jde... "Zatím se přihlásily: hRDLA, Leneren, Norbi, Sanued, Nerevar a Lord Rade.
Kdo chce další hrát? Dodejte mi své přihlášky.;)

Přihlášení hráči a jejich přihlášky:

Upravil/a Diego dne 24.02.2013 21:33

Přidal Diego dne 15.01.2013 18:00
#2

William Fox: Po zhlédnutí značky jsi běžel do vaší bývalé základny. Cesto jsi nepotkal žádná nebezpečí. Po té co jsi spatřil základnu, docvaklo ti v hlavě, že byla poznamenána požárem při vpádu Samaela do Londýna. Tajná místnost leží pod polospálenými trámy, proto jdeš zjistit, zda-li je nepoškozená, protože vstup je zavalen popadanými trámy....

Adam Jensen: Mnichové tě propustily, protože jsi byl vyléčen. Cítíš že, je potřeba něco udělat tomu krutovládci. A proto jdeš do základny, hledat tajnou místnost, avšak je zavalená, důsledky požáru, který zachvátil Londýn. Když už jsi stál před základnou, uviděl jsi Williama, který obhlížel trosky a něco zřejmě hledal....

Samuel Black: Neseš si svůj oblíbený batoh, v něm neseš ale jen náboje do pušky... Je lehký proto běžíš, s puškou na zádech, ale jsi hlučný a tím i nápadný.... Asi dvě stě metrů před základnou jsi byl přepaden několika pobudy.... Ale v tom se k tobě někdo připojil....

Co budeš dělat?

Jonathan Doyle: Naprosto vyrovnaný s tím co tě čeká, jsi dorazil k základně. Viděl jsi ji téměř spálenou na uhel, pocítil jsi zlost. Slyšíš kroky, jak někdo rychle běží.... Po spatření jeho obličeje, je ti povědomý, ale nemůžeš si vzpomenout, jak se jmenuje.... Nevšímá si tě, on(William) míří k sutinám... Jdeš za ním....

Corvo: Zrovna jis okrádal jednu babičku, když v tom jsi spatřil značku na vzdáleném domě. Pustil jsi jí a co nejrychleji běžel k té značce. Nemohl jsi uvěřit, že je to ona, ale víš že musíš konat svou povinnost a slib. Proto tiše, po střechách, kráčíš směrem k základně.... Stojíš na domě, který je hned naproti ní, rozhlédneš se kolem.... Vidíš Samuela, jak stojí proti pěti mužům v otrhaných hadrech s noži....

Co chceš dělat?
Kdyby něco nesedělo, dejte mi hned vědět. Za chvíly se vrátím, asi půl hodiny.

Přidal Norbi dne 15.01.2013 18:06
#3

Pôjdem pomaly k tým sutinám, ak sa podarí, tak sa budem kryť v tieni nech ma neni vidno, a obzriem s či nejde niekto za mnou ...

Přidal hRDLA dne 15.01.2013 18:16
#4

Co mám u sebe? Jsem v Londýně?
Přistoupím k Williamovi a vytasím pistoli, případně meč a namířím ho na něj. ,,Ani hnout! Co tady děláš? Ježiši, to jsi ty Williame, nečekal jsem tě tady."

Upravil/a hRDLA dne 15.01.2013 18:28

Přidal Leneren dne 15.01.2013 18:17
#5

CO mám u sebe?
Opatrně začít odsunovat trámy.Pokud to půjde vynést je ven.
(pokud ke mě někdo příjde jen ho pozdravit.)

Upravil/a Leneren dne 15.01.2013 18:29

Přidal Diego dne 15.01.2013 18:56
#6

Jonathan: Máš u sebe, na sobě- máš na sobě špinavou kombinézu, s dvěma bombami v kapsách.
Nikdo tě nesleduje, jdeš k Williamovi, ale uviděls další postavu, kterou protentokrát poznáváš i jménem, je to Adam....

Co budeš dělat?


Adam: Máš u sebe, na sobě- černé kalhoty, hnědou budnu a pod ní košily, černou. Šavli a revolver, máš u pasu.
William se na tebe otočí a řekne ti s klidným výrazem v očích "Ahoj...". Nepřekvapí tě to, byl vždycky takový, proto mu chceš pomoct odhazovat trámy... Ale on se najednou otočí...


