Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Tondulin
"Jsi nějak moc soutěživý Kaii. Kdyby to byla další páka tak si klidně vsadím, ale v běhu si proti tobě nevěřím, nepůjdu do předem prohrané sázky." Usměju se a připravím se na start.
 
Aurelius
„Škoda…“ povzdechnu si smutně, „A není jen možné…“ nakonec slova polknu, „To je hloupost.“ mávnu rukou a kouknu na Asami, „Ponechám to na tobě. Vyznáš se tu víc a líp posoudíš co bude lepší.“
 
Sarako
Tondulin:
,,Škoda." utrousil zklamaně Kai a připravil se ke startu.
Karen se na něj jen usmála: ,,Vidíš, ne každý má potřebu si pořád něco dokazovat."
,,Právě jsi ranila moje city." pronesl na její slova Kai.
,,Neříkej, to samé už jsem slyšela, když jsem dala přednost Koutovi před tebou." odvětila mu s úsměvem Karen.

Než jí však Kai stihl nějak oponovat, začal Noboru s odpočítáváním: ,,Šest, pět, čtyři, tři, dva jedna. Start!" poté zmáčkl na hodinkách stopky a dal se do běhu spolu s ostatními, včetně tebe.
První kolečko jsi držel tempo s ostatními. V průběhu druhého kolečka jsi byl ještě ostatním v závěsu a v průběhu třetího kolečka se ti ostatní začali vzdalovat, ale i tak jsi to nevzdával. V průběhu čtvrtého okruhu tě předběhl Noboru a v průvěhu dalšího okruhu tě předběhli Kouta s Karen, kteří se přitom spolu o něčem bavili a o chvíli později tě předběhl i Kai, který se s těma dvěma snažil držet tempo, ale bylo vidět, jak se mu pomalu začínají ztrácet. (Tvá výdrž má hodnotu 3, Kai má výdrž 4 a ostatní mají výdrž 5)

Chvíli potom co jsi dokončil páté kolečko, se za tebou ozval Noborův hlas: ,,Dobrý, končíme!" a než jsi popadl dech, došel k tobě a spustil: ,,Nebylo to špatný. Jsou tací, kteří se začnou šourat po pěti minutách. Alespoň je vidět, že máš zdravý plíce, kuřáci jsou zadýchaní už po prvním kolečku."

Aurelius:
Asami jen přikývla a vyrazila s tebou nejbližší cestou k obchodní čtvrti.

Po deseti minutách jste dorazili do široké ulice lemované obchody po obou stranách. Nechyběli zde ani jídelny a restaurace. Asami tě postupně provedla skoro celou obchodní čtvrtí, přičemž se zaměřila na obchody s potravinami, školními potřebami a knihkupectví. Nezapomněla ti ukázat i menší obchůdek s modelářskými potřebami a doporučit i jednu z jídelen.

Nakonec se na chvíli zastavila u jednoho z obchodů s dámskou módou a bylo na ní vidět, že vzpomíná ,,Tak tady ještě donedávna dělala mamka vedoucí. Od doby, co tátu povýšili a jezdí na dlouhé zahraniční cesty, pracuje mamka spíš příležitostně jako návrhářka obleků. Otec má na starosti udržování kontaktů se zahraniční klientelou a jelikož usoudil, že znalost Angličtiny je důležitá, tak zajistil bráchovi ten výměnný pobyt."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
„Aha. Od ní jsi podědila zálibu v tvoření nejrůznějších věcí?“ zeptám se zatímco si budu krátce prohlížet obchod na který Asami poukázala, „Můj táta také dělá v nadnárodní společnosti.“
 
Tondulin
"Říkal jsem, že nejsem žádný běžec." Odpovím, zatímco budu rozdýchávat to, že jsem málem vyflusnul plíce.
 
Sarako
Tondulin:
,,Stačí denně pravidelně cvičit a brzo budeš mít kondičku jako my." odvětil na tvá slova Noboru ,,Jinak když sis byl pro převlečení, Kai říkal něco o lekci Karate. Bude to tady na hřišti." pokynul rukou ke hřišti které po většině obvodu lemovala běžecká trať ,,Já si dám ještě pár koleček a možná se k vám potom připojím." a po těchto slovech se Noboru dal do pozvolnějšího běhu.

