Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Tondulin
"Řekněme, že nemám reputaci nejpečlivějšího studenta. Asi si s ní nebudu úplně rozumět, koho taky ale zajímá fyzika." Usměju se a upustím ze svojí obyčejně chladné a nezainteresované pózy. "Mihara se zmínila, že jsi dost dobrý v karate, to mě zajímá podstatně víc. Máme teď nějaký čas než se ostatní nají, co takhle dát si nějakou přátelskou ukázku síly?" Usměju se na Rudého draka a schovám si svojí krabičku zpět do brašny.
 
Sarako
Tondulin:
,,Výborně." usmál se Kai ,,O sto jenů, že tě porazím v páce." sáhl do kapsy pro peněženku, vytáhl z ní stojenovou minci, položil jí na stůl a poté zavolal na Kannu: ,,Kanno, rád bych si tady s Chibou změřil síly, pomůžeš nám to odstartovat?"
,,Proč já?" otázala se bez zájmu Kanna.
,,Protože jsi nejhezčí holka ze třídy, a protože tu není nikdo jinej." odvětil Kai.
,,A co Tomona?" zeptala se Kanna tónem, jako by Kai nemohl říci jí.
,,Tomona se nepočítá, je věčně duchem mimo. No ták, budeš moci sledovat další vítězství Rudého draka a to z větší blízkosti, než z první řady." snažil se jí přemluvit Kai.
Kanna na chvíli zaváhala a pak kývla: ,,Dobrá, ale po zbytek dne mi dáš s podobnými hloupostmi pokoj."
,,Díky, Rudý drak je ti zavázán." poděkoval jí Kai a podíval se s úsměvem zpátky na tebe: ,,Připrav si sto jenů a zábava může začít. Nebo se mi snad hodláš vzdát bez boje?" přitom na něm bylo vidět, že tohle celé bere jako hru, a jakoby se těšil na to, že udělá dojem na svou spolužačku.
Kanna mezitím došla k tvé lavici.
(jelikož je tvá hodnota síly shodná s Kaiovou, budou muset rozhodnout kostky)

Aurelius:
Vydal jsi se společně s Asami a Kanjim školními chodbami a po schodech nahoru na střechu.

Z trojpodlažní školní budovy se ti naskytl výhled na město a moře za ním na jedné straně a na horské panoráma na straně druhé. Po kraji slunečním světlem zalité ploché střech byla něco přes metr vysoká zídka s občasnými nápisy upozorňující studenty, aby si na ní nesedali.
,,Támhle jsou Midori a Yuna." zvolal nadšeně Kanji a spolu s Asami jste zamířili rovnou ke dvojici dívek, které tu seděli na jedné z lavic a zrovna si vybalovali krabičky s obědy.

,,Kdopak je ten nový student?" optala se dívka s červenými vlasy.
,,To je Henry Duncan, ten nový výměnný student z Anglie." představil tě Kanji a potom se otočil k tobě: ,,Tohle je Yuna Tsukimiya, vůdkyně našeho školního klubu a ví o anime a manze snad úplně všechno, ..." Yuna se jen přátelsky usmála ,, ... a tohle je Midori Suzuhara, ráda čte mangu, sleduje anime a umí vytvářet úžasné kostýmy pro cosplay."
,,A-Ahoj." pozdravila Midori a zahleděla se na tebe: ,,Jsem ráda, že ses rozhodl přidat do našeho školního klubu. Doufám, že se tu u nás bude líbit."
,,Počkej Midori." zarazil jí Kanji ,,Henry se ještě nerozhodl, jestli se k našemu klubu přidá."
Midori se začervenala, jako by řekla něco, co neměla, sklopila zrak a pak řekla o něco tišeji: ,,To je škoda... vlastně, promiň Henry." přitom na ní bylo vidět, jakoby na chvíli zpanikařila.
Upravil/a Sarako dne 02.01.2021 22:31
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
„Pěkný výhled…“ konstatuji při pohledu na výhled, který se mi naskytne. Když mi Kanji představí ostatní členy klubu do něhož patří, včetně vedoucí, kývnu všem přítomným na pozdrav se slovy „Rád vás poznávám.“

„Eh… No jak říká Kanji. Ještě jsem se nerozhodl.“ přikývnu na Kanjiho slova, „Jsem tu první den… teprve se rozkoukávám, všechno je tu pro mě tak trošku nové.“ dodám, „Ale vážím si samozřejmě vašeho zájmu.“ přikývnu nanovo. „Nic se nestalo. Midori.“ poznamenám směrem k Midori.
 