William: Máš u sebe, na sobě- Máš hnědou košily, černé kalhoty, černý plášť a koženou(hnědou) budnu. Dýku a "tajnou zbraň" máš schovanou za pasem, pod plášťem.
Pozdravíš Adama a pokračuješ v práci..... Odhazuješ trámy, ale ten jeden nejde. Otočíš se na Adama a....

Co mu řekneš?

Přidal Leneren dne 15.01.2013 18:58
#7

„Jak šel život?“

Přidal hRDLA dne 15.01.2013 19:02
#8

,,Nijak, dávali mě do kupi nějakcí mniši. Jinak opravdu nic." Pomůžu mu odhazovat trámy. ,,Co ty?"

Přidal Leneren dne 15.01.2013 19:08
#9

No život plynul a jsem teď tady.

Přidal Diego dne 15.01.2013 19:11
#10

William: Ale teď není čas mluvit, když je tu ten trám, řekl jsi mu potom.... Požádáš ho o pomoc?

Adam: Odhazuješ trámy jako na běžícím pásu, ale když jsi se ohlédl za sebe, spatřil jsi Jonathana.... Pozdravíš ho....

Upravil/a Diego dne 15.01.2013 19:13

Přidal hRDLA dne 15.01.2013 19:24
#11

,,Podívejme kdopak dorazil na rodinou sešlost." zasměji se ,,Raději nám pojď pomoci s tím harampádím."

Přidal Leneren dne 15.01.2013 19:31
#12

„Teď to půjde rychleji tedy když přiložíš ruku k dílu.“

Přidal Nerevar dne 15.01.2013 21:30
#13

Rozvážně a zároveň rychle půjdu pomoct Samuelovi.

Přidal Diego dne 15.01.2013 21:33
#14

Corvo: Máš na sobě černou koženou bundu a kalhoty, též černé. U sebe máš jen dýku a nůž na provazu.
Skáčeš z domu přímo na zem a zdravíš Samuela: "Nazdar Samueli, zase v problému? (směješ se)"

Co uděláš dál?

Adam: Jonathan mlčí. Raději se věnuješ zvedání posledního trámu...

William: Adam ti pomáhá zvedat trám a s jeho pomocí, to jde lépe... Zvedli jste jej a vidíte poklop, který vede do tajné místnosti. Ale je zamčený...

Jonathan:
Máš u sebe, na sobě- máš na sobě špinavou kombinézu, s dvěma bombami v kapsách.
Nikdo tě nesleduje, jdeš k Williamovi, ale uviděls další postavu, kterou protentokrát poznáváš i jménem, je to Adam....

Co budeš dělat?

Samuel Black:
Neseš si svůj oblíbený batoh, v něm neseš ale jen náboje do pušky... Je lehký proto běžíš, s puškou na zádech, ale jsi hlučný a tím i nápadný.... Asi dvě stě metrů před základnou jsi byl přepaden několika pobudy.... Ale v tom se k tobě někdo připojil....Počkal bych na Sanueda A Norbiho, v tuto chvíly jsou celkem důležití, příště už k sobě nebudou osoby tolik navazovat, důvod je ten, abychom se vyhnuli podobným problémům.

Přidal Sanued dne 15.01.2013 21:34
#15

[color=#33ccff] Mierim mu puškou na hlavu, prst na spúšti, a pýtam sa ho: ,,Kto si? I ty patríš k týmto zasranom čo ma tu napadli? Ak hej tak čo najrýchlejšie zmizni!

Upravil/a Sanued dne 15.01.2013 21:41

Přidal Nerevar dne 15.01.2013 21:35
#16

''Heh, děláš si srandu, že jo?''

Přidal hRDLA dne 15.01.2013 21:37
#17

,,Budeme potřebovat klíč."

Přidal Diego dne 15.01.2013 21:38
#18

Samuel: V tu chvíly si uvědomíš, že se ti momentálně pomoc hodí, proto namíříš pušku na jednoho z pobudů a řekneš "tak který z vás to chce dostat první!?"

Corvo: Nechápeš že tě nepoznal, přesto mu pomůžeš v boji... vytahuješ svou dýku a vrháš se na jednoho z nich...

Přidal Leneren dne 15.01.2013 21:42
#19

Počkej.Zkusit zdali by se nedala vypáčit.

Přidal Sanued dne 15.01.2013 21:44
#20

,,Tak čo chceš to ty? Alebo ty? Napadli ste ma bez dôvodu preto si zaslúžite trest." a začnem ich strielať. ,,A Corvo to si ty? Nespoznal som ťa." a otočím sa ku nemu.

Upravil/a Sanued dne 15.01.2013 21:45