Jakmile jsi byl rozdýchaný, přesunul jsi se za Kaiem a ostatními na hřiště.
,,Vypadá to, že těch deset minut běhu Noboruovi asi nestačilo." usmál se Kai, když jsi dorazil na hřiště ,,Takže ho necháme trénovat na maraton a začneme bez něj."
,,Bezva, už se nemůžu dočkat!" zjásala Karen ,,Co to bude tentokrát."
,,Procvičíme si základní údery a bloky. Pro tebe to bude možná jen opakování, ale pro Chibu to bude nové."[/i] odvětil jí Kai a začal s vysvětlováním základního postole a úderů ...

Zatímco jste s Kaiem cvičili správné provedení úderů a bloků čas klubových aktivit se pomalu chýlil ke konci.
..Myslím že to pro dnešek stačilo." poznamenal Kai a všichni jste se pomalu vypravili k šatnám.
(u šaten jsou sice sprchy, ale ty u sebe nemáš žádnou osušku)

Aurelius:
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/_files/200000120-e6e4de6e4f/700/Asami%20001.png
,,Nejspíš ano." přikývla Asami ,,Když táta poznal mojí mámu, pracovala jako módní návrhářka. Z práce odešla, protože se jí narodil můj brácha a o rok později jsem se jí narodila i já. Když jsme začali chodit do školy, bylo její místo návrhářky už obsazené, tak vzala na doporučení jedné bývalé kolegyně místo vedoucí v tomhle obchodě. Po škole jsme sem za ní občas chodili." na chvíli se odmlčela a pak pokračovala: ,,Sice mi většinu oblečení co mám sehnala mamka, o módu se moc nezajímám a do Mangy mě zasvětil brácha, ale s tou zálibou v tvoření nových věcí máš nejspíš pravdu." Asami se podívala na mobil, dodala: ,,Asi by jme měli jít. Od chvíle, co jsme opustili školu, už uběhl nějaký čas." a pomalu se vydala pryč z obchodní čtvrti.

,,Zdědil jsi svůj talent pro tvoření nových věcí taky po někom z rodiny, nebo jsi ho v sobě objevil ve škole, nebo jen náhodou?" zeptala se zvědavě Asami cestou k autobusové zastávce.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Docela jsme si dali do nosu. Nemáte někdo náhodou osušku navíc? Přišel jsem dneska do školy trochu na lehko." Zeptám se zatímco budete na cestě zpět. Pokud nikdo nebude mít ručník na půjčení, prostě to holt budu muset přežít a pouze se převléknu zpět do svého oblečení.
 
Aurelius
„Myslím si, že jsem ho také podědil.“ přikývnu, „Škola a dobrý kolektiv pak už jen posiloval zájem.“ dodám, „Co největšího nebo nejrozsáhlejšího jsi vlastně vytvořila?“
 
Sarako
Tondulin:
,,Ne, nemám." odvětil Noboru a podíval se pohledem po ostatních.
,,Já taky ne." zakroutil hlavou Kouta.
,,Ani já ne." zareagoval Kai.
Karen se jen usmála: ,,Myslím, že to budeš muset risknout a doufat, že nepotkáš některou z dívek, co jsi měl v plánu pozvat na rande."

Pomalu jsi dorazil s ostatními chlapci do šatny. Skříňka nevykazovala žádné známky toho, že by se někdo pokoušel dostat dovnitř. Odemkl jsi jí a převlékl ses.
,,Tak zejtra." rozloučil se s tebou Kai, když odcházel ke sprchám, které se nacházeli hned ve vedlejší místnosti.
,,Tak zase někdy." prohodil Noboru na rozloučenou, zatímco se Kouta rozloučil mávnutím ruky.

Aurelius:
Pomalu jste došli k autobusové zastávce.
,,Jak se to vezme." usmála se Asami ,,Za nejrozsáhlejší bych mohla považovat figurky postav z herní série "The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel", ale když vezmu v potaz čas na výrobu jedné figurky, tak mi nejvíc času na vytvoření zabral Ainz Ooal Gown z anime Owerlord. Tahle figurka byl sice nápad Kanjiho, ale zvládla jsem to." Asami na chvíli zaváhala a po krátké odmlce pokračovala: ,,Občas se v našem klubu snažíme o cosplay. Týden jsem se snažila o postavu Aqua z anime KonoSuba. Všechno, včetně sebemenších detailů a paruky bylo perfektní, až na sukni. Ta prý byla podle ostatních členů klubu moc dlouhá. V naší klubovně by měli být i nějaké fotky."

Zanedlouho dorazil na zastávku váš autobus. Nastoupili jste a autobus pokračoval ve své jízdě. Asami si sedla na volné místo, vytáhla z kapsy mobilní telefon a začala psát odpověď na smsku, která jí nejspíš před chvílí přišla.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
Odvětím také pouze mávnutím ruky stejně jako Kouta, pobalím si všechny svoje věci, pustím si nějakou evropskou EDM hudbu do sluchátek a vydám se na svůj domluvený sraz s Henrym.
 
Aurelius
V průběhu Asamina vypravování ohledně jejích výrobků budu se zájmem kývat hlavou a poslouchat, přičemž se budu snažit nedat najevo, že si pod jednotlivými názvy příliš představit nedovedu. „To nevadí. Sukni jde upravit vždycky, ne? Hlavní je, že všechno zbylé bylo perfektní.“ Řeknu nakonec, předtím, než nastoupíme do autobusu. V autobusu prozatím mlčet a sledovat dění z okna.
 
Sarako
Tondulin:
Opustil jsi šatnu a za poslechu hudby ze sluchátek, jsi vyrazil na místo, kde ses chtěl setkat s Henrym.
Když jsi však dorazil na místo, Henryho jsi nikde nespatřil. Zato tvou pozornost upoutala pětice kluků, jak pokuřují před školou cigarety. Mezi onou pěticí se nacházel i tvůj spolužák Kazou, který, jen co tě spatřil, se naklonil k jednomu z oněch delikventů a něco mu zašeptal do ucha.

Aurelius:
Asami odepsala na smsku, usmála se: ,,To byla jen Midori." potom chvíli ve svém mobilu něco hledala a pak ti na něm ukázala obrázek ...

obrázek

... abys získal představu o postavě, kterou se svým cosplayem snažila ztvárnit a poté dodala: ,,Tu sukni bych zakrátit mohla, ale asi bych potom strhávala moc nechtěné pozornosti, takže bych v sobě asi nedokázala najít dost odvahy, vzít si to na sebe."

Netrvalo dlouho a autobus dorazil do zastávky, kde jste vystoupili a následně pokračovali deset minut pěšky k tradičnímu domu rodiny Kawano, kde vás hned uvítala Asamina matka skrze otevřené dveře do kuchyně, jakmile jste stanuli na onom pomyslném nádvoří: ,,Ahoj zlatíčko." usmála se na Asami a pokračovala ve vaření.
,,Ahoj mami." odvětila jí s úsměvem Asami.
,,Ahoj Henry." přivítala tě Asamina matka Rinne a následně se tě zeptala: ,,Tak jaký byl tvůj první den v nové škole? Představila ti Asami své kamarády a ukázala ti alespoň trochu okolí?" aniž by odešla od plotny.
,,Kamarády i okolí jsem Henrymu ukázala mami." zareagovala pohotově Asami, jako by už očekávala, že se tě právě na tohle bude její matka vyptávat.
,,Výborně zlatíčko, ale myslím, že by nám to mohl Henry povědět sám." usmála se Rinne a podívala se na tebe, jako by očekávala, že bys jí mohl sdělit své pocity z prvního dne v nové škole.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
Delikventům nebudu věnovat moc pozornosti a zkusím pár minut ještě počkat na Henryho. "Tak kde je ten smrad? Měl jsem mu radši jednu fláknout."
 
Aurelius
„To chápu.“ přikývnu poté co mi Asami ukáže fotku, „Teď se spíš divím, že tu délku kritizovali ostatní, hlavně zbylé holky.“ zasměju se.

