Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co by jste na Skyrimu změnili

Přidal Andros dne 30.11.2011 12:42
#65

Tjn, to mě taky docela štve. Jdeš okolo jakýhokoliv npc a hned do tebe jede jeho osobní život. JE to dost nereálný. Když jdu po ulici, tak mě taky každej nezdraví a neříká, že chytl šíp do kolena. Bylo by dobrý, kdyby si tyhle výlevy nechali až po navázání konverzace a ne, že jen okolo nich projdeš.

Pak už mě docela otravuje hlas stejnýho dabéra. Ten kovář z riverwoodu má stejný hlas snad jako 100 dalších jiných npc. Třeba Bethesdě Skyrim vydělá tolik, že si najmou na příští hru víc dabérů.
Skyrim mi přijde špatně optimalizovaný. Takovej Fallout 3 mi na mým krámu šel bez jedinýho škubu a pádu. Skyrim sotva rozjedu na nejnižší rozlišení s nejnižšími detaily a stejně se to škube a dost padá. Snad to fixne nějakej ten patch.

Asi bych znova zavedl systém oblíbenosti (myslím, že ve hře není).
Související s tím bych trochu vylepšil systém reagování okolí. Je pěkný, že na mě lidi reagují, když jsem nemocný, nebo že mi někdy říkají ještěrko. NEbo když mám oblek cechu zlodějů, tak na mě taky stráže někdy jinak zareagují, ale prostě bych to trochu vylepšil. Když jsem třeba arcimág, nikdy jsem nic neukradl, nikoho nezabil, nosím arcimágovo roucho, tak by na mě měli pohlížet s respektem, místo toho si toho v mý guildě většina nevšimne, a to nemluvím o obyčejných lidech.

No jsou to takový maličkosti. Skyrim mám rád, ale docela bych si rád užil roleplay se vším všudy a bez sekání :D

Upravil/a Andros dne 30.11.2011 12:42