Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Oblíbená příšera

Přidal BadWolf dne 03.02.2012 12:59
#1

Tak když už tu jsou oblíbené questy, rasy a brnění, tak jsem se rozhodl založit tohle téma a doufám že někdo odpoví. Mě totiž strašně zajímá jaká je vaše oblíbená nestvůra, jelikož ty mě na hrách zajímají nejvíc (že jsou třeba Ledovcoví pavouci tak krásní a detailní? :)). Pokud budete hlasovat tak taky napište které monstrum konkrétně a proč.

Tak já mám oblíbené až na Vranice snad všechny. Mám rád Šavlozubé kočky a Mamuty protože pravěká zvěř je moje oblíbená (kdykoli když ve Skyrimu vařím se mi zbíhají sliny na Mamutí steak). Pak mám rád taky pavouky, Ledovcové přízraky a Trpasličí samohyby (divné slovo) které jsou tak steampunk (a taky jak se po zabití rozpadnou :)).

Nejradši mám ale Chaury. Když nějaké najdu hned jásám a než dojásám už jsem tuhej. Pro mě je fakt těžký je zabít (podle mě je to nejtěžší potvora ve hře a to mě ještě ani nenakazili tou nemocí), i Dračí kněz je lehčí. Ale to je právě hlavní důvod proč mám Chaury rád :). Navíc vypadají docela zajímavě a žijí na zajímavých místech.
Mojí sestře se taky líbí a vymyslela jednu teorii že Falmeři slouží Chaurům (kteří jsou archeologové) jako kopáči (Falmerská válečná sekera vypadá trochu jako krumpáč) v Dwemerských ruinách a za oplátku můžou z mrtvých Chaurů využívat chitin a brát si jejich vajíčka :D.

A teď mě napadlo co by se stalo kdyby se ze všech chauřích vajíček vylíhli Chaurové. Ať se jde Alduin bodnout, to by teprv byla apokalypsa :D