Poté co se z výletu vrátíme domů a začne se Asamina mamka vyptávat a Asami zareaguje dříve než já, podpořím její slova kýváním hlavy, „Ano. Asami mě seznámila se svými kamarády, ukázala mi okolí…“ zopakuji její slova, „Snad dobrý.“ pokrčím rameny, „Byl to první den na nové škole, ještě musím vstřebat všechno nové. A také se podívat na historii, abych v ní neplaval.“ usměju se.

 
Sarako
Tondulin:
Pár minut uplynulo a Henry nikde.

Jeden z hloučku pokuřujících studentů típl nedopalek cigarety o stěnu a následovaný Kazouem a ještě jedním z nich vyrazil směrem k tobě se slovy ,,Tak ty jsi ten jeden z těch novejch, že?"
,,Říkal jsem, že je to von, Keisuke" utrousil Kazou.
Keisuke však zvedl ruku na znamení Kazouovi, že má mlčet a pokračoval: ,,Docela by mě zajímalo, na koho tu čekáš. Řekneš mi to, nebo ne?"

Aurelius:
,,To ráda slyším." usmála se po tvých slovech Rinne a pokračovala ve vaření ,,A tu Historii s tebou může ještě teď před večeří projít Asami, viď zlatíčko."
,,Jasně mami." odpověděla jí nepříliš nadšeně Asami a pokynula ti hlavou abys jí následoval.
,,Večeř bude asi za hodinku, takže na učení máte dost času." poznamenala Rinne, zatímco jsi následoval Asami, která tě vedla ke svému pokoji.

Když Asami otevřela dveře do svého pokoje, spatřil jsi nízkou postel na které bylo několik plyšáků, které jsi identifikoval jako pokémony, dvojice vitrín se spoustou postaviček z nejrůznějších anime, skříň a psací stůl na kterém byla rozestavěná figurka, barvy, drátky, kleště a vykrajovátka nejrůznějších tvarů.
,,Kdyby se tě na tohle ptala Misusu nebo některá z jejích připitomělých kamarádek, tak jsi tu nikdy nebyl." utrousila potichu Asami, zatímco se dala do sklízení rozestavěné figurka a veškerého dalšího náčiní, aby si uvolnila psací stůl a měli jste se kde učit a po chvíli dodala: ,,Jinak, jak se divil, ohledně té kritiky sukně, tak počkej až zítra poznáš Midori. Ona Cosplayem doslova žije. Když ztvárňuje některou z postav, snaží se chovat i vystupovat, jako ona." Asami uklidila poslední z věcí, co měla na psacím stole, do šuplíku a s úsměvem si připravila na stůl sešit a učebnici Historie ,,A rychlokurz Historie může začít, ať má mamka radost."
(Pokud se rozhodneš následující hodinu věnovat studiu s Asami, budeš mít v následující hodině Historie bonus +2, budeš-li zkoušen. Jestli se rozhodneš pro studium s Asami, je jen na tobě.)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Na takovýho hubeňoura z Anglie. Henry se jmenuje neviděli jste ho? Máme spolu nějaký nevyřízený účty." Odpovím jak když mimoděk a bude se spíše rozhlížet kolem, jako bych Henryho pořád hledal.
 
Aurelius
„Neboj se. Neřeknu ani slovo.“ odpovím tiše na Asaminu reakci poté co vstoupím do jejího pokoje a očima si prohlédnu její pokoj. „Aha.“ usměji se, „To jsem nevěděl, že je Midori až takhle zapálená. Přišla mi taková… dost no nervózní, nebo nevím.“ pokrčím rameny, pomalu dojdu až ke stolu, kde uvolnila Asami místo. „Nevěděl jsem co úplně odpovědět tvé mamce, proto jsem tu historii zmínil.“ přiznám, „Ale jestli mi s ní pomůžeš a nebude tě to nějak obtěžovat nebo zdržovat od tvých plánů, můžeme se do toho pustit.“ přikývnu souhlasně.
 
