Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls Online

Přidal Whirt dne 04.05.2012 17:27
#64

vtipoman napsal:
Hele,takže se asi schodneme na tom,že z TES tam bude jen název a pár překopaných divných postav že?Osobně nespnáším ve hrách tipu skyrim(i když u nějaké přefantazované hry to zas tak nevadí...) elfy jako ty vznešené-dokonalé-přírodní-přátelské stvoření.Na to je skyrim moc reálný.Copak by ve světě pána prstenů by vznešená jednotka která kdysi chránila císaře chtěla využít člověka s dračí krví na zničení dobrého draka,o kterém nic neví?Na skyrimu je reálnost i v brněních-všechny ženské mají takové ty normální brnění a chlapi taky,ne takové ty lehké hadříky,díky(kvůli?) kterým je chlapům vydět na svaly a ženskám na prsa... a údajně je mají ještě chránit...Jestli se tohle ujme,původní sérii to podle mě rozhodně nemá šanci zabít.
EDIT:zajímavé,že z těch co hlasovali ano,se ujal slova asi jen jeden neutrální...


Na začátku jsem byl tutově proti, ale teď si myslím, že ač tam budou určité změny kvůli tomu aby se to dalo prosadit mezi větší hráčtstvo, tak to díky tomu, že na tom pracují i chlapci z Bethesdy má nějakou šanci zachovat si původní lore... (Ale to jsou jen takové ty řeči, kdy člověk jen prosí, aby to tak bylo :) :|)

EDIT:
EDIT 2: ten trailer... ten je teda hodně akční.Ale vážně,spojení tří částí do kruhu by vymyslela i moje sestra... a ta hudba?To je snad vtip.


No tak takhle vypadá snad každej debut trailer, to tomu zase nemusíš zrovna vyčítat (viděl jsem i trailery s větším málem).... Ale ta hudba opravdu je snad vtip...

Upravil/a Whirt dne 04.05.2012 17:35