Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls Online

Přidal Whirt dne 03.05.2012 21:38
#4

Citace ZING, tak z toho děje mám smíšené pocity - příběh jak z Oblivionu... A tím že se to odehrává tisíc let před událostmi v Skyrimu je dobrý a zároveň špatný tah, to lore musí mít opravdu hodně proštudované a ni nic nesmí zapomenout...

Exkluzivitu získal magazín Game Informer, který slibuje bližší informace o hře v červnovém čísle. Zatím si ovšem budeme muset vystačit se strohou, leč líbivou obálkou.
Vývojem hry bylo pověřeno studio Zenimax Online, které dostalo nelehký úkol skloubit rozsáhlý svět plný života a dobrodružství s klasickými sociálními aspekty, jimiž se vyznačují současné onlinovky.
Děj gamesy se bude soustředit na snahu daedrického prince Molag Bala o vtažení Tamrielu do jeho démonického světa, čemuž budete muset zabránit. Již nyní nicméně fanoušci mohou zapomenout na přítomnost známých postav, neboť se titul odehrává zhruba tisíc let před událostmi ze Skyrim.
„Je to úžasné; konečně odhalit to, na čem jsme posledních několik let usilovně pracovali,“ prozradil pro časopis ředitel vývoje, Matt Firor, jenž se svého času podílel třebas na oblíbeném Dark Age of Camelot.
Pokud vám to nestačí a zvědavost vám nedá spát, už zítra prý GI zveřejní debutový screenshot a hlavně krátký teaser trailer.
The Elder Scrolls Online je naplánované na příští rok pro PC a Mac.