Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ostrovy zatracených
Sarako
KinimodLP
Vezmeš z trosek železnou tyč a urazíš s ní zámek od kufru. Uvnitř najdeš krom několika kusů běžného dámského oblečení plechovku koly a dva balíčky sušenek. ,,Asi bych se měla převléknout do něčeho praktičtějšího, než je tenhle taneční kostým." pronese Lin, když prohledáváš kufr ,,Mohl bys mi s převlékáním pomoci?" Než jí však stačíš odpovědět, tvou pozornost strhne asiatka ve večerních šatech držící několik kusů oblečení, jak volá na Scotta, který už je na odchodu do džungle:,,Hej, Rambo s páskou přes oko! Mohl bys chvíli počkat? Já bych si na sebe ráda vzala něco vhodnějšího na cestu. V tomhle přece jít do džungle nemůžu."

Aurelius + SuperHunter + Tondulin
Scott posbírá vše potřebné zavelí zavelí k odchodu a vyrazí k džungli. Lara vezme nejbližší kufr, Hitomi souhlasně kývne hlavou na Jamese, vezme obě balení sušenek, která vyndal Scott ze svého kufru, potom se rozhlédne kolem a dojde ke kufru, který rozřezala Lara pro Jamese. Tam si vezme několik kusů oblečení a zavolá na Scotta, který už stojí na vrchním okraji pláže:,,Hej, Rambo s páskou přes oko! Mohl bys chvíli počkat? Já bych si na sebe ráda vzala něco vhodnějšího na cestu. V tomhle přece jít do džungle nemůžu." (Hitomi na sobě má dlouhé večerní šaty, které se jí cestou budou všude zachytávat, čímž by vám nemusela stačit. Pokud se nepřevlékne, bude vás cestou zdržovat.)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Tak dělej." zakřičím zpět a počkám na ostatní, přitom budu dávat pozor, kdyby se k nám někdo blížil.(Soustředit se budu hlavně na směr, kudy utekl onen tlouštík)
 
SuperHunter
Půjdu směrem ke Scottovi a pak počkám na Hitomi a zbytek.
 
KinimodLP
„A máš do čeho?“ úsměvně pronesu. Následně z kufru vyndám dámské oblečení, které jsem právě našel, „Tohle ti asi bude muset stačit.“ Než půjdu Lin pomoct s převlékáním, tak si vezmu zbytek věcí z kufru. Pokud by se styděla převlékat takhle na pláži, tak se ji pokusím přesvědčit, že většina z nás už asi holku ve spodním prádle viděla.
 
Sarako
Všichni
Scott hlídá se samopalem v ruce a Hitomi si odběhne někam do křoví, aby se tam převlékla.
,,Doufám, že jsi odhadl mojí velikost." pronese s úsměvem Lin, když jí David donese několik kusů oblečení a začne jí rozvazovat dlouhé šněrování vzadu na kostýmu. Zatímco David pomáhá Lin s převlékáním, Lara dojde ke Scottovi, kde vyčkává na ostatní. Scott nepolevuje v ostražitosti, ale po obtloustlém afroameričanovi zůstalo jen několik desítek stop v písku a v okolí slyšet jen tiché šumění moře.
Když je Lin s převlékáním hotova, věnuje Davidovi jeden ze svých úsměvů, podívá se mu do očí a povídá: ,,Nejlepší asi bude jít s Rambem a ostatními, ale jestli máš jiné plány, půjdu s tebou."
Hitomi mezitím vyjde z houští, pronese:,,Já už jsem hotova, takže můžeme vyrazit.", sebere jeden menší kufřík a připojí se ke Scottovi. James vezme také jeden kufr a připojí se k ostatním.
(pokud máte v ruce kufr, můžete v druhé ruce držet zbraň pro kontaktní souboj, vrhací zbraň, nebo pistoli)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
„Ten Rambo se jmenuje Scott.“ řeknu a zasměju se. „Není to zrovna Matka Tereza, ale asi ví, co dělá.“ dodám a s Lin po boku doběhnu zbytek skupiny. Cestou zahodím tu železnou tyč, kterou jsem použil na uražení zámku.
 