Tondulin
Jen se budu usmívat nad sebevědomím Rudého Draka, pak napřáhnu ruku na lavici před sebe a pohlédnu mu zpříma do očí. "Hodně štěstí a síly." Zazubím se a pokusím se dát do toho všechno.
 
Sarako
Tondulin:
,,Ať vyhraje ten silnější." usmál se Kai a rovněž si připravil ruku na lavici.
Jakmile byli vaše ruce ve startovní pozici, Kanna položila svou ruku na ty vaše a začala s odpočítáváním: ,,Tři, ..." udělala dramatickou pauzu ,, ... dva, ..." další dramatická pauza ,, ... jedna, ..." ve vzduchu bylo cítit napětí ,, ... teď!" Kanna pustila vaše ruce. Zabral jsi a v tu chvíli jsi pocítil tvrdý odpor svého soupeře.
,,Ngh ... Vzdej to!" procedil mezi zuby Kai.
Kanna vás oba se zájmem sledovala, jako by nemohla uvěřit, že Kai našel mezi spolužáky rovného soupeře.
(tobě padlo 2 a Kaiovi 2 - zápolení pokračuje)
Cítíš, jak soupeř pln odhodlání svírá tvou ruku a snaží se ze všech sil. Postupně mu však začíná sil ubývat. pomalu tlačíš jeho ruku stále níž a níž, dokud se nedotkne desky lavice.
,,A máme tu vítěze!" zvolala s nadšením Kanna.
(padlo ti 5 a Kaiovi 1 - vítězíš)
,,Sílu máš, to se musí uznat." pronesl Kai zatímco si mnul zápěstí.
,,A tak končí příběh Rudého draka, neohroženého bojovníka poraženého záhadným cizincem." usmála s Kanna.
Kai dal oči v sloup, a pronesl ke Kanně: ,,To je toho, tak je Chiba silnější."
,,Hlavně, že jsi se předčasně chvástal dalším vítězstvím Rudého draka." dodala pobaveně Kanna, vrátila se zpět ke dvé lavici a začala si balit své věci.
Kai na ní jen mávl rukou a posunul svou část jenů směrem k tobě ,,Jsou tvoje. Jen o tom nemluv před Miharou, nebo někým ze studentského koncilu, nebo si nás oba zavolají do ředitelny. Ředitel Migami nesnáší sázky, nebo cokoliv, co zavání hazardem." prohrábl si rukou ve vlasech a pokračoval: ,,Jinak, do sportovního klubu nabíráme nové členy, takže kdybys měl zájem, pro takové jako jsi ty, tam máme místo."

Aurelius:
,,To jsem ráda. D-Děkuji." dostala ze sebe červenající se Midori.
Přisedli jste si na lavici k Yuně a Midori.
,,Nevěš hlavu Midori." usmála se Yuna ,,Asami k nám Henryho může dnes odpoledne přivést, aby si mohl vyzkoušet, jaké je to v našem klubu."
,,Jenže Mamka chtěla, abych dneska odpoledne provedla Henryho po okolí." odvětila Asami.
,,Takže dneska nemám počítat ani s tebou tebou Asami?" otázala se jí Yuna.
,,Nejspíš ne." odpověděla Asami ,,Nějakou dobu nám to zabere, a taky bych se chtěla připravit na čtvrteční test z Fyziky."
Neuniklo ti, že Midori zklamaně svěsila hlavu.
,,Nevadí, zítra je taky den a nemyslím si, že byste ty, Henry, nebo Kanji strávil úterní i středeční odpoledne jen šprtáním Fyziky." pronesla s úsměvem se Yuna.
,,To v mém případě nehrozí." prohodil Kanji poté, co spolkl sousto.
Asami jen zavrtěla hlavou a dodala: ,,Máš mě snad za Miharu, nebo někoho ze studentského koncilu?" přičemž se Kanji ani Yuna neudrželi a vybuchli smíchy.
,,Takže s tebou zítra počítám." dodala Yuna a podívala se na tebe: ,,A co ty Henry, přijdeš se zítra podívat do našeho školního klubu?"
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
„Jestli můžu, tak se přijdu podívat.“ odpovím Yuně zatímco si budu vybalovat jídlo, „Akorát jsem popravdě nikdy moc nečetl mangu ani nesledoval anime.“ přiznám, „Tvořit různé věci mě samozřejmě baví, ale nejsem si jistý jestli bych vám vůbec k něčemu byl… když se v těchto tématech příliš nevyznám.“ jakmile domluvím pustím se do jídla, abych nebyl hlady.
 
Tondulin
Upřímně se zasměju výměně názorů mezi Kaien a Kannou. Jakmile mi Kai podsune peníze pouze je posunu zpět před něj. "To si nech, budu radši, když mě na oplátku naučíš něco ze svého karate umění. Sílu sice mám, ale techniky opravdového bojového sportu příliš neovládám, jenom základy."
 
Sarako
Tondulin:
,,Pouhá ukázka několika technik nestačí. Když přijdeš odpoledne na školní hřiště, můžeš si zacvičit i s pár jedinci ze sportovního klubu, co se nebojí modřin. Ale bude to vyžadovat víc, než jednu lekci." usmál se Kai.
(Kaiův bonus za karate spočívá v tom, že si při rvačce hází dvakrát, a počítá si lepší výsledek)
Kai se zvedl se slovy:,,Každopádně, těch sto jenů pro mě nemá ve srovnání s Kanniným obdivem žádnou hodnotu. Nech si je pro štěstí." vyrazil pro svůj batoh, přičemž nechal oněch sto jenů ležet na tvé lavici. Hodil si svůj batoh na rameno, podíval se směrem k tobě ,,A jinak, po pauze máme Historii. Třetí patro, hned u schodů, stejně jako naše třída, jen v opačným křídle." a vyrazil ke dveřím ze třídy.

Aurelius:
,,Jestli jsi z Evropy, tak můžu pro začátek doporučit nějaké Isekai, třeba "The Rising Of The Shield Hero", nebo "Sword Art Online", nebo "Owerlord". Určitě máš doma v Anglii počítač a nějaké to RPGéčko ti přišlo pod ruku." konstatovala se zápalem Yuna, když jsi se pustil do jídla.
,,Nebo můžeš začít s Narutem." navrhl Kanji.
,,Na výběr toho je dost, od Anime zabývající se školní tématikou, až po ty hororové." dodala Yuna a vzala si sousto ze své krabičky s obědem.
,,Asami má doma dvě police Mangy. tak ti může dát přečíst něco z toho." prohodil Kanji poté, co spolkl další sousto.
,,Jenže většina toho, co mám, jsou spíš tituly zaměřené pro holky." odvětila mu Asami.
,,Říkal jsem něco, ne všechno." usmál se Kanji ,,Jinak jsme měli s Asami nápad podniknout v neděli s Henrym a se všema z našeho klubu společnej výlet po okolních památkách zakončenej u termálních pramenů."
,,Začal ses zajímat o památky, nebo nás chceš vidět v plavkách?" usmála se na něj Yuna.
Kanji na chvíli zaváhal a pak jen s úsměvem odvětil: ,,No, za koho mě máš. Bude to jen výlet skupinky kamarádů, co si vyrazili za kulturou a po památkách." a následně se otočil k tobě se slovy: ,,Viď Henry." s pohledem plným očekávání, že na jeho slova kývneš.
Upravil/a Sarako dne 03.01.2021 17:46
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Jak myslíš." Odpovím a převezmu si tedy peníze a uschovám do peněženky. "Už mě chtějí k plavcům a ke sportovcům, tak uvidíme kdo další ještě přijde s nabídkou." Celou cestu do třetího patra budu přemítat nad tím, ke kterému klubu bych se asi tak měl přidat.
 
Aurelius
„Samozřejmě.“ podpořím Kanjiho, „Chtěl bych se podívat na zdejší památky… protože přeci jen by to byla škoda nevyužít, když tu už jsem a škola je prozatím ještě volnější.“ dodám následně.
 
Sarako
Tondulin:
Když jsi procházel chodbou v třetím patře a už už jsi byl skoro u dveří do učebny historie, spatřil jsi Hanako. Šla rychlejším krokem, přičemž se smažila zakrývat svůj obličej. Mihla se kolem tebe, na chvíli se zastavila a podívala se na tebe, jako by chtěla něco říci. Jenže v sobě nenašla dost odvahy, sklopila hlavu a zamířila ke knihovně.

Aurelius:
,,Jen abyste nebyli zklamaný, kluci." usmála se Asami ,,Mamka říkala, že tam stojej lázně, a ty vřídla, co tam mají, jsou rozdělený ratanovejma zástěnama."
,,Jenže když půjdeme o něco výš, tak je tam i pár vřídel, kde se naplatí za vstup dovnitř, jen je tam menší problém s převlékáním." zareagovala na její slova Yuna.
,,Jak to myslíš?" podivila se Asami.
,,Nemají tam šatny." odvětila jí s úsměvem Yuna.
Asami znepokojivě zabořila pohled do země a prohlásila: ,,Tak až tam nahoru mě nedostanete."
,,Tak to si připrav nejmíň pět set jenů." usmála se Yuna.
,,Radši pět set jenů, než aby mě někdo viděl nahou." odvětila Asami.
,,Jasně, zdejší hory jsou určitě plné šmíráků čekajících na to, až tě uvidí nahou." vložil se do toho s úsměvem Kanji. Asami nad tím jen mávla rukou a bez jakéhokoliv komentáře pokračovala v jídle.

,,Jinak, další hodinu máme Historii. Není to sice nejzáživnější předmět, ale profesor Imamura je celkem v pohodě." prohodil po chvíli ticha Kanji.
,,To ano, ale jen do té chvíle, než se něco píše." dodala Midori.
,,Alespoň nebere všechno tak vážně jako profesorka Taniguchi." odvětil ji Kanji.
,,A co ty Henry, nebojíš se, že pro tebe bude japonská historie těžká? Na své škole jste probírali Historii z úplně jiné části světa." otázala se se zájmem Midori.
Upravil/a Sarako dne 04.01.2021 14:38
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
Jelikož mám ještě čas před začátkem hodiny, půjdu se podívat do knihovny za Hanako a pokud tam bude sama (v nějaké části myšleno) tak se k ní přiblížím se slovy. "Vypadalo to, že mi chceš něco říct, na chodbě."
Upravil/a Tondulin dne 04.01.2021 18:52
 
Aurelius
Zatímco budou diskutovat lázních, placení a problému s převlékán dojím svoji svačinu, „Obavy trošku mám.“ přiznám, když se mě Kanji zeptá na historii, „Ale snad to nějak zvládnu.“
 
Sarako
Tondulin:
Vstoupil jsi do knihovny ve snaze promluvit si s Hanako. Školní knihovna byla prostorná jako tři třídy a rozdělená do několika sekcí. Míjel jsi jeden regál s knihami za druhým.

Cestou sis všiml Dominiga a fialovovlasé dívky, jak si spolu jednu čtou jednu knihu. Ve chvíli, kdy tě dívka spatřila procházet, polekaně si odsedla a s pohledem zarytým do země dělala, jako by nic. Dominigo sebou pří její rychlé reakci taky škubl, ale potom co zjistil, že jsi to ty, naklonil se k ní a něco jí zašeptal, načež byla o poznání klidnější.

O dva regály knih dál jsi spatřil Hanako sedící u jednoho ze stolů jak si něco čte. Přišel jsi za ní a oslovil jsi jí.
Hanako na tebe chvíli vyděšeně koukala a pak ze sebe dostala: ,,Promiň j-já ..." sklopila hlavu a na chvíli se odmlčela ,, ... já jsem jen chtěla ... chtěla jsem ..."
,,Hanako tě chtěla požádat, abys něco neudělal Misuzu, nebo abys s Misuzu kvůli ní neuzavíral žádnou dohodu. Nechce, aby ses kvůli ní dostal zbytečně do problémů." zaslechl jsi za sebou Dominigův hlas ,,Mezi námi, Misuzu je jen rozmazlená mrcha z bohatý rodiny rodiny, co si myslí, že může všechno. Ráda využívá druhých a nepatří k těm, co by ctily nějaké dohody."
Hanako na jeho slova jen přikývla, podívala se na tebe a dodala: ,,J-Já jen nechci, aby si tě někdo dobíral, nebo ... nebo tě vyloučili kvůli mě."
,,Yuri, počkáš tu chvíli s Hanako?" zeptal se Dominigo dívky s fialovými vlasy, která k vám přišla chvíli po něm.
Yuri jen přikývla a posadila se vedle Hanako.
Potom se Dominigo podíval na tebe: ,,Mohli bychom jít kousek stranou a promluvit si?"

Aurelius:
,,Přinejhorším se můžeš sejít s Miharou a nechat si od ní všechno vysvětlit." konstatoval s úsměvem Kanji.
,,Znáš Miharu?" zadívala se Asami na Kanjiho ,,Bude potom zase hrozně důležitá."
,,To máš pravdu, ale vysvětlování učiva jí jde." připomenul Kanji.
,,Snad nechceš říct, že ses od ní nechal doučovat?" otázala se Asami.
,,Jenom matiku." zazubil se Kanji a nervózně se prohrábl ve vlasech.

,,No nic, já a Midori už pomalu půjdeme." prohlásila Yuna a sbalila si svou krabičku na oběd.
,,Vždyť máme ještě přes čtvrt hodiny." podivila se Midori.
,,Midori má pravdu, není kam spěchat." přitakala Asami.
,,Tak půjdu sama. Chci si ještě před hodinou projít slovíčka z Angličtiny." odvětila jí Yuna.
,,A nemohl bych tě doprovodit já?" nabídl se Kanji.
Yuna jen nechápavě pokrčila rameny.
,,No tak, cestou bych s tebou chtěl ještě něco probrat." pokračoval Kanji.
,,Tak dobře." přikývla Yuna a za vášnivého debatování o čemsi s Kanjim, vyrazili ke schodišti vedoucímu ze střechy do budovy.
Asami si s Midori vyměnily nechápavé pohledy a když si Asami všimla jak Kanji podržel Yuně dveře, nahlas se podivila: ,,Že by se nám z Kanjiho stával džentlmen?"
,,Nebo se mu Yuna líbí." konstatoval se zasněným výrazem Midori.
Na školní střeše jste zůstali už jen vy tři a nějaká zelenovlasá dívka stojící u zídky zahleděná do dalekých kopců.

,,Je to u nás v Japonsku o hodně jiné, než u vás v Anglii?" prolomila Midori svou otázkou krátkou chvíli ticha.
Upravil/a Sarako dne 04.01.2021 22:15
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Nemusíš se mě bát a ani se o mě bát Hanako, do mě se jen tak někdo navážet nebude." Pouze chladně odvětím a budu následovat Dominiga. Až se dostatečně vzdálíme zareaguji ještě na jeho slova. "Nejsem úplně tupý, je mi jasné, že Misuzu není někdo komu by se dalo věřit. Upřímně, nepouštím se s ní do křížku ani kvůli Hanako nebo vám, jen nesnáším tyhle namyšlené pipky, nic víc nic míň."
 
Aurelius
„Myslím, že jo… ale já většinu svého dětství strávil mimo velká města a převážně na venkově. A ještě jsem toho popravdě z Japonska příliš neviděl.“ odpovím Midori na její otázku, „Jsou všechny kluby tak přátelský jako ten váš?“ zeptám se.
Upravil/a Aurelius dne 04.01.2021 22:23
 
Sarako
Tondulin:
,,Jenom jsem tlumočil, co měla Hanako na mysli." odvětil s úsměvem Dominigo a pokračoval: ,,Hanako dělá problém bavit se s ostatními, protože většina z těch, co se s ní kdy bavili, si jí jen dobírali za to, jak vypadá. Její rodiče zemřeli při požáru, když jí byla malá. Žije na studentské koleji, její prarodiče žijí na druhém konci Japonska a na škole není moc studentů, kteří by se za ní postavili bez obav o svou pověst." udělal dramatickou pauzu ,,Nechci, aby to vyznělo, jako kázání. Sám jsem byl někým, kdo kvůli snaze zaujmout ostatní založil klub, kterej se přes všechny mý snahy změnil v sektu. Když jsem odešel od Hledačů nadpřirozena, snažil jsem se najít pár jedinců, které bych dokázal zaujmout, jenže jsem potkal Yuri a tak nějak skončila i má cesta za obdivem ostatních tady v knihovně." zhluboka se nadechl a pak dodal: ,,Jestli chceš, aby s tebou byla Hanako přístupná k nějaké konverzaci, dej jí vědět, že ti není lhostejná tím, že se za ní postavíš, až bude třeba. Po tom, čím si v životě prošla, je docela těžké získat si její důvěru."

Aurelius:
,,Většina školních klubů hledá nové členy, ale zkus se přidat k Vyvoleným, nebo k Róninům. Pokud nejsi z bohatý rodiny, nebo netoužíš skákat, jak Kirara píská, tak nemáš u Vyvolených šanci. U Róninů zase mají pitomý přijímací rituál. Buď ti dají za úkol někoho dát někomu pořádnou lekci, odemknout co nejvíc cizích skříněk v šatně, nebo se vloupat do sborovny a něco odtamtud přinést." odvětila Midori.
,,No a Hledače nadpřirozena bych ti taky nedoporučila." vložila se do toho Asami ,,Od té doby, co je vede Makoto, se při vstupu skládá krevní přísaha. Říznou tě do prstu a tvou krev obětují vládci temnot. Nevím, jak to funguje, ale nejspíš se s tebou stane to samé, co s Tomonou, nebo s ostatními z jejich klubu."
,,Dej s tím pokoj Asami." přerušila jí Midori ,,Tomona byla divná už předtím."
,,Já jen říkám, co jsem o nich slyšela." stála si za svým Asami.
Midori nad Asaminými slovy mávla rukou a spustila: ,,Každopádně, Kanji je v našem klubu jediný kluk, jenže se většinou motá kolem Yuny. Tvoje přítomnost by to mohla trochu oživit."
Upravil/a Sarako dne 05.01.2021 12:31
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Slyšel jsi, co jsem říkal? Nesnažím se na nikoho dělat dojem." Řeknu uraženým hlasem, jak kdyby se mě Dominigova slova dotkli. "Jestli mi nemáš jak pomoci s těma bohatýma šlapkama, pak se nemáme o čem bavit." Vrátím se k svému obvyklému ledovému klidu a počkám na jeho reakci.
 
Aurelius
„Myslím, že trýznění ostatních ve svém okolí a dělání jim jakýchkoliv naschválu není má silná parketa.“ konstatuji poté co si vyslechnu něco málo o ostatních klubech, „A ty hledači nadpřirozena zní dost okultisticky, krvavá přísaha… to už je úplně mimo mě.“ usměju se, „Aha. Promyslím to a dám vám vědět nebojte, ale zatím vypadáte nejperspektivněji. Líbí se mi vaše snaha tvořit nové věci, vyrábět si své kostýmy, figurky.“ kouknu na Asami, „To zní mnohem lépe než klub zbohatlíků, průšvihářů a řezačů do prstů.“
 
Sarako
Tondulin:
Dominigo chvíli mlčel. Vypadalo to, že váhá, jestli má říct víc, a pak jen pronesl: ,,Možná jsi mě jen nepochopil správně. Chtěl jsem jen, aby ses pokusil být Hanako oporou. To je vše." a bez dalšího slova se vydal zpět ke dvojici dívek.

Aurelius:
,,Výborně!" zaradovala se Midori ,,Jestli nemáš obě ruce levé a najdeš si po škole chvíli času na zhlédnutí pár sérií Anime, ujišťuji tě, že se ti u nás bude líbit."
,,Midori, Midori, Midori." zakroutila hlavou Asami.
,,No tak Asami, Kanji má zájem jen o Yunu a my jsme pro něj až na druhým místě." nenechala se odbýt Midori.
,,Yuna náš klub vede, to proto je k ní Kanji nejpozornější. To dá rozum." stála si za svým Asami.

U dveří na střechu se objevil Kanji. Asami s Midori si jen vyměnili pohledy.
,,Tak se ho zeptej?" zašeptala zvědavě Midori k Asami.
,,A proč se ho nezeptáš ty?" otázala se jí potichu Asami.
,,Ty s ním chodíš do třídy." odvětila Midori.

Když však Kanji přišel blíž, obě dívky utichli, a dělali jako by nic.
,,Uteklo mi něco, když jsem tady nebyl?" otázal nechápavě se Kanji a střídavě se podíval na Asami s Midori.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 2 21.12.2020 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2254 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5479 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3527 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2958 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9721 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4653 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5600 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist