Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Vaš level a spec

Přidal Werewulf dne 14.11.2011 22:34
#27

Moje postava: bretonský mág
Specializace: vyvolávání, ničení, proměny a obnova

Magie obecně je velmi silná a při jejím uváženém používání skolí snad všechno. Na tužší potvory a skupiny mám kromě ničení navíc vyvolávání atronachů nebo oživování mrtvol. Pokud mě ničení omrzí, používám zesílenou kamennou kůži plus vyvolaného atronacha plus vyvolané jednoruční meče do obou rukou – tak proti jednomu dvěma málo odolným, ale rychlým protivníkům začne masakr a navíc dovednost Boj s jednoručními zbraněmi vystoupá nahoru velmi rychle. :-D Samozřejmě mě boj zblízka stojí hromadu zdraví, protože se nemůžu krýt, ale od toho mám léčivá kouzla. :-) Na mágy – bosse zase platí kulomet kouzel a rasová schopnost, případně u méně odolných čáryfuků boj s vyvolanými meči.

Výhody: Jednotlivci, skupiny padají po několika zásazích kouzly. Drak vcelku problém nepředstavuje.
Nevýhody: Zatím problémy s dwemerskými Centurion Spheres (v překladu dwemerskými koulemi), kteří jsou odolní na magii a navíc jsou dostatečně rychlí, aby mě zabili dříve než já je vyvolanými zbraněmi; celkem problémy s obry (je nutné je ustřílet z dálky); křehkost postavy vůči boji zblízka.

Zajímalo by mě, jak se s obry vypořádávají bojovníci nablízko, protože když obr udeří svým kyjem, tak je to pěkná herda.

Upravil/a Werewulf dne 17.11.2011 16:39