Tondulin
Počkám až se všichni sejdou a pak už vyrazím v čele skupiny do džungle.
 
Aurelius
Kouknu na převlečenou Hitomi a následně budu pokračovat za Scottem do džungle. Držíc přitom kufr v ruce.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Sarako
Všichni
Scott se ujme vedení a vyrazí následován ostatními do džungle. O chvíli později jste obklopeni všudypřítomnou zelení. Zpěv ptáků v korunách stromů navozuje zdánlivě poklidnou atmosféru, narušenou jen občasným vřeštěním orangutanů. Všichni se mlčky prodíráte asi deset minut hustým pralesním podrostem za Scottem, až Lin pronese k Davidovi: ,,Myslíš, že už po nás pátrá nějaký záchranný tým?"
Ale než jí stihne David odpovědět, Hitomi hlasitě zavolá: ,,Podívejte!" a začne se brodit podrostem ke kmeni vysokého stromu nalevo od vás. Sotva se Hitomi podaří dostat ke kmeni, sáhne mezi kořeny a s vítězoslavným úsměvem vytáhne kovový kufřík s vyraženým logem tvořeným zelenými písmeny GRC.
Jenže když se Hitomi opět podívá dolů na místo, odkud kufřík zvedla, leknutím sebou škubne, s vyděšeným výrazem v obličeji udělá dva kroky dozadu, přičemž klopýtne přes kořen a spadne na zadek.
,,Co tam proboha našla?" zašeptá Lin směrem k Davidovi.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
„Myslím, že nemusím být jasnovidec, abych to věděl.“ odpovím polohlasem a vyrazím se podívat na ono místo pod kmenem stromu. Pokud možno, tak nějak rychle, abych tam byl mezi prvními.
 
Aurelius
„Ostatní raději zůstaňte trochu dál.“ zvolám poté co se David rozeběhne k kmenu stromu a sám se přesunu k Hitomi, pomohu jí na nohy se slovy „Pro příště raději na nic nesahej. Nikdy nevíš co může v téhle džungli nacházet za nástrahy.“ kouknu na Davida očekávajíc nějakou jeho reakci o tom co tam Hitomi viděla.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
Zastavím se a počkám co tam David najde.
 
Sarako
Všichni
Zatímco ostatní vyčkávají, David se doběhne podívat k onomu místu mezi kořeny.
,,Promiň, příště už budu opatrnější." odpoví Hitomi na Jamesovo pokárání, když jí pomáhá vstát , přitom se mírně začervená v obličeji.

KinimodLP
Když dojdeš k místu, kde Hitomi našla kufřík, spatříš rozkládající se lidské tělo s prázdnými očními očními důlky, jakoby hleděli někam do dálky. Mrtvý na sobě má pevnou vojenskou výstroj s našitým logem GRC, pevné vojenské kalhoty, vysoké kožené boty a na hlavě klobouk. Na zádech má útočnou pušku M4 Carbine, a vedle něho leží pistole T75. Muž zemřel nejspíš na vnitřní krvácení po mnohočetných střelných zranění v oblasti břicha. Všimneš si i nějaké fotografie, kterou mrtvý svírá v pravé ruce.

Všichni
,,Co jsi tam našel, Davide?" zvolá zvědavě Lin, očekávajíc odpověď.

Aurelius
Hitomi se ti podívá do očí a s povzdechem zašeptá: ,,Kdybych byla tak silná, jako ta dívka co zavila Huana, nikdy bych se na tohle místo nemusela dostat."
Upravil/a Sarako dne 12.06.2016 21:42
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
Kleknu si. „Fuj to je smrad.“ řeknu si sám pro sebe a přiložím si ruku k obličeji. Následně vezmu fotografii, kterou oběť třímá a aniž bych se na ni podíval, ji schovám do jedné ze svých kapes. „Je tady chlap! Teda byl to chlap…“ zakřičím na ostatní, „Vypadá to na nějakýho vojáka, má tady pěknou kupu zbraní.“ poznamenám a na důkaz ze země vezmu pistoli. Pak vstanu a otočím se na ostatní, „Na výstroji na má napsaný GRC. Nevíte někdo, co ta zkratka znamená?“
 
Tondulin
Po tom co David zmíní haldu zbraní se na vlastní oči půjdu kouknout co našel.
 
Aurelius
Když David zmíní GRC zavzpomínám zdali nevím co tato zkratka znamená. „Tím si nemůžeš být tak jistá..“ pousměji se Hitominým slovům, „Ona sice silná je, ale stejně tu s námi skončila.“


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Sarako
Tondulin
Když dojdeš za Davidem, spatříš rozkládající se lidské tělo s prázdnými očními očními důlky, jakoby hleděli někam do dálky. Mrtvý na sobě má pevnou vojenskou výstroj s našitým logem GRC, pevné vojenské kalhoty, vysoké kožené boty a na hlavě klobouk. Na zádech má útočnou pušku M4 Carbine. Muž zemřel nejspíš na vnitřní krvácení po mnohočetných střelných zranění v oblasti břicha.

Všichni
,,GRC? Možná korporace Zelená obnova (Green Recovery Corporation)? Prý se podílely na projektu obnovy životního prostředí pokrytého popelem na souostroví zasaženém výbuchem sopky, ale všichni účastníci projektu prý byli zabiti piráty." pronese nejistě Hitomi.

Aurelius
Zamyslíš se. Ano, GRC je s největší pravděpodobností logem nadnárodní korporace Zelená obnova. Tato společnost se zde nějaký čas údajně podílela na projektu obnovy životního prostředí, ale projekt byl po neobjasněném zmizení vědeckého týmu prohlášen za neúspěšný a byl ukončen. GRC ve snaze zjistit co se stalo, vyslala i dvacetičlenný záchranný tým žoldáků, z něhož se vrátili pouze tři muži a jejich velitel, který potvrdil, že došlo k útoku ze strany pirátů. Z vládních archivů také víš, že všichni přeživší žoldáci až na velitele skončili kvůli údajně špatnému duševnímu zdraví v psychiatrické léčebně. Navíc se nedochovala žádná dokumentace o jejich projektu obnovy životního prostředí.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
„Ochránce životního prostředí ve vojenské výstroji a s puškou, pomalu delší než je moje ruka. To se mi nějak nezdá.“ zareaguji na Hitomi. Následně si půjdu sednout vedle Lin a rozdělám balení sušenek. „Dáš si?“

Ps: Dlouho jsem tu neviděl SuperHuntera, on už nehraje?
Pss: @SH: Aha, chápu :D

Upravil/a KinimodLP dne 15.06.2016 21:12
 
SuperHunter
Taky to půjdu omrknout. POtom co uvidím se mi na obličeji objeví znechucený výraz.

Pokud nikdo nebude jevit zájem o karabinu co má mrtvola tak jí mrtvole opatrně vezmu.


Hraju, jen jak je konec školního roku neni moc času.
 
Aurelius
„Jak říká Hitomi..“ potvrdím její slova před všemi a podobně jako ostatní se přesunu ke kmenu. „Pro nás možná teď jedině dobře, že byl takhle ozbrojen.“ poznamenám, „Nemám pravdu Scotte?“

Pokud nebude mít někdo z naší party zájem o pistol T75 tak si ji vezmu. Pokud bude na ní pouzdro tak vezmu i to a náboje. Přeci jen je škoda jí tam nechat ležet. Časem by se mohla někomu hodit.http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ostrovy zatracených: Inventáře, Statistiky a Dotazy Zdejší kobky 2 27.05.2016 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2245 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5472 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3514 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2953 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9711 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5372 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4669 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4646 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5595 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist