Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls Online

Přidal Sinitar dne 08.05.2012 21:26
#135

NoFiS napsal:
Navíc ty screenry sou strašny...už někdy někdo z vás viděl něco tomu podobny? Vážně se bojím že z toho udělají jenom alternativní wowko...už u skyrimu se tomu trochu přiblížili ale tohle bude totální...hodně se o TES bojím ...těšil sem se na elder scrolls online...doslova sem slintal,ale teď když to oznámili tak se bojím...vypadá to strašně. Doufejme že překopou všechno co ukázali,vymažou z toho prvky wowka,oblečky jak ze star wars a příšerky nad kteryma zůstává rozum stát a udělají NORMÁLNÍ MMO....což se nestane protože zenimax na tom chce jenom trhnout prachy...první TES co nebude z první osoby a půjde jenom v kolejích moderních MMO...kéž by alespoň bylo podobné guild wars 2 kde se zaplatí jednou a konec a hráč by měl hodně možností,to by hru drželo nad vodou,ale na tohle zenimax nemá


Jeden jediný screen z pre-alpha verzie hry je hnus ale ten má nulovú vypovedaciu hodnotu.

Definuj mi "Normální MMO" :) ? Prvky WoWka bohužel už dnes z MMO nevymažeš - jedine že by spravili niečo ako Guild Wars 2 - čo môže dopadnúť veľmi dobre alebo totálnym fiaskom. Ono určité spoločné znaky budú tie MMO mať vždy ale je blbosť to stále porovnávať z wowkom.

Tie poplatky ktoré tak neznášajú všetci sú najlepšou prevenciou pred otravnými retardovanými deckami, a 12 € mesačne mi ako nejaká veľmi zaťažujúca suma nepripadá.