Sarako
Tondulin:
,,Podle toho, co Reiji zaslechl na chodbě, ..." pokynul přitom Keisuke rukou k nejmenšímu z nich, který stále stranou pokuřoval svou cigaretu ,, ... tak nejspíš shání s tou nerdkou dárky pro Misuzu a ty další dvě Kirařiny patolízalky, takže na něj čekáš marně. Ale jestli bys měl zájem, mohl by si přijít na pár jenů. A můžu ti zaručit, že to bude větší zábava, než běhat pořád dokola na školním hřišti."
,,Jó, od doby, co Keisuke dostal k vosumnáctejm narozkám auto, tak ..." spustil poslední z pětice, típl nedopalek a vyrazil k vám, jenže Keisuke ho umlčel pozdvihnutím ruky, stejně jako předtím Kazoua.
,,Nemusí přeci vědět všechno Shigeru." odvětil na jeho slova Keisuke a opět se podíval na tebe: ,,Tak co, máš odvahu přijít si pár kreditů a trocbu se přitom pobavit, nebo ne?"

Aurelius:
,,To víš, že ne. Stejně jsem se na ní chtěla podívat." usmála se Asami ,,Jen mě občas štve, že mi většinu mýho života organizuje mamka. Vezmi si židli z jídelny a můžeme začít."
Došel jsi do přes pomyslné nádvoří se vzrostlou sakurou do jídelny pro židli. Asamina matka si tě cestou všimla, jen se mile usmála a pokračovala ve vaření. Donesl jsi židli do pokoje, posadil se k psacímu stolu vedle Asami a začali jste se společným hodinovým studiem Historie. (Bonus +2 k inteligenci, pro tebe, i pro Asami, bude-li ctít profesor Imamura v následující dvouhodinovce Historie zkoušet někoho z vás.)
Nastalé probírání Historie přerušilo volání Asaminy matky: ,,Pojďte se najíst! Večeře je na stole."
,,Tak to by bylo k Historii." pronesla Asami, na chvíli zaváhala a pak se tě zeptala: ,,Budeš se ještě po večeři chtít podívat na látku z Fyziky, ze které se bude psát ve čtvrtek test? Že by jsme se na to mohli podívat spolu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Záleží o co jde, nemám extra moc času, musím ještě najít toho smrada, něco mi dluží." Teprve teď se podívám Keisukemu zpříma do očí a budu mu věnovat svoji plnou pozornost.
 
Sarako
Tondulin:
,,Nejdřív se budeš muset osvědčit." ušklíbl se Keisuke ,,Stačí, když zvalchuješ ksicht jednomu usmrkanci, kterej by měl za chvíli vylízt ze školy, abys nám předvedl, že na to máš. Pak tě teprve můžeme zasvětit do něčeho většího. Ta prácička bude obnášet chvilku cesty autem na kraj města, ale jenů z toho bude dost pro všechny. Tak co, jdeš do toho, nebo ne?"

Aurelius:
,,To víš, že ne. Stejně jsem se na ní chtěla podívat." usmála se Asami ,,Jen mě občas štve, že mi většinu mýho života organizuje mamka. Vezmi si židli z jídelny a můžeme začít."
Došel jsi do přes pomyslné nádvoří se vzrostlou sakurou do jídelny pro židli. Asamina matka si tě cestou všimla, jen se mile usmála a pokračovala ve vaření. Donesl jsi židli do pokoje, posadil se k psacímu stolu vedle Asami a začali jste se společným hodinovým studiem Historie. (Bonus +2 k inteligenci, pro tebe, i pro Asami, bude-li ctít profesor Imamura v následující dvouhodinovce Historie zkoušet někoho z vás.)
Nastalé probírání Historie přerušilo volání Asaminy matky: ,,Pojďte se najíst! Večeře je na stole."
,,Tak to by bylo k Historii." pronesla Asami, na chvíli zaváhala a pak se tě zeptala: ,,Budeš se ještě po večeři chtít podívat na látku z Fyziky, ze které se bude psát ve čtvrtek test? Že by jsme se na to mohli podívat spolu."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 2 21.12.2020 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2271 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5495 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3540 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2971 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9738 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5389 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4684 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4660 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5618 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist