Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Beyond Skyrim
Johnyprosnb
Nový rok, nový sever. Tým Beyond Skyrim představuje první upoutávku hratelné demoverze z projektu Morrowind: The Star-Wounded East. V demoverzi navštívíte ostrov Bleakrock Isle a souostroví Sheogorad. Čekají vás nadabované questy, nové dungeony, lokace, předměty, hudba, ....

Beyond Skyrim: Morrowind - The New North
 
scorpioncz
Už dlouho jsem na nic nebyl tak nahypovanej ... jak na tohle Grin Dokonce jsem rozehrál znova skyrim a leveluju si postavu ... sakra to vypadá dobře Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Johnyprosnb
Jak už jsem psal dříve, v hratelné demoverzi pod názvem New North z dílny Morrowind: The Star-Wounded East navštívíme oblasti jako je soustroví Sheogorad, které jste mohli navštívit v TES III: Morrowind, nebo ostrov Bleakrock Isles, který se objevil v TES: Online. V traileru jsme mohli vidět vesničku Dagon Fel, pevnost Rotheran, dwemérskou zřiceninu Mzuleft, ....
Doporučuji kouknout na můj odkaz na galerii screenshotů z upoutávky s názvy oblastí včetně 2 map (jedna od Beyond Skyrim týmu a druhá z TES III: Morrowind) a kdo bude chtít, může si přečist článek na Games.cz (Tiscali Games).

Galerie: https://imgur.com...
Odkaz na článek: https://games.tis...ndu-322501
 
Johnyprosnb
Dnes se na Facebooku objevil odkaz na song Black Star od Alexe Katany, který skládá hudbu pro Beyond Skyrim: Three Kingdoms. Soundtracky k jednotlivým projektům, najdete v prvním příspěvku. Pokusil jsem dát dohromady pár screenshotů, je možné, že už jste některé viděli.

Screenshoty: https://imgur.com...
Black Star:https://soundclou...wk_EAJDnlg
 
Johnyprosnb
Leden patřil k těm obsahově slabším měsícům, snad se to v únoru změní. Dnes jsem přidal pár snímku z High Rocku, z cest podél pobřeží Vermeir a pár concept art snímků pro Roscrea.

High Rock: https://imgur.com...
Roscrea: https://imgur.com...
 
Johnyprosnb
Skladba Winds of the North od Jani Rantanen, která bude k poslechu v Beyond Skyrim: Expedition to Atmora.
YouTube Video
 
Johnyprosnb
Dnes přidávám odkaz na menší ukázku Velothi Tomb Tilesetu a Dunmer Stronghold Tilesetu pro Morrowind: The Star-Wounded East.
https://www.artst...ork/gJPAYG
https://www.artst...ork/Ka1nGy
Upravil/a Johnyprosnb dne 17.02.2019 17:27
 
Johnyprosnb
Dnes přidávám ukázku nového druhu vlka. Jedná se o sněžného vlka (snow wolf), který pochází ze severní části provincie High Rock, má podobný název jako ledový vlk (ice wolf) ze Skyrimu, ale jinak to je úplně jiný tvor, který využíva ledovou magii k útoku i k sebeobraně.

Snow wolf

Upravil/a Johnyprosnb dne 08.02.2019 22:13
 
Johnyprosnb
Dnes tu máme shrnutí informací za měsíc leden.

https://imgur.com...mG#ntUlWpE
 
Johnyprosnb
Dnes se podíváme do regionu Northmoor ležícím mezi městy Camlorn a Glenumbra v provincii High Rock, kde se nachází i stejnojmenné město, které spadá pod nadvladu Daggerfallu.

Oblast Northmoor

Upravil/a Johnyprosnb dne 01.03.2019 18:26
 
Johnyprosnb
Novinky skoro žádné, ale i tak se snážím občas něco přidat. Dnes přidávám politickou mapu Tamrielu (Beyond Skyrim) ze 4 éry roku 201 a snímek z Longhouse of Thurin, Chief of the Bear Cult (přeložil bych to asi jako "velký dům Thurina, vůdce medvědího kmene" ).

Politická mapa

Longhouse of Thurin, Chief of the Bear Cult

Upravil/a Johnyprosnb dne 01.03.2019 18:49
 
scorpioncz
Ani nevíš, jak jsem rád, že to tu postuješ Grin Díky moc Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Johnyprosnb
Včera byl vydán další informační update, tentokrát za měsíc únor. Jak můžete vidět, tak práce probíhají na všech projektech, jenom trošku zamrzí absence snímku a informací z Hammerfellu, který společne s provincii High Rock spadá do projektu Iliac Bay. Snad to autoři v následujícím updatu napráví.

Update for February 2019: https://imgur.com...Y8#UkxnuUA
 
Johnyprosnb
Dnes se podíváme do království Northpoint, které bylo vždy považováno za nejvíce "divoké" z osmi království v High Rock, a to z dobrého důvodu. Samotná země je nehostinná, bezútěšná a neúrodná půda bez většiny zdrojů, kde kouzlo není jen luxusem, nýbrž nutností pro každodenní život.
Králoství Northpoint
 
Johnyprosnb
Dnes si můžete prohlédnout vnitřek kaple zasvěcené Zenitharovi, bohu práce, obchodu a bohatství. Je uctíván všemi Tamrielskými řemeslníky, především pak kováři, obchodníky a dřevorubci. Samotná kaple se nacházi v imperiální osadě zvané Crane's Shore na ostrově Roscrea.
Roscrea's Chapel of Zenithar
 
Johnyprosnb
Skryté a složité bludiště tunelů, pod deštným pralesem Totambu v Hammerfellu. Pouze nejodvážnější dobrodruzi mají šanci se vrátit.
Complex maze of tunnels in Totambu forest
 
Johnyprosnb
Střídání dne a noci u neznámé zříceniny na kontinentu Atmora.

https://v.redd.it...z0arvdkm21
 
Johnyprosnb
Bylo vydáno další měsíční shrnutí, tentokrát za měsíc březen. Dobrou zprávou je, že se do projektů zapojují další lidé, kteří pomáhají s vývojem, což může některé projekty značně urychlit. Ke konci tohoto měsíce bude vydáno developer diary (vyvojářský deníček) video, v kterém se dozvíme spoustu dalších věcí.

Update for March: https://imgur.com...ry/YjpCIWy
 
Johnyprosnb
Menší porovnání Aleidský zříceniny Morahame, jak vypadala ve hře TES IV: Oblivion a o 200 let později v době Beyond Skyrim (TES V: Skyrim).
Ayleid Ruin of Morahame

Rozpracovaná mapa Tamrielu, doplněná o další části Elsweyru
Tamriel map

Tým pracující na Elsweyru byl minulý měsíc velice zaneprádněn tvorbou 3D modelů, aby mohli začít práce na městě Rimmen, které leží na hranici s Cyrodiilem.
Pokud by někoho zajímalo, jak by mohlo město Rimmen vypadat, mrkněte sem https://imgur.com...
 
Johnyprosnb
Od mého posledního příspěvku uběhl nějaký ten týden, kde jsem se zmínil o Developer Diary - April 2019 (vývojářský deníček - duben 2019), který má vyjít ke konci dubna, a tak se i stalo. Na všech projektech se neustále pracuje. V provincii High Rock se pracuje na konceptech města Farrun, které se objeví spolu s městem Jehanna v hratelné ukázce Three Kingdoms, dále tvůrci 2D/3D pracují na nových konceptech oděvů a brněních pro obyvatele této provincie. V Hammerfellu se pracuje na širokém množství dungeonů, které budou roztroušeny po celé zemi, včetně jeskyních a starobylých pevností. Pomáhají je vytvářet 3D tvůrci, kteří se podíleli na tvorbě nových setů (tile set) jako je např. starobylý Yoku set, který bude k nalezení a prozkoumání v suchých pouštích Hammerfellu. V Cyrodillu bylo dokončeno spousta interiérů, které nyní čekají na své obyvatele, ve městě Kvatch začne implementace několika questů. ... Omlouvám se, že nepokračuji dál, ale ten překlad mi dává hodně zabrat. Pokud umíte aspoň trochu anglicky, tak pochopíte z titulků, o čem se mluví.
Developer Diary - April 2019
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Skyrim SE a poblémy Skyrim - obecně 30 23.02.2018 00:05
Skyrim dílna- repliky atd. Skyrim - obecně 72 11.02.2018 20:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2253 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5478 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3526 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2957 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4652 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5599 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist