Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Pochmurná Anglie

Přidal Diego dne 07.01.2013 20:50
#1

Příběh začíná v roce 1878 v Anglii, konkrétně v Londýně. Vzbouřenci postupně ničily a zabíjely ty, kteří se jim postavily do cesty. Poddávali se jim menší města, vesnice až na řadu přišlo to největší v Anglii, Londýn. Neproběhla krvavá bitva s velkým množstvím padlých, nýbřž podlá lest s jediným cílem, zabít krále Anglie. Samael jakožto vůdce vzbouřenců, se přestrojil za kněze a žádal audienci u krále. Všechny stráže jej pustily, až úplně ke králi. Ten jej samozřejmě zabil a všechny další, kteří se mu opovážily vzdorovat, teď byl králem Samael. Následovaly popravy odpůrců, ať už to bylo upálení, šibenice nebo gilotina. Pak už se mu a jeho ohromné armádě nikdo neopovážil odporovat. Ikdyž v duši jej nesnášely, nechtěli zemřít a tak si "zamkli pusu na zámek" a mlčeli a poslouchali.

Začíná rok 1880

Ale jeden se svou po několika letech shromážděnou partou bývalých vojáků, se jim postavil, sice nenápadně, ale za to účinně. Opět po dlouhé době se spojily a dali si za cíl, vymazat Samaelovu krutovládu. A začíná krutá lednová zima....

Více v příběhu "Hlas Anglie"


Způsob hraní a styl:

Ve hře bude možné šplhat po všem možném, rozuměji: po budovách, stromech, prostě po čemkoliv. Dále se zde budou vyskytovat (pochopitelně) náboje do střelných zbraní, které bude možní získat buďto ze základny, nebo z mrtvých vojáků a důstojníků, ovšem za předpokladu, jen že daná oběť nosila podobnou zbraň. Přece není možné, aby jste získali náboje do velkých pušek od vojáků, kteří nosily revolvery.;)
Mnich a drtič nemohou šplhat(ze zjevných důvodů). Mnich může proklouznout do nepřátelského sídla jako.....mnich(překvapivě!:D) Za předpokladu, že jej tam pustí.
Můžete protivníka z koně srazit a ujet mu na jeho koni. Jestli jej zabijete nebo necháte žít, je na vás.
Na koni mohou jezdit všechny povolání. Drtič může sloužit i jako prorážeč dveří, a řad vojáků, unese velká břemena.
Nekladu vám žádné meze v brutalitě nebo lechtivých(:P) věcech.

Kdyby něco chybělo, prosím upozorněte mne.

Něco o nepřátelích:
Je zde mnoho druhů nepřátel, typy: Důstojníci:

Major(vede zvláštní útvar).
Generál(nechodí přímo do bojů, ale ovládá Chytače). Drží se zpátky a často utíká z boje, když jde do tuhého.
Poručík(velí vždy jedné legii o počtu deseti až patnácti vojáků).
Kapitán(jezdí na koni a má sebou elitní vojáky).
Další klidně doplňte.

Vojáci: V jedné legii chodí vždy různorodé typy vojáků.

Běžní řadoví vojáci, nosící šavli a pušky.
Chytači: Nosící pár nožů nebo revolverů, nejméně starostí s nimi bude mít běžec, ale utéci jim nemůže. Hrdlořez: Svalnatý voják, chodící s velkou obouruční zbraní. Občas chodí i dva v jedné legii.
Zvláštní útvar: Nosí šavli, lehkou zbroj, dva revolvery a jsou speciálně cvičení na přepady ze zálohy a doražení nepřítele.
Elitní vojáci nebo-li Rváči: Mohou jezdit na koni, jsou rychlí(ne však tak jako chytači). Nosí šavli, nůž, pár revolverů a slouží k prorážení řad vojáků i davu nespokojených občanů.

Teď ti nepřátelé, kteří mohou šplhat na budovy a podobně: Chytači, Zvláštní útvar, a jejich velící důstojníci.

Zvěř: Psy a koně, pejsci vás v převleku mohou odhalit. Koně slouží jako vaše i nepřítelova doprava.

Kdyby něco chybělo, prosím upozorněte mne.

Zatím se můžete přihlašovat, pokud se vám prostředí staré anglie líbí.


Vaše inventáře:

Co máte u sebe:
hRDLA: Máš šavli, která má vyrytý nápis tvého jména na jílci. Revolver a celkem dvacet nábojů. Sto zlatých.
Norbi: Máš tři bomby určené na dálkové odpálení, jednu časovku, pouzdra na bomby u pasu a nástražné dráty. Pak jen dýku na obranu zblízka. Sto zlatých.
Sanued: Máš svou odstřelovací pušku, dýku. V batohu máš: Obvazy, kožené rukavice, pár věcí na udržování chodu tvé pušky a náhraní zaměřovač. Padesát zlatých.

Nerevar: V batohu u Samuela máš kožené rukavice a dýku. U sebe máš házecí nože(10), a jednu větší dýku. Stopadesát zlatých.
Leneren: Máš dýky(házecí - 8), dýku na laně a nůž se kterým bojuješ. U pasu máš prázdné pouzdro na další nůž, aby jsi třeba mohl bojovat se dvěma noži naráz. Dvě stě zlatých.
Lord Rade: Dva stříbrné revolvery, dýku. Sto zlatých a pár věcí na opravování a udržování zbraní.

Časem dodám info o nábojích. Zatím jsou neomezené, ale počet určuji při střelbě já.

Přihlášky:

1) Jméno
2) Povolání
3) Životopis(stačí pár řádků)


Jména jsou jen na Vás, ale rád bych, aby měli něco společného s angličtinou, př. William, Samuel, Jeff.....

Povolání: V závorkách je napsáno v čem dané povolání vyniká.

1)Střelec
(nosí a vyniká v opravování a používání malých střelných zbraní, může použít třeba pár revolverů naráz)

2)Odstřelovač
(pozor! neplést si se střelcem, tohle povolání znamená, že bude mít velkou zbraň na dálku a ovládat ji bude výborně)

3)Bojovník
(používá hlavně meče/šavle, je obratný. Má tajnou zbraň, v podobě dýky na laně a díky ní si může přitáhnout nebo oběsit nepřítele.)

4)Důstojník
(ovládá šavli a pistoli a je velmi obratný)

5)Specialista
(umí vyrábět a používat výbušniny, má nůž a revolver, je pomalý v boji, ale zato rychle klade bomdy)

6)Drtič
(bravurně zachází se sekyrami, jakéhokoliv původu, na blízko je velice silný)

7)Běžec

(ovládá práci s noži a může potichu a rychle zabíjet nepřátele, z krytu. Má tajnou zbraň, v podobě dýky na laně a díky ní si může přitáhnout nebo oběsit nepřítele. Jde sakra těžko dohnat.)

8)Mnich

(umí léčit sebe i ostatní, může mít masku a dýku)

Pokud máte návrh nebo žádost o nějaké jiné povolání, napište mi.


Životopis:

Měl by obsahovat nějaké informace, co postava dělala od rozpuštění královské osobní gardy, při vpádu Samaela do Londýna až po současnost. Jestli byly "zlí" nebo "hodní" nechám jen na Vás.

Příklad životopisu: " Po tom co se posledních několik z nás rozešlo, s cílem se až bude potřeba vrátit a opět pomáhat hájit spravedlost. Jsem se uchýlil do ústranní v jedné vesnici, několik desítek kilometrů od Londýna a přitom skoro u pobřeží. Chytal jsem tam ryby s osadníky vesničky, žil si v poklidu. Měl jsem svůj vlastní domeček, ve kterém se nacházela i má trénovací místnost, byly tam terče, figuríny, mnou vytvořené zbraně a podobně. Po večer jsem dlouho do noci procvičoval své dovednosti, abych nevyšel ze cviku. Na pobřeží byl klid a pohoda, jen do té doby, než přijela horda těch rádoby policistů a vypálily téměř všechny domy. Bránil jsem "svou" vesnici co to šlo, přežilo jen pár rodin, díky mě. Několika policajtům se podařilo utéci, ale většina padla a nejen mou rukou. Musely jsme všichni pryč, zabezpečil jsem svůj domek, který jako jeden z mála neshořel a vyrazily do Londýna. Kde jsem uviděl značku, naší značku a já věděl o co jde... "Zatím se přihlásily: hRDLA, Leneren, Norbi, Sanued, Nerevar a Lord Rade.
Kdo chce další hrát? Dodejte mi své přihlášky.;)

Přihlášení hráči a jejich přihlášky:

Upravil/a Diego dne 24.02.2013 21:33